Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

Ulubiony

Kupuje tylko ten zmywacz.
Jest łatwo dostępny, wydajny oraz tani. Nie wysusza paznokci, bardzo łatwo i szybko domywa paznokcie, zapach nie jest drażniący, jak niektórych zmywaczy..

Dobry zmywacz za niską cenę

Bardzo lubię ten zmywacz - jest łatwo dostępny, w dobrej cenie i bardzo wydajny. Używam go do zmywania hybryd i radzi sobie z nimi doskonale. Zapach w niczym mi nie przeszkadza.

Można wyprobowac

Plusy:
:) dobrze zmywa, bez rewelacji ale nie jest zle
:) przyjemny, migdałowy zapach
:) duża pojemność dzięki czemu nie trzeba często wybierać się po nowe opakowanie
:) nie wysusza paznokci
:) zawiera olejek
:) niska cena za duża pojemność-ok 7zl
:) łatwo dostępny w każdej drogerii np Rossmanie

Minusy:
:( mógłby troszkę lepiej i szybciej zmywać
:( właściwości odżywcze mogłyby być silniejsze
:( brak dozownika, można przelać produkt

Podsumowujac produkt warty wypróbowania o ładnym zapachu jednak nie ze stu procentową skutecznością.

test redakcji Hi Hybrid

Najlepszy zmywacz EVER!!!

Tani , wydajny , pachnie całkiem przyjemnie, nie wysusza paznokci ani skórek, szybko zmywa lakier, dostępny w każdym Rossmannie - czego chcieć więcej?
Moim zdaniem najlepszy w swojej klasie.

ulubiony zmywacz

To jest mój ulubiony zmywacz . Najlepszy z najlepszych. Swietnie sprawdza się przy zmywaniu lakieru z paznokci objętnie jakiej firmy , jakiego koloru i ilości warstw lakieru poradzi sobie ze wszystkim. Bardzzao odpowiada mi jego zapach . Nie jest on tak mocny , silny i nie przyjemny jak zwykłe zmywacze . Ma lekko kwiatowy zapach co sprawia że nie drażni mnie i przy okazji innych osób. Ale co jest najistotniejsze to naprawde jest wydajny . Juz nie wielka ilośc świetnie sobie radzi z lakierem. Duża butelka starcza mi na długo. Naprawde polecam wszystkim

Najlepszy

Zmywacz spełnia wszystkie moje oczekiwania. Zmywa bez problemu każdy lakier, nie wysusza skórek i skóry wokół paznokci, a w dodatku jak na zmywacz bardzo przyjemnie pachnie. Jest wydajny, niewielka jego ilość wystarcza na usunięcie lakieru z paznokci jednej ręki. Dodatkowym atutem jest jego niska cena. Polecam

Moim zdaniem najlepszy

Wydaje mi się, że na temat zmywacza trudno się nie wiadomo jak rozpisywać.
Produkt spełnia wszelkie oczekiwania, jakie mam wobec zmywacza.
Jest bardzo tani i wydajny (butla 250 ml za dosłownie kilka złotych starcza mi na bardzo długo), jak na zmywacz, - pachnie całkiem przyjemnie, nie wysusza paznokci ani skórek, i przede wszystkim oczywiście dokładnie i szybko zmywa lakier, bez konieczności "moczenia" paznokcia w nasączonym płatku. Dostępny w każdym Rossmannie za śmieszne pieniądze. Porównując stosunek ceny do jakości- moim zdaniem najlepszy ogólnodostępny produkt z tej kategorii

Najlepszy ze wszystkich, które znam

Zmywacz jest niedrogi i przede wszystkim skuteczny. Świetnie zmywa każdy lakier już za jednym przetarciem. Nie zauważyłam, aby olejek pielęgnacyjny wpływał jakoś dobroczynnie na paznokcie, ale na tym mi nie zależy. Zmywacz do paznokci ma po prostu skutecznie zmywać lakier. Od jakiegoś czasu kupuję tylko ten i serdecznie polecam go innym.

Ok

Fajny zmywacz w dobrej cenie.
Bardzo dobrze domywa paznokcie, nie wysusza.
Zapach nie jest mocno drażniący.
Dość wydajny.
Polecam. Nie ma co przepłacać :)

najlepszy

co tu dużo pisać,super zmywa, szybko i dokladnie. dodatkowo jest tani i łatwo dostepny (drogeria rossmann). Zapach nie jest tak intensywny i drażniący jak w innych zmywaczach. Polecam każdemu !

Ulubiony zmywacz - także do hybrydy!

Zmywacz kupiłam zachęcona tym, że zawiera on w sobie olejek pielęgnacyjny, a także ma migdałowy zapach. Co do zapachu, to rzeczywiście jest on w miarę przyjemny (nie w porównaniu do czystego acetonu). Z kolei jeśli chodzi o olejek, to nie zauważyłam aby jakoś szczególnie dobroczynnie działał na moje paznokcie czy też skórki.
Najważniejsze jednak jest to, że zmywacz jest bardzo skuteczny przy usuwaniu zarówno zwykłych lakierów jak i hybrydy. Jest zdecydowanie lepszy od czystego acetonu (chyba, że ja miałam jakieś trefne).
Hybrydę namaczam nim ok. 10-15 minut (w tym baza proteinowa) i radzi sobie z nią naprawdę nieźle.
Polecam wypróbować ;)

super

Dobrej jakości zmywacz...dokładnie zmywa ciemne kolory. Przyjemny migdałowy zapach....nie czuć jak standardowy zmywacz. Za kilka złotych można mieć dobry zmywacz.który nie wysusza paznokci.