Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

Dobry

Bardzo dobry zmywacz w niskiej cenie. Ma duża wydajna buteleczkę i niewielka ilość wystarczy aby zmyć nawet najbardziej oporne kolory na paznokciach. Zdecydowanie polecam

Bardzo dobry!

Najczęściej kupowany przeze mnie zmywacz do paznokci :) Jest absolutnie wystarczający - robi to, co ma robić - zmywa lakier i to nawet dość szybko i zwinnie. Co najważniejsze nie ma w przeciwieństwie do innych tego typu produktów zbyt mocno drażniącego zapachu. Cena również zachęcająca. Daje radę!

Tani i dobry

Zmywacz od zawsze kojarzył mi się głownie z lakierem do paznokci i jego usuwaniem. Nigdy nie miałam jakiś specjalnych preferencji i wymogów co do tego produktu, jego zadaniem miało być usuwanie lakieru. Jednak ten zmywacz z Isany wygrywa z wszystkimi pozostałymi: nie wysusza płytki paznokcia, skórek wokół, świetnie zmywa za jednym przyłożeniem nasączonego wacika, jest bardzo wydajny i najważniejsze- jego zapach nie jest duszący ani śmierdzący. Można kupić małą lub większą butelkę w Rossmannie.

nic specjalnego ale działa

Zmywacz ma przede wszystkim zmywac lakier i nie rozmazywać go po palcach i te funkcje spełnia bardzo dobrze. Nieźle usuwa również lakiery z brokatami i drobinkami, lakiery z efektem "piasku", najmocniejsze czerwienie i czerń. Nie zauważyłam jednak ani zbawiennego działania na skórki wokół paznokci (niektóre dziewczynuy podkreślają tu że nie wysusza) ani jakiegoś specjalnego zapachu - może rzeczywiście pachnie troszkę mniej intensywnie niż inne ale bez szału. Duży plus za duża pojemność i niską cenę.

Przeciętniak

Najzwyklejszy na świecie zmywacz. Oczywiście spełnia swoje zadania, ale nic po za tym. Radzi sobie nawet z bardzo czerwonym lakierem, jednak skórki i płytka pozostają po nim dość wysuszone. W miarę przyjemny zapach jak na zmywacz. Zdecydowanie kusi ceną i dostępnością. Nie jest zły, ale w swojej branży ma lepszych.

Zalety:
- dokładnie zmywa,
- radzi sobie z intensywnym kolorem,
- zapach,
- dostępność,
- cena.

Wady:
- wysusza płytkę i skórki.

Spełnia swoją funkcję.

Nie ma się co oszukiwać, nie każdy zmywacz radzi sobie ze zmywaniem. Ten podstawowa funkcje spełnia bardzo dobrze, zmywa nawet lakiery z brokatami i drobinkami, a także te mocno intensywne kolory. Nie wysusza ani skóry wokół paznokci, ani samych paznokci, dodatkowo ma delikatniejszy zapach niż zmywacze niearomatyzowane. Duże wygodne opakowanie i niewielką cena na plus.

Migdałki

Zmywacz spełnia swoje zadanie jak każdy inny dobrze zmywa lakier nie wysusza skorek. Bardzo przystępna cena za duże opakowanie. Ale jak dla mnie największą zaletą tego produktu jest zapach który różni się od innych tego typu produktów jest bardzo przyjemny nie jest drazniacy.

Może być

Używam tego zmywacza od jakiegoś czasu i jestem z niego zadowolona. Kupiłam go ze względu na cenę, nie zauważyłam żadnych szkodliwych skutków więc jest ok.

Raczej dobry

Nie wiem... Przyciągnęła mnie na pewno cena i wielkość butelki. Nie muszę kupować co chwilę zmywacz gdyż ten ma spora pojemność. Zapach? Na pewno nie jest tak mocny jak inne zmywacze. Nie wżera się zapach w nos. Przyjemnie się zmywa. Dobrze zmywa lakier z paznokci to prawda. Bo niektóre lakiery ciężko zmyć potrzeba nieraz z trzech wacikow i za każdym razem mocno trzeba nasaczac zmywaczem. A tu przy trudno zmywalnym lakierze prawie za pierwszym razem go zmyje.

Najlepszy ze wszystkich

Zmywacz ten kupuję od bardzo, bardzo dawna i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Radzi sobie z każdym lakierem (nawet z ciemnymi kolorami w kącikach paznokci). Dodatkowo pięknie pachnie, nie czuć drażniącego acetonu. Cena jak najbardziej na plus w stosunku do jakości i ilości produktu. Bardzo polecam.

porządny zmywacz

Używam tego zmywacza od długiego czasu i jestem z niego zadowolona. Bardzo skutecznie usuwa lakier, oczywiście najpierw ma ostry, charakterystyczny dla tego typu produktów nieprzyjemny zapach, ale po chwili się on ulatnia i w magiczny sposób pozostaje przyjemny aromat. Wszystkie zmywacze na moje paznokcie działają źle, ten też, ale nie zauważyłam żeby szkodził im bardziej niż o wiele droższe, firmowe produkty. Zaletą jest dostępność w każdym Rossmannie i atrakcyjna cena.

Najlepszy

Najbardziej wydajny i skuteczny zmywacz jaki mialam. Pięknie domywa lakier i na dodatek nie smierdzi jak większość zmywaczy. Swietnt stosunek ceny do jakości.