Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

Dobry i niedrogi

Obecnie rzadko maluję paznokcie klasycznymi lakierami, gdyż ze względu na wygodę decyduję się na lakiery hybrydowe.

Dawniej bardzo często używałam tego zmywacza do paznokci. Obecność acetonu nie przeszkadzała mi, gdyż trudno go wyczuć. Nie wysuszał płytki paznokcia i skórek w obrębie niego. Doskonale radził sobie nawet z ciemnymi kolorami lakierów (bordowy, czarny). Pachnie migdałami, nie jest to jakiś szczególnie piękny zapach (ja bym z niego zrezygnowała), ale w niczym mi nie przeszkadzał.

Cena bardzo przystępna. Jeżeli powrócę do klasycznie malowanych paznokci, na pewno znowu go kupię :).

Produkt dobrze zmywa lakier z paznokci, nie ma z tym najmniejszego problemu. Mimo acetonu, który zawiera nie wysusza skórek jak inne zmywacze do paznokci. Nie ma duszącego zapachu i ma bardzo fajna cenę. Starcza na długo, zdecydowanie polecam.

Bardzo go lubię

Bardzo go lubię, bo pomimo,że zawiera aceton to wcale tak go "nie czuć" w zapachu jak u innych producentów. Z dostępnością nie ma problemu. Opakowanie jest wygodne i spore, starcza na długo. Sam produkt dobrze usuwa lakier z paznokci, a dzięki zawartości olejku można powiedzieć, że jest produktem 2w1, ponieważ usuwa lakier, ale także pielęgnuje paznokcie. I właśnie takie połączenia bardzo lubię.Trzeba jeszcze powiedzieć, że pomimo acetonu to nie wysusza skórek. Mój faworyt. Polecam.

Czego chcieć więcej

Dobry i tani zmywacz. Jest skuteczny nawet dla uporczywego lakieru, a jednocześnie ma olejek pielęgnacyjny więc nie jest aż tak bardzo szkodliwy dla paznokci.Wygodna w użyciu buteleczka.

Niepozorny

Gdy kupowałam go, to nie byłam do końca pewna czy to dobry wybór. Nie ssłyszałam za dobrze o Isanie, a cena też jest podejrzanie niska. Jednak okazało się że jest to bardzo dobry zmywacz do paznokci, kilka pociągnięć wacikiem z nim i lakieru nie ma. Polecam!

Hit do hybryd

Jest to mój zdecydowany hit, jeśli chodzi o zmywanie lakierów hybrydowych. W moim rankingu przebił acetony marek takich jak Neonail czy Semilac. No i ta cena jak marzenie! Produkt świetnie zmywa zarówno zwykły lakier, jak i ten hybrydowy. Jedynym minusem jest moim zdaniem zapach, jednak nie znalazłam jeszcze zmywacza, który ładnie pachnie, więc jestem mu w stanie to wybaczyć. ;)

JESTEM NA TAK :)

Mimo, że czasem nie usuwa dokładnie lakieru, jeśli mamy np ciemne kolory i trzeba przetrzeć paznokieć mocniej, to jestem na tak. Nawet zapach, który moim zdaniem jest zbyt intensywny - nie przeszkadza mi na tyle aby go nie kupić -. Nie robi krzywdy paznokciom. Jest bardzo wydajny, starcza na 2 miesiące, jak nie dłużej :)

Jestem na nie

Dziwi mnie tak wiele pozytywnych opinii na temat tego produktu. Dla mnie ma zdecydowanie więcej minusów. Bardzo przeszkadza mi jego intensywny sztuczny zapach, który długo potem się utrzymuje. Niezbyt dobrze radzi sobie ze zmywaniem lakierów piaskowych, czy brokatowych. Opakowanie bez aplikatora sprawia, że produkt może łatwo się wylewać.

Jestem na tak

Jeden z najlepszych zmywaczy do paznokci. Nie uszkadza płytki paznokcia, jest bardzo wydajny i do tego ma przyjemny zapach. Mnie przekonuje także olejek w składzie, który wręcz odżywia paznokcie :)

SUPER.

Mój ulubiony zmywacz do paznokci. Zdecydowanie od kilku lat nie zmieniałam i nie mam zamiaru tego robić. Duże opakowanie, które starcza na wiele użyć. Dobrze zmywa lakier. Jest wydajny a jego cena jest bardzo przystępna. UWIELBIAM!

Bardzo dobry produkt.

Miałam już wiele różnych zmywaczy do paznokci, ten jednak okazał się najlepszy. Nie tylko świetnie radzi sobie ze standardowymi lakierami, ale też świetnie zmywa te brokatowe. Wiadomo, z brokatami zawsze jest więcej babraniny, tutaj wszystko schodzi szybko i bez problemu.

Już innego nie używam.

Bardzo dobrze zmywa lakier do paznokci. Uważam, że stosunek jakości do ceny jest świetny. Wystarcza na bardzo, bardzo długo. Dostępność produktu też zaliczam na plus.
Zapach 'stara się' być przyjemny ale rozumiem to, że przy zmywaczu do paznokci to i tak jest dobrze.