Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

Chętnie do niego wracam

Używałam już kilku innych zmywaczy do paznokci, ale do tego chętnie wracam. Nie rozmazuje lakieru na skóry. Nie wysusza paznokci i skórek. Zapach jest przyjemny dla nosa, nie drażni.

To są w ogóle jakieś inne zmywacze? :o

Nie nie żarcik.
Co tu dużo pisać. Zmywacz od Isana świetnie zmywa! Nie trzeba drapać i szorować po płytce paznokcia, lakier od razu ładnie schodzi. Jest duży, wydajny i tani!

Sprawdzona

Zmywacz jak zmywacz. Fajna cena, bardzo wydajny. Łatwo zmywa lakiery do paznokci, całkiem nieźle radzi sobie nawet z tymi brokatowymi. Nie szczypie. Przyjemny zapach. Wadą jest brak pompki, przez szeroki gwint lubi wylać się więcej niż potrzeba, ale i na to jest rada, wystarczy przelać do starej buteleczki z pompką :P

Jeden z lepszych

Testowałam już dużo zmywaczy. Wiele z nich się nie sprawdziło, bo albo strasznie śmierdziały albo dobrze nie zmywały lakieru. Ten zmywacz z Isany o migdałowym zapachu skradł moje serce. Świetnie sobie radzi nawet z grubszymi warstwami lakieru. Pielęgnuje płytkę paznokcia, a przy tym pięknie pachnie.

Ulubiony

Używam go niezmiennie od kilku lat. Jest to najlepszy zmywacz. Dobrze zmywa lakier, lekko natłuszcza płytkę paznokcia i nie niszczy jej. Ma przyjemny, delikatny zapach. Kupuję zawsze w największej butelce, często można go dostać w promocji. Nie mam się do czego przyczepić :)

super ;)

Zmywacz bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, Zmywa lakier bez problemu. Posiada dużą butelkę co jest dużym plusem, dodatkowo jest wydajny. Jedyną jego wadą jest mocny, uciążliwy zapach.

Paskudny zapach

Zmywacz spełnia swoje zadanie i zmywa, ale ma okrutny zapach, który naprawdę ciężko znieść. Jestem jednak bardzo wrażliwa na zapachy, zwłaszcza tak silne jak zmywacz do paznokci, toteż nie skreślam tego produktu. Po prostu trzeba mieć przy nim otwarte okna gotowe do wywietrzenia specyficznych aromatów :)

Fajny, duzy i tani

Bardzo dobry zmywacz. Niczego wiecej nie potrzeba, no moze wygodniej byloby z dozownikiem, ale nie jest to jakos konieczne.
Podoba mi sie jego cena i to ze jedy duzy , wiec starcza na dluzej. Nie ma problemu z zadnym lakierem, ewentualnie trzeba go dluzej przytrzymac przy paznokciu.

Bardzo dobry zmywacz

O tym produkcie chyba napisano już wszystko, ale i ja dorzucę swoje trzy grosze, podbijając ocenę, bo rossmannowski zmywacz jest naprawdę fajny.

Odkąd zrezygnowałam z hybryd, które zrujnowały moje biedne paznokcie, musiałam na nowo zorientować się na lakierowo-zmywaczowo-odżywkowym rynku. Na temat tego zmywacza słyszałam wiele dobrego, więc był to mój pierwszy wybór po hybrydowej porażce i w sumie nie muszę już szukać niczego innego.

Acetonu w składzie troszkę się obawiałam, na szczęście jego działanie nie jest tak drażniące jak w przypadku acetonu, z którym miałam do czynienia podczas usuwania lakieru hybrydowego. Zmywacz Isany nie podrażnia skórek wokół paznokcia, podczas zmywania lakieru nie pieką mnie palce.
Bardzo dobrze zmywa lakiery, zarówno te jasne, jak i te ciemniejsze. Przy lakierach z drobinkami trzeba poczekać chwilkę dłużej, ale jeśli zostawimy na paznokciu nasączony wacik i delikatnie pomasujemy, po ok. 10 sekundach po lakierze nie ma śladu.

Zmywacz nie cuchnie tak jak niektórzy jego koledzy. Wiadomo, że zapach acetonu jest wyczuwalny, ale w końcu to jest zmywacz do paznokci, a nie perfumy.

Dostępny w Rossmannie, ja kupuję dużą butelkę, bez promocji kosztuje niecałe 7zł.

Jedyne do czego można się przyczepić, to butelka z dużym otworem, lepsza byłaby pompka. Nie jest to jednak aż tak duża niedogodność, żebym odjęła za nią gwiazdkę. Dla mnie produkt na piątkę.

Lubie go

Zmywacz dostępny w każdym Rossmannie, duża buteleczka w świetnej cenie. Ten zmywacz ma specyficzny zapach niz inne zwykle zmywacze, może nie kazdy lubi takie zapachy, ale ja akurat zapach tego zmywacza lubie. Dobrze sobie radzi
z lakierem hybrydowym jak i zwyklym.
Polecam i z pewnością kupię ponownie

Rewelacji nie ma...

Zmywacz z olejkiem pielęgnacyjnym doskonale zmywa lakier z paznokci. Zapach jest intensywny i czuć sporą dawkę alkoholu. Według producenta jego zadaniem jest chronić płytkę paznokcia... efekt jest odwrotny. Płytka jest przesuszona i zabarwia się na biało. Mimo ceny ten produkt nie jest dla mnie.

Tani i dobry - czego chcieć więcej?

Dostępny w każdym Rossmannie, duża buteleczka w świetnej cenie. Zmywa bardzo dobrze zwykłe lakiery (nie próbowałam zmywać nim lakierów hybrydowych), cena korzystna.
Trzeba uważać na korek, może się wyrobić i potem nie da się butelki już tak dobrze zakręcić.
Polecam i z pewnością kupię ponownie