Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

Skuteczny

Kto nie zna zmywacza do paznokci z Isany? ;-)

Zmywacz przede wszystkim dobrze zmywa lakier z paznokci, nie rozmazując go po całych paluchach. Szczególnych właściwości pielęgnacyjnych bym w nim nie upatrywała, bo nie temu ma służyć. Ale nie wysusza tragicznie paznokci i nie powoduje ich pękania czy rozwarstwiania.
Za niewielkie pieniądze mamy dużą butlę produktu, który w dodatku jest bardzo wydajny. Dostępny w każdym Rossmannie.
Jedyne do czego można się przyczepić, to bardzo duży otwór, przez który może się wylać zbyt dużo zmywacza.

Dobry zmywacz

Fajny zmywacz, szkoda że dostępny tylko w Rossmannie. Zmywa dokładnie, u mnie niestety wysusza. Ale myślę że mogę polecić, zmywacz jak zmywacz bez rewelacji ale też nie jest jakiś zły.

Jedyny

Jestem osobą używajacą dużych ilości zmywacza ponieważ z zamilowania jestm lakieromaniaczką i ten jest moim ulubieńcem. Świetnie zmywa, nie wysusza, jest bardzo wydajny. Stosunek ceny do jakości i ilości jest zdecydowanie korzystny, polecam.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Średniak

Dosyć dobry i tani zmywacz. Dostępny w rossmannie. Chociaż nie zmywa rewelacyjnie, ale jak za taką cene jest ok. Jest wydajny. Szkoda, że nie posiada pompki, poniewaz otwór jest duży. Ma przyjemny zapach. Polecam

Dobry i tani

Jak w tytule recenzji, zmywa bardzo dobrze, jest go dużo, spełnia swoje zadanie.

Kilka warstw lakieru schodzi szybciej niż w przypadku użycia innych zmywaczy w tej kategorii cenowej, nie ma zbyt drażniającego zapachu, jest wydajny.

świetny

Najlepszy zmywacz. Za niewielką cenę można zdobyć bardzo dobry produkt. Spełnia swoje zadania, ładnie pachnie. W dodatku bardzo wydajny. Na pewno kupię ponownie.

Super

Zmywacz Isana genialnie zmywa zwykłe lakiery. Świetnie radzi sobie z lakierami o brokatowym wykończeniu. Obecnie stosuję go do usuwania hybryd - radzi sobie niegorzej niż czysty aceton.

Bezkonkurencyjny

Jestem zwolenniczką tradycyjnego malowania paznokci. Nie dałam się jeszcze porwać hybrydzie. Zmywając moje pazurki lubię sięgać po ten specyfik. Jest tani, a dobrze zmywa lakier. Nie przesusza przy tym płytki paznokcia. Przy niektórych zmywaczach miałam ten kłopot. Ma dużą pojemność, która wystarcza mi na długi czas. Opakowanie jest w miarę ok. Jest to plastikowa buteleczka z nakrętką. Po odkręceniu wylewamy sobie odpowiednią ilość płynu na wacik. Zapach również jest całkiem całkiem, a ciężko o to w zmywaczach do paznokci. Nie męczy tak bardzo jak w innych produktach tego typu. Kosmetyk jest dostępny w Rossmannie, więc nie ma problemu z jego nabyciem. Kosztuje zaledwie 4 zł, więc warto dorzucić go do zakupów. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z produktu. Doskonale spełnia on swoje zadanie. Zmywanie paznokci przy jego pomocy jest szybkie i sprawne. Z pewnością kupię go jeszcze nie raz.

najlepszy

U rąk noszę manicure hybrydowy, natomiast u stóp dalej maluje zwykłym lakierem, dlatego sięgam po ten zmywacz.
Według mnie jest najlepszy.

-doskonale zmywa lakier

Ulubiony zmywacz
tani
łatwo dostępny
pięknie pachnie
nie wysusza, nie bardzo wierzę w element pielęgnacyjny olejku ;)
dobrze zmywa
wydajny
no generalnie super

Najlepszy zmywacz

Produkt bardzo dobrze zmywa lakier do tego ładnie pachnie,nie śmierdzi i nie drażni tak jak inne zmywacze. Robi to co powinien :) Na wielki plus jest jego duża buteleczka za niską cenę oraz dostępność :)

dobry zmywacz

Duza ilość zmywacza pozwala na dlugie uzytkowanie . Jest dostepny w kazdym rossmanie . Ładnie pachnie , w przeciwieństwie do innych zmywaczy . Dokładnie zmywa lakier i nie pozostawia śladów na palcach po lakierze . Bardzo wydajny