Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

Najlepszy zmywacz

To najlepszy zmywacz, z jakim miałam do czynienia. Jako jedyny z drogeryjnych zmywaczy radził sobie dosłownie z każdym lakierem - nie rozmazywał, ale skutecznie zmywał lakier. Obecnie nie używam już zwykłych lakierów (przerzuciłam się na hybrydy), ale produkt Isany zawsze mam w domu i zmywam nim odżywkę do paznokci.
Mimo zawartości acetonu jego działanie nie jest agresywne - nie przesusza, nie podrażnia skórek, Ma wyjątkowo ładną (jak na zmywacz oczywiście - nie oczekujmy tu wymyślnych aromatów) woń migdałów.
Dobra cena - promocja -49% w Rossmannie również go obejmuje.
Jest wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561741].usefull || 0 }}% pomocna.

ISANA Zmywacz do paznokci

Zmywacz dokładnie i szybko usuwa lakier, ma przyjemny zapach i nie robi smrodu na cały dom :D Po zmyciu lakieru pozostawia delikatny, słodki zapach. Rewelacja!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555916].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Najlepszy zmywacz jaki kiedykolwiek posiadałam. Jest tani, bardzo łatwo dostępny i przede wszystkim nie ma typowego dla zmywacza zapachu,więc nie ma smrodu na cały dom. Pięknie domywa nawet ciemne kolory i wszelkie brokaty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549706].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Zmywacz do paznokci

Tani,łatwo dostępny zmywacz do paznokci.Zmywa każdy kolor,na paznokciach nie ma śladu nawet po ciemnych lakierach.Dla mnie idealny.
nNe ma żadnych wad.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536091].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy

Zdecydowanie najlepszy zmywacz. Jest tani, dostępny w każdym Rossmannie no i co najważniejsze doskonale radzi sobie ze zmyciem każdego lakieru. Nie straszne mu piaski, brokatu, czy efekty skór. Od biedy nawet przy hybrydzie da radę, ale trzeba się troszkę nagimnastykować.
Śmierdzi strasznie, ale to w końcu zmywacz.
Zużyłam już ogrom butelek, zużyję pewnie kolejne hektolitry. Nie szukam już innego. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525361].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy w swej kategorii

Również uważam, że to najlepszy zmywacz. Zmyje wszystko. Jest wydajny i tani.
Jedyne co można by było poprawić to opakowanie, żeby miało dozownik, ale na prawdę nic więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524091].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych!

Jeden z najlpeszych zmywaczy do paznokci, jakie używałam!
:) + bardzo dobrze zmywa wszelkiego rodzaju lakiery czy odżywki, nawet te ciemne kolory i brokatowe
:) + nie przesusza paznokci ani skórek
:) + zapach ok, akceptowalny, nie oczekujmy aby zmywacz pachniał jak perfumy
:) + bardzo wydajny - wystarczy raz nawilzyć płatek aby zmyc lakier. W przypadku innych zmywaczy czasami musiałam nawet kilka nasączonych płatkó zużyć.
:) + spora pojemność, znacznie większa niż większości dostępnych zmywaczy
:) + cena bardzo atrakcyjna, czasami dostępny jest nawet w promocji
:) + dostępność - w każdym Rossmannie (a jest ich coraz więcej)
:) + opakowanie - wygodna nietłukąca plastikowa przez którą widac ubytek kosmetyku, spory otwór prze który łatwo nasączyć płatek kosmetyczny

Nie zauważayłam u niego żadnych wad.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523326].usefull || 0 }}% pomocna.

Super zmywacz

Jeden z moich ulubionych zmywaczy. Świetnie zmywa,nawet ciemne lakiery,nie wysusza nadmiernie,opakowanie jest duże,bardzo wydajne,a przy tym niewiele kosztuje.Pachnie znośnie jak na zmywacz.Plus także za spory otwór,przez który szybko możemy dozować odpowiednią ilość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517616].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i dobry

Mój ulubiony zmywacz. Dobrze zmywa większość lakierów do paznokci, także te brokatowe. Używam go też do ściągania hybryd. Tani, wydajny i skuteczny. Być może dla niektórych aceton w składzie jest nie do zaakceptowania, ale ja wolę użyć acetonu niż się męczyć z długim pocieraniem paznokci zmywaczem, który w ogóle nie radzi sobie z lakierem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509966].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony zmywacz

Od kiedy go odkryłam, nie używam żadnego innego zmywacza! Jest tani, bardzo wydajny i radzi sobie ze zmywaniem każdego lakieru. Jego zapach jest całkiem przyjemny, nie pozostawia tłustej warstwy na paznokciach, dzięki czemu można od razu po zmyciu je pomalować. Zawsze miałam problem ze zmywaniem czerwonych lakierów, ale ten zmywacz daje radę! Czasem trzeba zaaplikować go trochę więcej na wacik, żeby zadziałał, ale nie stanowi to dla mnie większego problemu. Dostępny w każdym Rossmanie w bardzo dobrej cenie! Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509491].usefull || 0 }}% pomocna.