Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Cena już od 19,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pogrubiający tusz do rzęs z nową formułą , która nadaje rzęsom intensywniejszą czerń.
Włókna szczoteczki dokładnie podkręcają rzęsy. Formuła tuszu została wzbogacona witaminą B, dzięki czemu rzęsy są odżywione oraz mają intensywniejszy kolor. Producent zapewnia nas, że mascara nie rozmazuje się.

beznadziejny

Nie widzę żadnej zalety tego tuszu oprócz może... koloru.
Uwielbiam tusz Volume Glamour, dlatego też skusiłam sie na ten (zaufanie dla marki). Żałuję, pieniądze wyrzucone w błoto. Na szczoteczkę nabiera się kilogram tej mascary, muszę zdejmować nadmiar ze szczoteczki wielokrotnie zanim w ogóle zbliżę ją do rzęs - inaczej osadzą się na nich potworne grudy, wygląda to obrzydliwie. Formuła tuszu jest fatalna, wysycha po 2 tygodniach?! Kruszy się, baaaardzo ciężko go nałożyć aby nie wyglądać jak clown. Dodatkowo ZAWSZE jestem zmuszona rozczesywać rzęsy dodatkową szczoteczką, aby wyglądały jako tako. Poddaję się, leci do kosza. Dawno nie zakupiłam czegoś tak beznadziejnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1419181].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo zawiodłam się na tym tuszu.

+ ładna szata graficzna
+ nadaje rzęsom czerń
+ tradycyjna, miękka, nie podrażniająca oka szczoteczka

- włoski są zbyt gęsto osadzone, tusz ciężko nałożyć na rzęsy
- skleja rzęsy, nie pozwala ich rozczesać
- bardzo mocno się osypuje
- szybko wysycha w opakowaniu
- tusz jest bardzo gęsty i mazisty, każdorazowo należy oczyścić szczoteczkę przed użyciem
- cena niewspółmierna z jakością

Po miesiącu wywaliłam do kosza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351236].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, ale...

Na początku byłam tym tuszem zachwycona, nie musiałam nakładać wielu warstw by ładnie podkreślić moje brązowe, jasne rzęsy. Kolor jest piękny, to naprawdę taka ultra czerń, jak zapewnia producent. Szczoteczka rowniez bardzo wygodna, choc duza. Po pewnym czasie jednak (bardzo krótkim, 2-3 tygodnie) coś niedobrego stało się z moją mascarą. Zgęstniała i straciła konsystencję. Najpierw myślałam, ze moze kupilam jakiś felerny produkt, ale poczytałam teraz inne recenzje i widzę, ze nie tylko ja miałam taki problem. Nie da sie jej już uzywac, na szczoteczce wyjmuję zgrudkowany produkt, którego nie sposób nałożyć. Jak to możliwe, ze tusz tak szybko wysycha? Mam kilkanaście innych tuszy, jestem tuszomaniaczką, często zalegają mi w kosmetyczce rok i dłużej, a nadal "działają". Nie wiem, co jest nie tak z tym produktem.
Gdyby nie to, dałabym mu 4 gwiazdki*, bo uzywalo się go bardzo przyjemnie, ale nikt nie kupuje tuszu co 2 tygodnie...

*4 gwiazdki zamiast 5, bo odbija się na powiece po jakimś czasie od nałożenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248878].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Nigdy więcej

Ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto. Próbowałam ratować tę maskarę kilka razy, dolewałam krople do oczu, wkładałam do wrzątku przed nałożeniem... Niestety efekt był na chwilę. Nie wiem, czy trafiłam na felerne opakowanie czy one wszystkie takie są?

Plusy:
+ ładne opakowanie;
+ kolor - to naprawdę czerń;
+ szczoteczka.

Minusy:
- za gęsta konsystencja, przez co cała szczoteczka jest oblepiona tuszem;
- śmierdzi przeokropnie, jak stary, tani tusz z lat 90.;
- kruszy się;
- ciężko go zmyć;
- po dwóch godzinach zaczyna odbijać się na powiece.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157881].usefull || 0 }}% pomocna.

swego czasu ulubiony

Uwielbiam tę maskarę.

+ nie zmienia formuły, czyli jest taka jak na początku; ja najbardziej lubie maskary o rzadszej, ta taka jest, za co ogromny plus
+wydajna i nie wysycha (mam od roku i jeszcze tam jest!)
+pięęęęęęęęęękna czerń
+wygodna szczoteczka
+pięknie wydłuża, rozdziela i pogrubia
+efekt sztucznych rzęs

-mogłaby być tańsza

Ilość zużytych opakowań: niedokończone jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018915].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Jak dla mnie może być, ale nie jest to ideał.
Całkiem fajnie pogrubia rzęsy i nie skleja ich jakoś mocno, jednak to co mi nie odpowiada w tym tuszu to trochę za duża szczotka i to, że praktycznie za każdym razem jak się maluję jestem umazana...
Tusz u mnie jest trwały, wytrzymuje cały dzień.
W promocyjnej cenie może się kiedyś skuszę, na razie kończę drugie opakowanie i nie planuję kolejnego zakupu.
W cenie regularnej - na pewno nie, za drogi jak na taką jakość.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004728].usefull || 0 }}% pomocna.

Z czasem niszczy rzesy+po miesiacu zaczyna UCZULAC gestnieje bardzo..

Na poczatku ladnie rozdzielaa rzesy, a po miesiacu:

-gestnieje- rzesy brzydko wygladaja zbyt obciaza rzesy,nieswiezo wyglada.. :( ,owadzie nozki:(

-brak miękkiego wykończenia, takiej satynowej gładkości, jedwabnej delikatności

-podraznia -kruszy po miesiacu...

-trudny do zmycia

-niszczy rzesy.. :( pogorszyl stan moich rzes..

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993222].usefull || 0 }}% pomocna.

poprawny, dobry na codzień

Kupiłam jakieś pół roku temu na promocji, w regularnej cenie na pewno nie kupię, na promocji pewnie się skuszę.
Tusz jest dobry, poprawny, do codziennego makijażu.
Jedna warstwa daje znikomy efekt, 3-4 to już ładnie podkreślone rzęsy. Nie wiem jak z tym podkręcaniem, bo mam naturalnie podkręcone rzęsy, na pewno pogrubia i wydłuża. Czy ta czerń jest jakaś "inna" ? Nie sądzę..

Wady:
- regularna cena stanowczo za wysoka
-trudno znaleźć granicę między podkreśleniem rzęs a ich sklejeniem
-nie da się nim mocno wytuszować rzęs

Zalety:
-nie kruszy się i nie obsypuje
-przy małej liczbie warstw daje naturalny efekt
-trwały- używam go z przerwami od pół roku i wciąż jest ok
- delikatnie pogrubia i wydłuża rzęsy.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976076].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry w swojej klasie

Z tuszem mialam naprawdę różne przypadki. Za każdym razem kiedy kupowalam go w rossmanie trafiałam na jakiś egzemplarz który musiał być często otwierany bo niejednokrotnie trafiałam na suchy i toporny. Zamawiając w sprawdzonych sklepach internetowych byłam naprawdę zadowolona. Nie obsypywał się i ładnie pogrubiał rzęsy. minusem jest to że lepiej szybko go zużyć bo naprawdę szybko się wysusza. Szczoteczka łatwa w obsłudze i nie ma problemu z wytuszowaniem nawet mniejszych rzęs. Jeżeli chodzi o podkręcenie to nie mam pojęcia bo mam naturalnie podkręcone rzęsy. do tuszu jednak chętnie co jakiś czas wracam i zdecydowanie jest to moja ulubiona maskara tej firmy

Ilość zużytych opakowań: 9 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965528].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkodystansowiec ;)

Generalnie ten tusz przez pewien czas był moim zdecydowanym faworytem. A dokładniej - całe 2 tygodnie, ponieważ po takim czasie od momentu zakupu stracił swoje właściwości. NIE WIEM, CO SIĘ STAŁO. Może taki egzemplarz.

W każdym razie, przez pierwsze 2 tygodnie tusz zachowywał się rewelacyjnie. Pokręcał, wydłużał, nie kleił się. Super. Aż tu nagle przestał działać. Tak, buteleczka na pewno była dokręcona. Nie, nie mam innych pomysłów. Jak la mnie, 2 tygodnie użytkowania to trochę za mało na zmianę mascary, więc obniżam ocenę.

+ podkręca, wydłuża
+ trochę dziwny kolor, ale mi pasuje

- szczoteczka nabiera trochę za dużo
- po 2 tygodniach przestał działać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931915].usefull || 0 }}% pomocna.