Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Cena już od 19,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pogrubiający tusz do rzęs z nową formułą , która nadaje rzęsom intensywniejszą czerń.
Włókna szczoteczki dokładnie podkręcają rzęsy. Formuła tuszu została wzbogacona witaminą B, dzięki czemu rzęsy są odżywione oraz mają intensywniejszy kolor. Producent zapewnia nas, że mascara nie rozmazuje się.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 19

Nigdy więcej

Ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto. Próbowałam ratować tę maskarę kilka razy, dolewałam krople do oczu, wkładałam do wrzątku przed nałożeniem... Niestety efekt był na chwilę. Nie wiem, czy trafiłam na felerne opakowanie czy one wszystkie takie są?

Plusy:
+ ładne opakowanie;
+ kolor - to naprawdę czerń;
+ szczoteczka.

Minusy:
- za gęsta konsystencja, przez co cała szczoteczka jest oblepiona tuszem;
- śmierdzi przeokropnie, jak stary, tani tusz z lat 90.;
- kruszy się;
- ciężko go zmyć;
- po dwóch godzinach zaczyna odbijać się na powiece.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157881].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 48

swego czasu ulubiony

Uwielbiam tę maskarę.

+ nie zmienia formuły, czyli jest taka jak na początku; ja najbardziej lubie maskary o rzadszej, ta taka jest, za co ogromny plus
+wydajna i nie wysycha (mam od roku i jeszcze tam jest!)
+pięęęęęęęęęękna czerń
+wygodna szczoteczka
+pięknie wydłuża, rozdziela i pogrubia
+efekt sztucznych rzęs

-mogłaby być tańsza

Ilość zużytych opakowań: niedokończone jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018915].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 138

może być

Jak dla mnie może być, ale nie jest to ideał.
Całkiem fajnie pogrubia rzęsy i nie skleja ich jakoś mocno, jednak to co mi nie odpowiada w tym tuszu to trochę za duża szczotka i to, że praktycznie za każdym razem jak się maluję jestem umazana...
Tusz u mnie jest trwały, wytrzymuje cały dzień.
W promocyjnej cenie może się kiedyś skuszę, na razie kończę drugie opakowanie i nie planuję kolejnego zakupu.
W cenie regularnej - na pewno nie, za drogi jak na taką jakość.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004728].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Baza pod makijaż

Napisanych recenzji: 1

Z czasem niszczy rzesy+po miesiacu zaczyna UCZULAC gestnieje bardzo..

Na poczatku ladnie rozdzielaa rzesy, a po miesiacu:

-gestnieje- rzesy brzydko wygladaja zbyt obciaza rzesy,nieswiezo wyglada.. :( ,owadzie nozki:(

-brak miękkiego wykończenia, takiej satynowej gładkości, jedwabnej delikatności

-podraznia -kruszy po miesiacu...

-trudny do zmycia

-niszczy rzesy.. :( pogorszyl stan moich rzes..

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993222].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

poprawny, dobry na codzień

Kupiłam jakieś pół roku temu na promocji, w regularnej cenie na pewno nie kupię, na promocji pewnie się skuszę.
Tusz jest dobry, poprawny, do codziennego makijażu.
Jedna warstwa daje znikomy efekt, 3-4 to już ładnie podkreślone rzęsy. Nie wiem jak z tym podkręcaniem, bo mam naturalnie podkręcone rzęsy, na pewno pogrubia i wydłuża. Czy ta czerń jest jakaś "inna" ? Nie sądzę..

Wady:
- regularna cena stanowczo za wysoka
-trudno znaleźć granicę między podkreśleniem rzęs a ich sklejeniem
-nie da się nim mocno wytuszować rzęs

Zalety:
-nie kruszy się i nie obsypuje
-przy małej liczbie warstw daje naturalny efekt
-trwały- używam go z przerwami od pół roku i wciąż jest ok
- delikatnie pogrubia i wydłuża rzęsy.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976076].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

dobry w swojej klasie

Z tuszem mialam naprawdę różne przypadki. Za każdym razem kiedy kupowalam go w rossmanie trafiałam na jakiś egzemplarz który musiał być często otwierany bo niejednokrotnie trafiałam na suchy i toporny. Zamawiając w sprawdzonych sklepach internetowych byłam naprawdę zadowolona. Nie obsypywał się i ładnie pogrubiał rzęsy. minusem jest to że lepiej szybko go zużyć bo naprawdę szybko się wysusza. Szczoteczka łatwa w obsłudze i nie ma problemu z wytuszowaniem nawet mniejszych rzęs. Jeżeli chodzi o podkręcenie to nie mam pojęcia bo mam naturalnie podkręcone rzęsy. do tuszu jednak chętnie co jakiś czas wracam i zdecydowanie jest to moja ulubiona maskara tej firmy

Ilość zużytych opakowań: 9 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965528].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 17

Krótkodystansowiec ;)

Generalnie ten tusz przez pewien czas był moim zdecydowanym faworytem. A dokładniej - całe 2 tygodnie, ponieważ po takim czasie od momentu zakupu stracił swoje właściwości. NIE WIEM, CO SIĘ STAŁO. Może taki egzemplarz.

W każdym razie, przez pierwsze 2 tygodnie tusz zachowywał się rewelacyjnie. Pokręcał, wydłużał, nie kleił się. Super. Aż tu nagle przestał działać. Tak, buteleczka na pewno była dokręcona. Nie, nie mam innych pomysłów. Jak la mnie, 2 tygodnie użytkowania to trochę za mało na zmianę mascary, więc obniżam ocenę.

+ podkręca, wydłuża
+ trochę dziwny kolor, ale mi pasuje

- szczoteczka nabiera trochę za dużo
- po 2 tygodniach przestał działać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931915].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Najlepszy tusz jaki miałam

Jest to najlepszy tusz jaki miałam do tej pory (a zmieniam średnio 1-2 w miesiącu). Wydłuższa i pogrubia rzęsy w sposób naturalny. Na wieczór zazwyczaj nakładam podówjną-potrójną warstę i o dziwno nie skleja rzęs. Używam go od dwóch miesięcy niemal codzinnie i nadl jest perfekcyjny. Dla mnie jedynym minusem jest cena ok. 38 zł.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919685].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Super

Jest idealny, bez dwóch zdań, nie pozostawia grudek na rzęsach. Idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Polecam go wszystkim dziewczyną- naprawdę warto. Daje efekt zalotnego spojrzenia.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910903].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 1

idealny dla mnie

Nie samowicie wydluża i pogrubia rzęsy.Kolor fantastyczny. Mozna nakładac kilkukrotnie az do uzyskania odpowiedniej dlugości.Za kazdym razem kiedy kupie cos innego i tak wracam po ten tusz gdyz jest nie zastapiony.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907627].usefull || 0 }}% pomocna.