Eris, Cera tłusta i mieszana, Krem matująco-nawilżający

Eris, Cera tłusta i mieszana, Krem matująco-nawilżający

Krem reguluje i normalizuje wydzielanie łoju w ten sposób, że suche partie twarzy są nawilżone i chronione, zaś tłuste stają się matowe. Zawarte w nim: wyciąg z łopianu oraz specjalne drobiny pochłaniające sebum, usuwają ze skóry ślady połysku nadając jej długotrwały, matowy wygląd. Fitokolagen, witamina H oraz d-panthenol intensywnie nawilżają i odżywiają. Dodatek filtrów UV chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, opóźniając proces starzenia. Po zastosowaniu skóra jest gładka i elastyczna oraz ma zdrowy wygląd. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.

polecam

jestem mile zaskoczona tym kosmetykiem, szczerze mówiac na poczatku nie byłam przekonana do jego zakupu bo nie przepadam za firma Eris. Krem doskonale sie rozsmarowuje i szybko wchłania, cudownie pachnie, jest idealna bazą pod podkład. Nawilza suche partie skóry w taki sposób ,ze zrezygnowałam ze stosowania kremów na noc.
Jedyny mały minusik za to, ze az tak doskonale nie matuje skóry (ok. 3 godzi.), przynajmniej nie na tyle godzin ile bym chciała. Reasumujac jestem zadowolona i bede go uzywać.

a gdzie mat?

Krem jest dość wydajny ze względu na swoją konsystencję, ma bardzo ładny zapach, bardzo dobrze nawilża (a przy tym jest lekki). Nadaje się pod makijaż. I za to daję ***. A co do wad, to przede wszystkim jedna: matuje słabo i to na bardzo króki okres czasu (u mnie ok. 2 godz.).

dobry kremik...

Używam kremu oraz maseczki z tej serii i preparatu myjąco-tonizującego. Wydaje mi się, że odkąd używam tej linii pojawia mi się mniej niespodzianek na twarzy a jeśli już są to małe i szybciutko znikają.
Krem bardzo szybko się wchłania, ma delikatną konsystencję. Bardzo często po nałożeniu na twarz jakiegokolwiek kremu mam wrażenie czegoś ciężkiego na twarzy, a z kremem Eris jest inaczej, lekki i delikatny. Cena jest zachęcająca. Niestety, czasem po nałożeniu kremu mam wrażenie suchej cery więc albo poprawiam innym kremem nawilżającym albo aplikuję go jeszcze raz. Co do matowienia, lepszy wydaje mi się, jeśli chodzi o ten przedział cenowy, krem matujący z Oceanica.
Ogólnie oceniam go na ***.

Well 01

nie matuje

Przyjemny w użyciu, ale tego czego od niego oczekiwałam nie zauważyłam, a mianowicie efektu matującego. Poza tym, czyli poza jego główną cechą wad nie widzę.

tak tak

Bardzo przyjemny kremik. Ja wogóle lubie kosmetyki Eris, więc i ten krem wypróbowałam. Szybko się wchłania, dobrze nawilża te partie twarzy, które tego wymagają.Cera nabiera blasku. Matowienie natomiast bez olśnienia, ale i tak bardzo dobrze się sprawuje. Skóra jest miękka i jakby odprężona. Godny polecenia.

BARDZO DOBRY

Jest lekki, ladnie pachnie i przede wszystkim nie zaszkodzil mojej bardzo problemowej cerze... byla przesuszona lekami na tradzik, łuszczyla sie niemilosiernie, ale ten kremik poradzil sobie z ta dolegliwoscia. Swiadczy to o tym, ze jednak dzialanie nawilzajace jest, i to calkiem niezle. Co do matowania, to nie spodziewalam sie rewelacji, ale na poczatku rzeczywiscie ten efekt jest widoczny. Krem zatem super nadaje sie pod makijaz. Tego jak skora wyglada po jego nalozeniu nie moge ocenic bo moja nigdy nie wyglada ladnie :( z powodu zmian skornych... Ale jest miekka i jak juz wspomnialam wczesniej matowa. Kosmetyk godny polecenia...

jednak fajny

Lekki, przyjemnie pachnący kremik. Dobrze nawilża, jest wydajny, ale nie bardzo matuje, tak jak większość kremów, które mają to zapewnić. Powiedziałabym, że efekt matujący jest bardzo krótkotrwały i występuje tylko po nałożeniu kremu - potem powraca "piękny połysk". Jest to jednak bardzo przyjemny krem i pewnie od czasu do czasu będę do niego wracać.
19.02.2004 Dorzucam jedną gwiazdkę. Jest lepszy niż dotleniajaca seria Sorayi i na pewno go znowu kupię. Polecam.

jestem zadowolona

jsak większośc kremów Erisa doskonale się wchłania, ma delikatna konsystencję, łatwy do nałożeia. I co przede wszystkim ważne dla tego typu kosmetyku nie wysusza, a zgodnie z objetnica nawilza.Matuje poprawnie, bez rewelacji, ale nie ma co narzekać.Nie sa to zmarnowane pieniadze, polecam bez ryzyka....

w porządku

miałam próbkę 15 ml. podeszła do tego kremu z dystansem,bo miałam przykre doświadczenia z niktórymi kremami matującymi-wiekszosc wysuszała moją buzię;(ale ten spisał się dobrze.faktycznie czuć było nawilżenie buzi.przy tym twarz była gładka i aksamitna.polecam

Jestem zadowolona

Mam mieszana, raczej bezproblemowa cere.Probowalam najpierw probki,ktora przyslala mi firma Eris. Tak mi sie ten krem spodobal, ze go kupilam. Odpowiada mi chyba nawet bardziej niz Mat-B Dermiki.Jest to naprawde dobry kremik za niewysoka cene(14 zl).Przyjemnie pachnie,ma lekka konsystencje,dobrze rozprowadza sie na twarzy,szybko sie wchlania,nie lepi sie,dobrze nawilza.Jesli chodzi o matowanie to matuje na krotko, no ale przy takich upalach to nie ma co liczyc na jakies cuda.

nie pomaga i nie szkodzi

Mojej mieszanej cerze nie pasuje. Lepiej sprawdza sie jako krem nawilzajacy niz matujacy (choc i tak nawilza minimalnie). Nawet dobrze wygladza cere.Mój komentarz: ...

może być

Dla mojej mieszanej cery jest ok:)Ma bardzo przyjemny zapach i ładnie nawilża. Może nie matowi tak jakbym tego chciała, za to ładnie wygładza i przyjemnie nawilża.