Piękno Natury, Łagodny płyn do demakijażu oczu

Piękno Natury, Łagodny płyn do demakijażu oczu

Zgłaszająca osoba: promyk

Łagodny płyn do demakijażu oczu, przeznaczony zwłaszcza do cery delikatnej, suchej, wrażliwej. Zawiera zieloną herbatę, świetlik łąkowy i ekstrakt z rumianku. Po zastosowaniu skóra wokół oczu jest oczyszczona, gładka o pięknym kolorycie. Zostaje wzmocniony i uelastyczniony naskórek, zmniejszone cienie i obrzęki.

Zmywa również makijaż wodoodporny.

Skład: steareth-7 (and) stearyl alcohol, mineral oil, isopropyl mirystate, caprylic/capric triglyceride, methylparaben, aqua, sodium laureth sulphate, propylene glycol (and) camelia oleifera extract, propylene glycol (and) matricaria extract, propylene glycol (and) drug eyebright extract, methyldibromoglutaronitrile, phenoxyethanol

Cena: ok. 8-9 zł / 150 ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziękujemy - Redakcja

z braku laku

Nie polecam. Aktualnie używam tego specyfiku, ale nie spełnia moich oczekiwań. Dużo lepsze jest mleczko oczyszczające tej samej firmy. Ten płyn jest za rzadki, trzeba dość długo odczekać, zanim zadziała, więc na pewno nie jest dla zabieganych. U mnie podrażniał oczy. Miałam problemy z usunięciem zwykłego tuszu, nie ryzykowałabym z wodoodpornym. Na pewno trzeba mieć do niego dużo cierpliwości. Ja zużywam go teraz do ogólnego demakijażu, ale tu też szału nie ma.

Brrr

Koszmarny. Skusiłam sie na niego w ramach akcji "Teraz Polska" i nigdy wiecej ;( Fatalnie zmywa, mimo, ze nie używałam wcale kosmetyków wodoodpornych, oczy pieką i zachodzą mgłą (a wcale nie mam wrazliwych). Ale dzielnie dawałam mu kolejne szanse, az w końcu wywaliłam połowe do kosza. Nie polecam.

no, no :) za tę cenę :)

Polecam go wszystkim , którzy tak jak ja cienko przędą :)) Za małe pieniądze (ja dałam za niego 10 zl) można mieć naprawdę dobry specyfik do zmywania makijażu. Nie podrażnia, pięknie zmywa, jest wydajny. Dodam, że nei używam wodoodpornego tuszu, ale za to stosuję bazę pod cienie, a to już jest jakiś czynnik utrwalający :) Pięć gwiazdek nie daję, bo za krótko go mam. Polecam ;)

Makijaż MaxFactor

eeeeee

zmywa makijaż raczej kiepsko.nie wyobrażam sobie używania tego mleczka(bo w istocie jest to bardzo wodniste mleczko) do makijażu wodoodpornego.przez to że jest to mleczko oczy zachodza mgłą, co minie denerwuje.najgorsze jest jednak szczypanie.podrażnia oczy, a moje nie są specjalnie wrażliwe.ogólnie nie polecam, chyba ze ktoś lubi mleczka i potrafi się tym posługiwać. ;) mi pozostają płyny, tylko taką postać preparatu do demakijażu oczu toleruję.daję 2 gwiazdki, bo w ostateczności można użyć tego specyfiku jako mleczka do twarzy, co też w końcu zrobiłam.nota bene nie sprawdził się w tej roli najlepiej.

taki sobie

Nie przypadł mi do gustu: wbrew zapewnieniom producenta miałam duże problemy ze zmyciem tuszu wodoodpornego. Żeby tego dokonac, trzeba było wylać na wacik dość sporo płynu, a potem na dłuższą chwilkę przyłożyć do powieki. Ponieważ to nie zawsze wystarczało, czasem trzeba było zabieg powtarzać. Poza tym w przypadku dostania się płynu do oka podrażnienie murowane, chwilowe zamglenie również. Ze zwykłym tuszem radzi sobie też nie najlepiej. Dla ścisłości płyn ten wcale nie jest płynem... bardziej przypominał mi wodniste mleczko.Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Zdecydowanie polecam ten kosmetyk. Świetnie zmywa makijaż wodoodporny, lecz pozostawia lekko tłustawą warstewkę i robi delikatną mgiełkę na oku. Z tego względu najlepiej sprawdza się w wieczornym zmywaniu makijażu.Wydajny, nie piekący, choć oczywiście wymaga wprawy w stosowaniu, aby nie narażać oka na przedostanie się płynu.Na pewno do niego wrócę, ale taeraz jak każda kobieta poszukuję następcy.

moze byc...

Bez rewelacji. W miare dobry produkt, robi swoje, ale... Zdecydowanie zostane przy Yves Rocher.

taki sobie

Kupiłam go w podróży i wtedy służył mi jako mleczko do twarzy i oczu jednocześnie. Maluję się od niedawna ,ale już mam faworyta do demakijażu -to oliwka dwufazowa,która mi sie skończyła i odkryłam na półce w łazience ten preparat Kolastyny. Gdy dostanie się do oczu trochę piecze przez moment(oliwka nie), żeby zmyć makijaż mimo wszystko naciąga sie minimalnie skórę(przy oliwce nie).Od produktu do demakijażu nie wymagam nic wiecej poza zmywaniem i niepodrażnieniem.Producent obiecuje,że w składzie są dobroczynne wyciągi(ale ja takie deklaracje traktuję z przymrużeniem oka, bo zapewne środki chemiczne "zabiły" działanie zielonej herbaty i świetlika).Zmywa wodoodporny makijaż,ale ja maluję sie tak delikatnie,że nie wiem czy to prawda:)Ze zwykłym sobie radzi.I w podróż praktyczne bo można uzywać do całej twarzy.