Dr Irena Eris, Eris, Cera tłusta i mieszana, Tonik zwężający pory

Dr Irena Eris, Eris, Cera tłusta i mieszana, Tonik zwężający pory

Tonik doskonale oczyszcza skórę i poprawia kondycję naskórka, dzięki obecności salicylanu sodu. Doskonałe właściwości matujące i ściągające pory zawdzięcza ekstraktowi z szałwii. Zawarta alantoina łagodzi wszelkie podrażnienia. Tonik obkurcza pory, zmiękcza, nawilża i działa kojąco na skórę. Pomaga w utrzymaniu jej prawidłowego pH. Odświeża i rozjaśnia cerę przygotowując ją na działanie preparatów pielęgnacyjnych.

nic ciekawego

Jeśli o mnie chodzi to jest tyle samo wart co żel myjący tej samej serii. Czyli *** , nie matuje - nawet chwilkę po użyciu, nie obkurcza porów, oczyszczanie też bez rewelacji . Ładny zapach i dobre nawilżenie. To by było na tyle.

ilość zużytych opakowań: 1

***

Tak naprawdę nie wiem jak mam ocenić ten tonik... naprawdę bardzo ładnie pachnie... ładnie nawilża skórę i lekko matuję tuż po użyciu. Jeśli po 5minutach nie nałoży się kremu skóra się ściąga i bardzo napina... jest bardzo przesuszona. Ogólnie po dłuższym stosowaniu stan cery poprawia się... nie powoduję zwiększenia wągrów, a nawet zauważyłam, że pojawia się ich mniej.

superowy

Bardzo fajny tonik. Nie klei sie. Nie powoduje zwiększenia powstawania zaskórników. Oczyszcza pory, ale aż tak spektakularnie. Lekko łagodzi. Zresztą, bdb tak jak wsyzstkie toniki Eris.

depilacja brwi

baardzo

Bardzo dobry produkt. W sumie zawsze myślałam,że mogę obejść się bez toniku do twarzy, ale teraz widzę jak bardzo się myliłam. Tonik ten jest przyjemny w użyciu. Nie klei się, przyjemnie pachnie, odswięża, wygładza i rozjaśnia cerę. Może trochę przesadzili z tym zwężaniem porów, ale je oczyszcza.

Och i ach!

Kupiłam ten tonik pod wpływem recenzji Wizażu i nie żałuję! Tonik prześlicznie pachnie, aż chce się go używać. Bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia klejącej powłoki. Zmniejszenia porów nie zauważyłam, bo cóż może zrobić tonik? Chociaż wydaje mi się, że zaraz po użyciu pory są odrobinkę mniejsze. Nie ściąga skóry. Skóra po jego użyciu jest dobrze nawilżona, przyjemna w dotyku. Nie podrażnia skóry. Naprawdę bardzo go lubię i na pewno jeszcze nie raz zakupię. Szczerze polecam.

Pierwszorzędny

Porządny produkt. Przyjemnie odświeża, świetnie oczyszcza, odkaża, nawilża, delikatnie matuje. Delikatnie ściąga pory, na pewno znacznie bardziej zauważalnie niż wiele droższych toników o podobnym - rzekomo - działaniu! Niewygórowana cena jest dodatkową zaletą!
Uwaga: po zastosowaniu trzeba koniecznie szybko nałożyć jakiś krem, bo może pozostawiać nieprzyjemne uczucie wysuszenia - i za to odejmuję 1 gwiazdkę

Bardzo dobry :)

Naprawdę warto spróbować. Ja chwalę sobie w nim przede wszystkim to, że nie wysusza skóry i nie zawiera alkoholu-jest naprawdę łagodny a to rzadkie w tonikach do tego rodzaju skóry. Ma bardzo miły zapach, zmiękcza i oczyszcza skórę. Zamykania porów nie zauważyłam. Tak czy inaczej polecam-jest tani i dobry a to najlepsze z możliwych zetawień :)

ilość zużytych opakowań: 2

bomba!

naprawde bardzo dobry produkt. Podobał mi się ze względu na nieskomplikowany skład, ziołowy zapach, ładne oddziaływanie na skórę, zero lepkości, i niewywoływanie podrażnień. Przechodziłam w trakcie jego stsowania kwasy, a także retinoidy i całą kurację dermatologiczną, i nie wchodził w reakcję z żadnym z preparatów, łącznie z Isotrexem, przed którego wysoką drażliwością przestrzegał lekarz. Tonik Erisu spisał się na medal, łagodził nawet wszelkie podrażnienia. Nie wiem, w jakim stopniu wyraźna poprawa stanu mojej cery ma związek z owym produktem, a na ile wynika z trafienia na dobrego dermatologa, ale i tak uważam go za jeden z najlepszych preparatów na rynku: delikatny, skuteczny, przyjemny w użyciu.

Super

To jest najlepszy tonik jakiego używałam :) mam cerę przetłuszczającą się i problemy z naczynkami, ten tonik działa na moją cerę rewelacyjnie :) łagodzi, obkurcza pory, zmiękcza, nawilża, działa kojąco, doskonale odświeża i rozjaśnia, odrobinkę zwęża pory i matuje. Jest wspaniały :) polecam :) :)

Kupię następne

Skończyła mi się pierwsza butelka. Jestem pod wrażeniem, naprawdę świetny tonik, nie uczula, nie klei się, oczyszcza bdb i dobrze przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. polecam!

Dobry

Całkiem dobry tonik.Nawilża, lekko zwęża pory.Nie podrażnia twarzy,a bardzo dobrze odświeża.Nie klei się na twarzy, a bardzo dobrze odświeża.Spełnia obietnice producenta.

Ok.

Plusy: piekny zapach, choć niemający nic wspólnego ze składem, nieskomplikowany sklad, obecność szałwii, niska cena, pozytywne działanie. Nie nadaje sie do wrazliwej cery, bo ja troche rozdrażnia, niezbyt dobrze łagodzi podrażnienia, zwęża pory, ale nie spektakularnie, mam wrażenie, że zwęża je, ale ich nie doczyszcza, malo wydajny, rozlewa się. Ządan rewelka. Chyba średni. Tylko nie należy go porównywać z produktami do cery trądzikowej, bo on nie do takiej jest przeznaczony, tylko do uspokojonej cery tłustej po 20....