MAT-B Complex, Tonik matujący

MAT-B Complex, Tonik matujący

Tonik przeznaczony do regularnej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej. Tonik natychmiast matuje skórę nie wysuszając jej, ściąga pory, przeciwdziała tworzeniu się zaskórników i wyprysków. Regularnie stosowany wygładza skórę, zmniejsza łojotok i poprawia koloryt skóry. Zawiera cenny ekstrakt z grejpfruta z olejkiem eterycznym o działaniu antybakteryjnym, który poza działaniem stymulującym, odświeżającym, antydepresyjnym i poprawiającym aktywność umysłową, charakteryzuje się wyjątkowo pięknym zapachem.

kiepściutko z matowaniem

Niby dość dobra firma a taki bubel...Nieładnie
Tonik nie matuje w ogóle, w dodatku się klei i długo go czuć na twarzy. Ładny i przyjemny zapach ale oprócz tego chyba żadnych konkretnych właściwości pielęgnacyjnych nie posiada, Kupiłam go, bo nie zawiera alkoholu w przeciwieństwie do wielu toników matujących czy do cer tłustych, ale jednak się nie sprawdził. Chociaż trzeba mu przyznać, że delikatny, o ile w ogóle go tonikiem nazwać można. Nie polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

słaby

Widzę, że poprzednim Wizażankom podoba się zapach tego toniku, jednak ja za nim nie przepadam - oczywiście na początku wydaje się ładny, ale potem jest po prostu męczący.

Dość średni - jak większość toników oczyszcza, nawilża. Nie zauważyłam, aby zbyt dobrze matował, przynajmniej na dłuższą metę.

Podsumowując, za taką cenę uważam, że tonik powinien być lepszy :)

Używam tego produktu od: nie wiem

Dobry

Zalety:
* Pierwsza i w 100% zasłużona - doskonale matuje! Zauważalnie zaraz po zastosowaniu, w dodatku przy regularnym stosowaniu utrzymuje skórę w tym stanie.
* Zapach - cytrynowy, ładny [sztuczny ale spośród innych tonikowych zapachów oceniam na plus].
* Wydajność - wystarczy naprawdę niewiele do przemycia twarzy.
* Po zastosowaniu nie ma efektu "lepkiej" skóry.

Wadą natomiast jest to, że nie ma żadnego wpływu na poprawę cery, to znaczy nie zmniejsza zaskórników, nie rozjaśnia, nie poprawia wyglądu ogólnie. Lekko odświeża i to wszystko. Ach no i cena.

Dobry dla cer niewymagajacych, których jedynym problemem jest nadmiar sebum.

Nie wiem, czy kupię. Spróbuję jeszcze wersji toniku Dermiki do cery tłustej i mieszanej i zobaczymy :)

Używam tego produktu od: 2,5 tyg.

Niewidoczna kreska na powiece

Solidny:)

Daję ****, bo to bardzo solidny tonik i spełnia wszystkie moje wymagania, co do tych kosmetyków. Nie klei się, nie pozostawia lepkiej warstwy, wręcz przeciwnie lekko matuje. Odkąd go używam , stan mojej mieszanej cery zdecydowanie się poprawił- pory zostały zwężone, nie zapychają się- to pewnie zasługa wyciągu z grapefruita. Dodatkowy plus za śliczny cytrusowy zapach:) Mógłby być jedynie trochę tańszy.

średni

Oczekiwałem od tego toniku, ze wyreguluje mi produkcję sebum i skóra nie będzie się tak świeciła. W ogóle nie miał na to wpływu. Nie wysuszał skóry, nie napinał jej. Zapach chemicznych cytrusów w ogóle mi nie odpowiadał, choć to ma najmniejszy wływ na ocene i jest indywidualne.

ilość zużytych opakowań: 1

cytruski :)

Fajny toniczek.ślicznie pachnie cytrusami,łagodnie oczyszcza.Podoba mi sie ta smukła butelka(szkoda,że pojemność tylko 150ml. o ile dobrze pamiętam)Tonik miał na celu matowić,ale tego nie zauważyłam.Ale za to wydawało mi się ,że wyrównuje nieco koloryt.I wogóle buzia jest taka promienna.Takie było moje wrażenie.więcej jednak nie kupię,poniewaz kosztuję 22,80,a znam lepszy tonik o połowę tańszy.

Całkiiem,całkiem

Stosowałam go razem z kremem na noc z tej serii. Chciałam dać mu 3 gwiazdki, ale po dłuższym zastanowieniuzmieniam ocenę na 4 gwiazdki.
1 gwiazdka za to,że tonik oczyszcza
2 gwiazdka za to,że tonik nawilża (co rzadkie wśród toników- większość wysusza mi cerę)
3 gwiazdka za to,że tonik zweża pory
4 gwiazdka za śliczny zapach

Lepszy od kremu

Mam krem na noc z tej serii.I o ile kremem nie jestem zachwycona tak tonik mnie przekonuje.Ladnie matuje buzie,ma wspanialy zapach,jest wydajny,oczyszcza delikatnie pory i nawilza.POlecam,warty wyprobowania.

Używam tego kosmetyku 3 tygodni

nie

Usiłowałam się zmusić do dłuższego stosowania, że może na efekty trzeba poczekać i w ogóle. Ale przez niego zniechęciłam się do toników w ogóle :) Nie matuje, zostawia paskudną lepką warstwę, nie zwęża porów, nie poprawia stanu cery. Jedyne co mi odpowiada to zapach, ale to nie perfumy żeby za sam zapach gwiazdkę dawać. U niektórych może się sprawdza, u mnie zupełnie nie.

Doskonaly

Jestem nim zachwycona. Nie zauważam, kiedy znika. Jest dokadnie taki, jak mi powiedziano (reprezentantka Dermiki); zatem pomaga oczyszczać pory skóry, doskonale nawilża - po raz pierwszy spotkalam się z tonikiem, który równie dobrze by sobie z tym radzil. czasem stotuję tylko ten pyn, np gdy nie wychodzę z domu. Rano, po użyciu go wieczorem skóra na nosie rzeczywiście bywa lepka, co, jak mi obiecywano znaczy, że zanieczyszczenia są "wyrzucane" na zewnątrz i ja firmie wierzę ;). Niespecjalnie matuje, choć ja tego zauważyć nie jestem w stanie, bo nie za bardzo tego akurat potrzebuję. Obecnie mój ulubiony tonik.Gorąco polecamIlość zużytych opakowań: jedno za drugim

rozczarowanie

Totalny niewypał!Doprawdy szkoda pieniędzy.Ten tonik w ogóle nie matuje,twarz błyszczy się po nim już minutę po jego zastosowaniu.Moja wrażliwa cera reaguje lekkim szczypaniem.Zapach-taki sobie.O reszcie nie ma co pisać,bo rzeczywiście brak jakichkolwiek obiecanych efektów.Już Ziaja ma lepsze toniki.Drogi bubel.

Nic complex ;)

przepraszam bardzo, ale ten tonik nie robi NIC :( nie zweza porów, nie przeciwdziała powstawaniu zaskórników, nie matuje, nie poprawia kolorytu cery...on nie robi NIC kompletnie , co nam tak solennie obiecał producent!do kosza!