Blau Farma, Nova-baza, Maść intensywnie natłuszczająca

Blau Farma, Nova-baza, Maść intensywnie natłuszczająca

Nova-baza to maść intensywnie natłuszczająca. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom, działa natłuszczająco, nawilżająco i kojąco, minimalizując dyskomfort bardzo suchej i wrażliwej skóry twarzy i ciała. Zapewnia skuteczną ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Nie zawiera substancji zapachowych. Preparat może być zalecany osobom ze skłonnościami alergicznymi.

Skład: petrolatum, propylene glycol, sorbitan sesquioleate

Cena: 11zł / 30gm

/m/

Kojąca dla suchej skóry

Maść doskonale sprawdza się przy suchej, łuszczącej skórze, otarciach nosa podczas kataru czy innym niespodziankom, jakie może zafundować nam sucha skóra. Efekt przychodzi szybko.
Bezbarwna, bezzapachowa - to kolejne plusy. Wygodna tubka, którą można postawić.
Zimą smaruję nią cała twarz w celu nawilżenia.

Jeść tłusta i pozostawia \'film\', więc najlepiej używać jej w domu, w ciągu dnia, ewentualnie na noc, lecz może zabrudzić pościel ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 po 30g

Ideał

Niezastąpiony, błyskawicznie działający lek do skóry, której nic nie pomagało.
Przy suchej, podrażnionej, popękanej skórze - koi, leczy, łagodzi, nawilża, natłuszcza.
Mojej małej alergiczce błyskawicznie leczy trudne zmiany na skórze, podrażniony katarem nos i chroni głonie przed zimnem.
Naprawdę bardzo dobry produkt, polecam go wszystkim, którzy mają problemy z atopią lub podrażnioną w inny sposób skórę.

Ilość zużytych opakowań: pół

Pomocny

Używałam jej zeszłej zimy, podczas terapii izotekiem ( przeciw trądzikowa), kiedy miałam bardzo suchą skórę i bardzo mi pomogła. Miałam też wtedy bardzo duży problem, z łuszczącymi się (blee:) ustami i tylko ta maść, chociaż trochę mi pomogła. Dobrze natłuszcza, trzeba tylko uważać, żeby się nie pobrudzić, więc polecam do używania w domu. Sprawdza się w przypadku bardzo wysuszonej i popękanej skóry. Dobra do natłuszczania rąk w zimie. Polecam

Używam tego produktu od: ponad rok