Guerlain, Terracotta, Poudre Bronzante Hydratante (Puder brązujący prasowany)

Guerlain, Terracotta, Poudre Bronzante Hydratante (Puder brązujący prasowany)

Puder brązujący w kompakcie, mający właściwości nawilżające a zarazem matujące. Doskonały do wykończenia makijażu opalonej buzi. Rozświetla i nadaje zdrowy, opalony koloryt. Dostępny w wielu odcieniach.

Najlepszy bronzer jaki kiedykolwiek mialam

Najlepszy bronzer jaki kiedykolwiek mialam. Nie zostawia plam, utrzymuje sie caly dzien , latwo sie blenduje, a do tego jest bardzo wydajny !! Bronzer jest matowy, nie ma zbednych blyszczacych drobinek. Nadaje skorze ladny , naturalny wyglad.Polecam

wspaniały!!

miałam wcześniej dwie nieudane próby z pudrem brązującym. jeden totalna porażka z margaret astor (brzydkie, rude plamy na twarzy) i drugi z Deborah (brązowe placki).
z racji jednak na moja jasna skore bardzo chcialam dac bronzerowi jeszcze jedna szanse. kiedys przeczytalam w necie, ze to Guerlain stworzyl puder brazujacy, wiec stwierdzilam, ze jesli kupię no to właśnie terracotte. mam meteoryty, ktore kocham, wiec przy zastrzyku gotowki wybralam sie do perfumerii. zakochałam się w nim po pierwszym użyciu:
- piękny efekt natuaralnej opalenizny, wszyscy mnie pytaja, gdzie się tak opalilam
- nawilża
- wytrwa na buzi caly dzien
- nie zapycha
- pieknie się naklada, absolutny brak plackow na twarzy
- bardzo wydajny
- pięknie pachnie
- ma piękne opakowanie

z minusów to cena, ale raz na jakis czas mozna odzalowac..
gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Coś wspaniałego!

Puder zakupiłam przypadkiem, nie był to planowany zakup, natrafiłam na niego poprostu przechadzając sie po drogerii. Nie zlauje zakupu zdecydowanie. Kupiłam go tym bardziej w cenie promocyjnej za 130zł. Pieknie zapakowany, robi naprawde wrazenie. Piekny odcien 04, slicznie i naturalnie wyglada na skórze, jest matowy za co kolejny ogromny plus. Bardzo długo utrzymuje sie na skórze, nawet u cery mieszanej jak moja. Trzeba dobrze go rozprowadzic, bardzo dobrym pędzlem ale efekt jest naprawde super. jest przede wsyztskim dobrze dla mnie dobrany i odpowiedni odcien oraz dlugo sie utrzymuje, idealny dla kobiet aktywnych caly dzien ktore i rowniez na clay dzien potrzbuja miec nieskazitelny makijaż. Dodaje cerze uroku i jakby modeluje kontur twarzy, buzia dzieki temu staje sie od razu ładniejsza. Zdecydowanie polecam, kosmetyk rewelacja!

Używam tego produktu od: Kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie rozpoczęte

Polki w mieście odcinek 5

Lubię, choć brakuje odcieni dla skóry, która opala się na jasne kolory

Mam 2 najjaśniejsze odcienie, kupione dwa lata temu. Bardzo lubię te pudry brązujące, choć nawet te najjaśniejsze odcienie są na tyle ciemne, że do mojej cery mogę ich używać dopiero jak się trochę opalę. A i tak wtedy są na granicy... I za ten mały wybór kolorów 0,5 gwiazdki w dół...
Pudry są bardzo wydajne, prawie nic z nich nie ubylo. Trzymają się cały dzień. Puderniczka jest śliczna, jak inne Guerlain :) Bardzo ładnie pachną.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Matuje, modeluje, nie zapycha

Móje pierwsze Guerlainowskie "cudo". Kupiłam go całkiem przypadkiem, a ze cena jak na Guerlain nie była aż tak powalająca więc postanowiłam spróbować.
I nie żałuje tych stu paru złotych bo puder jest wart swojej ceny.
Na początku byłam przerażona zapachem bo pachnialo już samo pudełeczko a zapach ten kojarzył mi się z perfumami dla starszej pani ;) ale na szczeście sam pude pachnie o wiele delikatniej i nienachalnie.
Mój poprzedni brązer to kulki avonu którym byłam wierna przez lata ale to co można zrobić tym pudrem zo zupełnie inna bajka.
Przede wszystkim modeluje, oczywiście pod warunkiem, że ma się do tego odpowiedni przyrząd w postaci dobrego pędzla, ja używam 44 sephory i on nadaje się do tego idealnie. I nie trzeba mieć super sprawnej ręki, krzywdy sobie nim zrobić nie można.
Nie ma żadnych polyskujących drobinek których ja osobiście nie znoszę.
Jest mega wydajny, myslę że starczy mi na lata.
Ma piękne opakowanie, jak już pisały poprzedniczki wygląda jak bursztyn.
Dla bezpieczeństwa poniewaz kupowałam go w ciemno wybrałam odcień 00 nude i mimo że mam raczej ciemną karnację to myslę że wybrałam dobrze :)

zdecydowanie polecam,jestem zakochana po uszy :)

Jakiś czas temu postanowiłam zabrać się za swoją buzie,nieco naprawczo i nieco "kolorowo".
Wybrałam się na najprzyjemniejsze zakupy w życiu,duże zakupy kosmetyków pielęgnujących i kolorowych :)
Dwie wizyty w Douglasie i winnam być zadowolona ale jednak pomimo świetnego podkładu,korektora pod oczy,pudru sypkiego do wykończenia makijażu i całej reszcie kremowo-myjącej czegoś w mojej kosmetyczce brakowało.
Mam śniadą karnacje i całość kosmetyków nadawała skórze lekki wygląd ala alabastru,zdecydowanie niekorzystny dla mojej karnacji poszłam zatem szukać brązera wcześniej wyposażona w rekomendację guelariana terracotty,dobrałam odcień
(zawsze muszę zdać się na siebie,jeszcze nie trafiła się pani/pan sprzedawca który umiałby nie wmusić mi czegoś ciut za jasnego nad czym ubolewam w domu kiedy okazuję się że produkt produktem jest super ale kolor nie dla mnie)
wróciłam do domu i wypróbowałam ... efekt wow :)
Wszystkie niedociągnięcia o ton zbyt jasnego podkładu który był w dodatku drogi i już nie do zwrotu
(dopiero w domu okazała się prawda w dobrym świetle)
zostały zniwelowane,buzia dostałą pięknego koloru takiego zdrowego,teraz jestem w 100% zadowolona :)
Sama przyjemność w używaniu,brakuje mi do niego jeszcze pędzla z zestawu na pewno dokupię ale sam produkt jak dla mnie jest rewelacyjny ma piękne opakowanie,przyjemnie pachnie i jest bardzo dobrej jakości,cena adekwatna do jego zalet to po prostu kosmetyk z wyższej półki wart swojej ceny.

dla mnie doskonały

Nie będę się rozpisywać, bo już padło wiele pozytywów, pod którymi się podpisuję. Efekt bez zarzutu. Buzia jak z pfotoshopa i naturalnie wyglądająca. Czego chcieć więcej? Nie czułam się lepiej z żadnym kosmetykiem z tej kategorii - jak do tej pory.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

super

zalety:
-piękny, naturalny kolor, na mojej różowawo-białawej skórze daje efekt naturalnej opalenizny. Cud!
-produkt bardzo wydajny, ślicznie pachnie, łatwy w użyciu. Trzeba bardzo chcieć, żeby zrobić nim sobie brązowe placki na policzkach.

wada:
- no cóż, gdybym miała inny kolor siebie i mogłabym używać z podobnym efektem czegoś trzykrotnie tańszego pewnie rzuciłabym moją terracottę w kąt.

Mój ideał!

Najlepszy z pudrów brązujących jakich używałam. Bez problemu wytrzymuje na buzi cały dzień, nie ważne czy upał czy mróz. Jest bardzo mocno napigmentowany więc wystarczy odrobina, by wymodelować nim twarz ale trzeba mieć wprawę i dobry pędzel żeby go nałożyć.
Piękne opakowanie.

Minus? hmm.. no może cena ale coś za coś.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetny

Bardzo dobry puder. Pięknie "opala" twarz, nie ma żadnych pomarańczowych zapędów (mam kolor nr 04).
Opalam się latem dość intensywnie, całe ciało- oprócz twarzy. Muszę więc niwelować różnicę odcieni skóry. Terracota robi to za jednym pociągnięciem pędzla, opalenizna jest naturalna, nie różni się od tej, którą mam na dekolcie i ramionach (czyli tej prawdziwej).

Co tu dużo pisać- bardzo dobry.

Puder kopiłam zaraz jak wróciłam z wakacji w sierpniu w Sephorze, niestety moja twarz nie lubi się opalać i zawsze jest blada.

Używałam go razem z żelem brązującym Terracotta.

Muszę przyznać że jest to jedyny puder brązujący który widać na mojej twarzy i który ładnie brązuje.

Dodatkowo puder matuje cerę i długo się utrzymuje.

Jestem z niego zadowolona, chociaż w tym roku wypróbuję inne z serii Teracotta.

Używam tego produktu od: sierpnia 2010
Ilość zużytych opakowań: jedno 10gr

Po 7 latach YSL jednak lepszy

Terracotta Guerlain przez lata była moim No 1 w kategorii pudrów brązujących. Potem dołączyła do niej Bogini Słońca EL, ale ostatnio na prowadzenie wysunął się puder YSL.
Zawsze używam odcienia 2. Mimo że jestem naturalną blondynką z alabastrową karnacją, od lat mnóstwo czasu spędzam w tropikach i zaraz jestem ładnie opalona. Twarzy w ogóle nie opalam, więc doprowadzam ją do ładu samoopalaczami i brązerami, mam duże doświadczenie i jeszcze większe wymagania.
Puder, jak każdy, wymaga lekkiej ręki. Jest bardzo aksamitny, ładnie rozświetla, bardzo trwały. Nakładam na "zaprawę", tzn. serum i krem z filtrem. Mam bardzo zadbaną i bezproblemową cerę, więc bez problemu osiągam efekt doskonałej, wyfotoszopowanej buzi, podobnej do twarzy produktu, czyli Natalki Vodianowej, powalającej smakowitą, gustowną opalenizną.
Doskonały produkt, lecz YSL daje efekt rozświetlająco-matujący, bardziej szlachetny, dlatego terakotka spadła na niższe podium;)Ale zapach ma ładniejszy!

Używam tego produktu od: kilku lat, z 6,7.
Ilość zużytych opakowań: kilka.