Schwarzkopf Gliss Kur, Kompletna Regeneracja, Fluid 19 składników

Schwarzkopf Gliss Kur, Kompletna Regeneracja, Fluid 19 składników

Głęboka regeneracja 19 to kompleks zawierający 19 składników tworzących jedną, regeneracyjną formułę. Formuła zawierający sprawdzony Scan Repair Komplex działa precyzyjnie w uszkodzonych partiach i odbudowuje zniszczoną substancję włosów oraz chroni powierzchnię włosa przed uszkodzeniami. Lekki Regeneracyjny Fluid o działaniu antyelektrostatycznym natychmiast odbudowuje suche i zniszczone włosy. Wygładza nawet oporne i elektryzujące się pasma, nadając im długotrwałą gładkość i zdrowy połysk, bez obciążania włosów.

Cena: 15zł / 200ml
/s/

Porażka!

Kupiłam i wyrzuciłam pieniądze! "fluid" zamiast polepszyć, pogorszył stan moich i tak zniszczonych włosów, w ogóle ich nie odżywił tylko łatwiej można było je rozczesać, po nałożeniu przez jakiś czas były miłe w dotyku, ale nic więcej! Nie wiem, czy nakładałam tego za dużo, czy co, ale mega obciążał włosy, które robiły się oklapnięte i tłuste i jeszcze ten okropny zapach perfum z bazaru! Porażka

stracone pieniądze

Niestety tak jak dużo wizażanek muszę dać jedną gwiazdkę. Powód? Po użyciu tego produkty włosów nie idzie rozczesać, są tępe i szorstkie. Fluid ma zregenerowac włosy a nie jeszcze bardziej je niszczyć. Plusem jest jedynie ładny zapach. Spróbuję jeszcze nalożyć jak maseczkę i potem spłukać, natomiast jako produkt bez spłukiwania totalna porażka

Ilość zużytych opakowań: użyte raz

Bardzo dobra pierwsza pomoc

Produkt godny polecenia. Już po minucie bardzo dobrze regeneruje moje zniszczone, rozjaśnione, suche i łamliwe włosy, a do tego przepięknie pachnie. Włosy są po nim świetnie wygładzone i miłe w dotyku. Poradzi sobie nawet z b. zniszczonym kłaczkami. Jednak do stosowania jako pierwsza pomoc. Używam go od dobrych kilku lat, nakładając go raz na 2 miesiące. Idealny na wakacje, po słonej wodzie i gorącym słońcu - jako kompres. Nie polecam dłuższego używania tego produktu bez przerw, gdyż obciąża włosy, które stają się oblepione i wyglądają nieświeżo. Kupuję go w małych tubkach po 20 ml w Rossmanie, zawsze mam w domu, w razie jak kondycja włosów by mi się pogorszyła. Niezastąpiony dla mnie latem podczas podróży do ciepłych krajów - jako maska. Warto go mieć i spróbować tylko nie przecholować. Polecam

Ilość zużytych opakowań: po 20 ml - dziesiątki

Mieszane uczucia...

Zapowiadało się tak pięknie...

Opakowanie i pojemność ok,konsystencja w sam raz, piękny zapach - na tym kończą się plusy.

Po użyciu włosy są miękkie i puszyste, natomiast następnego dnia totalna porażka - tłuste kluchy :(
Zwykle myję włosy co 3 dni, ale po użyciu tego fluidu muszę je myc codziennie. Raczej zakończę swoją przygodę z Gliss Kurr.

Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

tragedia!

Moje włosy są z natury suche i kręcone, po miesiącach odżywiania i doprowadzania do dobrego stanu, kupiłam ten fluid. Żałuję. Włosy miałam bardziej wysuszone niż kiedykolwiek, końcówki aż sztywne tak suche;/ , nie szło rozczesać włosów po nałożeniu fluidu, a zmywając go z włosów miałam wrażenie że włosy mi się w rękach rozetrą na pył;/ może dla kogoś będzie lepszy, ja zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

zawiodłam się.

Kupiłam, użyłam i tragedia. Moje włosy w ogóle nie są odżywione, po zastosowaniu tej "odżywki" miałam straszny problem z rozczesaniem ich. Zazwyczaj jestem zadowolona z produktów tej serii a tu takie zdziwienie. Niech chciało mi się wierzyć, że fluid bardziej szkodzi moim włosom niż pomaga, dlatego zastosowałam go jeszcze 2 razy i znowu to samo. Myślałam, że tylko ja mam taki problem, jednak czytając Wasze recenzje, widzę, że nie jestem sama. Zdecydowanie nie polecam. Bardzo się zawiodłam.

Używam tego produktu od:nie używam, stoi na półce
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Świetny!

Używam go na mokre, rozczesane(to wazne, bo inaczej nie da sie ich potem rozplątac!) włosy. Po wyschnieciu są mięciutkie, gładkie, nie pusza się, za to błyszczą jak nigdy! Dodam, że normalnie mam włosy suche, zniszczone, puszace sie i szorstkie. Niestety nie zauwazylam, oprócz wizualnych, efektów regeneracyjnych, poza tym na drugi dzień włosy juz lekko się puszą. Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Do niczego!

Do moich włosów - porowatych, plączących się - nie nadaje się zupełnie. Nie nawilża, nie odżywia, nie domyka łusek. Po jego zastosowaniu włosy wręcz trudniej się rozczesuje. Mam wątpliwości czy do jakichkolwiek włosów się nadaje.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Ok

Mam mieszane uczucia. Ułatwia rozczesywanie włosów i skraca czas suszenia (nie wiem czemu, ale tak jest :]). Ale czy jakoś specjalnie pomógł moim włosom? Raczej nie. Plusem jest przyjemny zapach (cała ta seria ma z resztą fajny zapach).

porażka

Naprawdę nie rozumiem co się stało z tym fluidem. Kupiłam, bo byłam bardzo zadowolona z balsamu z tej samej serii, który jak dla mnie jest świetny, a tu totalne rozczarowanie. Użyłam go zaledwie parę razy i stoi na półce, chociaż zwykle staram się zużyć kosmetyki do końca. Strasznie plącze włosy i stają się bardziej suche i szorstkie niż przed użyciem. Zupełny niewypał ze strony Gliss Kura. :/

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

lipa...

szukalam jakiegos produktu bez splukiwania do moich dosc zniszczonych wlosow... jako ze produkty gliss kura uwazam za dobre wiec skusilam sie na ten fluid... jest po prostu beznadziejny... po polozeniu go moje wlosy wygladaja jeszcze gorzej niz przed... sa jakies suche i szorstkie...

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:moze 1/3

Taki sobie.

Sama nie wiem, czy polecać go, czy odradzać. Generalnie jednak popieram wszelkie eksperymenty, bo dzięki nim można odnajdywać to, co dla nas najodpowiedniejsze.

Po tym fluidzie włosy bardzo ładnie się układają i nie sprawiają problemów przy rozczesywaniu. Nie zauważyłam za to, aby włosy były szczególnie odbudowane, czy ożywione, jak wspomina producent. Niemniej jednak działa podobnie jak odżywka, więc można czasem się na niego skusić :)

Używałam tego produktu kilka miesięcy temu.