hi hybrid, Zestaw startowy do manicure hybrydowego

hi hybrid, Zestaw startowy do manicure hybrydowego

Pojemność 9 szt

W skład zestawu wchodzi wszystko, co jest niezbędne do wykonania manicure hybrydowego: wysokiej jakości lampa UV/LED do utwardzania wszystkich lakierów hybrydowych hi hybrid, baza, top no wipe (nie wymagający przemywania) oraz lakier w kolorze intensywnej czerwieni hi245. W zestawie znajdują się dodatkowo aceton w poręcznej buteleczce, nail cleaner odtłuszczający płytkę paznokcia i niezbędne akcesoria: 2 pilniki (o gradacjach: 180, 100) oraz blok polerski.

nabłyszczające
Efekt
naturalne

Serdecznie polecam

Z całego serca moge polecić zestaw startowy tej firmy jest cudowny.
Pięknie zapakowany, lampa ma dużo pojedynczych światowek, jest dobrej jakości.
Dostalam dosyć dzikie kolory w akcji testowania tj. czerwony ostry, zielony i żółty.
Nie moge narzekać na krycie żadnego z tych kolorów choć przyznam że żółty delikatnie odstaje od reszty jeśli o to chodzi.
Lakiery sa trwałe, mają idelaną konayatencje, są łatwe w aplikacji a pędzelek wręcz idealny.
Do zestawu dołączone sa pilniki które u mnke sprawdzają się i są trwałe, natomiast jest mi chodzi o wielkość buteleczki acetonu oraz clenera mam pewne zastrzeżenia, lecz to można zawsze dokupić, nie kosztuje duzo.

Z nieuwagi pewnego dnia przedłużyłam sobie paznokcie na bazie z zestawu hi hybrid i CO NIESPODZIANKA ta baza sprawdza się do tego idealnie. Również Top tej firmy, bez konieczności przemyawania sprawdza się IDEALNIE.

Zestaw startowy do manicure hybrydowego

LAMPA BARDZO DOBRZE WYKONANA.
--bloczek wytrzymał tylko kilka użyć, tak samo pilnik..
--aceton i cleaner fajnie działają bez zastrzeżeń.
--baza trzyma się paznokciach tak jak powinna

Nie zachwyca

Zestaw dostałam. I dobrze, bo jakbym go kupiła, to bym się zdenerwowała. Zrobiłam dwa podejścia.
Baza jest za gęsta, trudno nałożyć cieniutką warstewkę, która nie rozlewałaby się na boki.
Mleczny różowy lakier jest okropny - nie kryje tak jakbym oczekiwała, a jak dałam trochę więcej, to się rozpłynął brudząc skórę dookoła paznokcia. Szary lakier jest ok, maluje się nim idealnie, więc mam porównanie. Różowy jest beznadziejny. Czerwonego jeszcze nie próbowałam - zostawiłam go na trzecie podejście.
Jedyne, czego się nauczyłam robiąc sobie pierwsze hybrydy, to ich ściągania... Ale tu okazało się, że w zestawie bardzo by się przydały folijki do odmaczania paznokci oraz patyczki do zdejmowania lakieru.
Za każdym razem zmyłam od razu. Aceton już mi się prawie skończył. Jak mi złość przejdzie, to spróbuję jeszcze raz. Do trzech razy sztuka.

Aktualizacja:
Zrobiłam trzecie podejście z bazą innej firmy i kolorem red Orange i jest bosko. Różowy lakier był do niczego. Oddałam go koleżance która też stwierdziła, że jest niekomfortowy w użyciu. Chyba po prostu miałam pecha z tym jednym kolorem. Dlatego dodaję gwiazdki - zestaw ogólnie jest ok.

Hi hybrid

Zestaw bardzo fajny i poręczny dla początkujących. Dla chcących nauczyć się podstaw manicure hybrydowego lub do ćwiczeń precyzji nadaje się idealnie jako zestaw startowy lub zestaw przygotowujący

Dla poczatkujacych bardzo ok

- lampa poręczna, dobrze utwardza nawet mocno napigmentowany lakier
- kolory rozprowadzaja się równo, nie marszcza się i nie rozlewaja na skórki
- bloczek wytrzymał tylko kilka użyć, tak samo pilnik
- aceton i cleaner fajnie działają, bez zastrzeżeń.
- super top, nadaje połysk
- baza trzyma się paznokcia i chroni go od zniszczeń

Generalnie dobre produkty, warto jednak pamiętać że lampa nie ma oszalamiajacej mocy i niestety ciężko jej idzie np utwardzanie na jeden raz jaskrawych kolorów, ale w podwójnej czasowce wszystko jest ok.

Całkiem dobry

Zestaw zawiera prawie wszystko co jest niezbędne do nałożenia oraz zdjęcia manicure hybrydowego. Lampa jest jak lampa, utwardza, nie zajmuje dużo miejsca. Kolory lakierów może nie do końca były w moim guście, ale to nie wina producenta :) Aceton i cleaner również spełniały swoje zadanie. Bardzo mi się podobały top i baza, łatwiej schodzą przy zdejmowaniu niż produkty innych marek. Jedyne czego mi w tym zestawie zabrakło to waciki. Jakby nie patrzeć to waciki są dosyć istotne i przez to zestaw jest niekompletny. Na szczęście większość drogerii stacjonarnych ma je w asortymencie, więc nie był to aż tak duży problem.

Wykorzystała: kilka próbek

Najlepsze!!!

To trzeci zestaw lakierów hybrydowych jaki miałam okazję przetestować i zdecydowanie jest to zestaw najlepszy. Konsystencja jest idealna i zapewnia perfekcyjne krycie, nawet przy jednej warstwie. Lakier utrzymuje się na moich paznokciach już od 10 dni i nie żadnego odprysku! POLECAM!

Dla mnie easy :)

Zestaw według mnie jest idealnie dla osób które nie oczekują zbyt wiele i na start chcą podstawy. Lampa jest nie za mała, ale też i nie za duża, zajmuje mało miejsca i szybko utwardza. Pilniki i akcesoria są naprawdę dobrej jakości. Aceton i cleaner starczą na początek naszej przygody z hybrydami. Uważam że jest to najbardziej ekonomiczny, i najlepszy jakościowo zestaw hybrydowy na rynku.

super zestaw!

Świetny zestaw dostępny w kilku wersjach kolorystycznych czyli dla każdego coś fajnego.
W zestawie jest wszystko to co potrzebne do wykonania idealnego manicure. Od pilniczków do przygotowania płytki, przez odtłuszczacz, baze , kolory i top. Po niezbędną lampę i ściągacz koloru. Brak niestety wacików bezpyłowych - choć kilku i folii do ściągani hybryd. Przydałby się także drewniany patyczek, do odsuwania skórek. Ja to wszystko na szczęście mam bo lubię robić hybrydy. Zestaw w fajnym pudełku i wygląda super. Trwałość lakierów świetna, bez odprysków aż do ściągnięcia koloru czyli odrostu. Krycie pełne po 2 warstwach.

SUPER!!!

Zestaw otrzymałam w ramach akcji testowania.
W środku znajdziemy wszystko czego potrzebujemy aby wykonać profesjonalny manicure hybrydowy w zaciszu własnego domu (pilniki, bazę, top, lakier kolorowy no i oczywiście lampę - całość znajduje się w estetycznym, kolorowym pudełku).

Hybrydy robię samodzielnie już od dobrych trzech lat więc nie miałam żadnych problemów przy nakładaniu lakierów. Jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z tą metodą manicure na pewno sobie poradzicie - w środku znajduje się również prosta instrukcja "krok po kroku".
Lampa znajdująca się w zestawie dobrze utrwala lakiery (manicure spokojnie utrzyma się 14 dni a nawet dłużej), jest kompaktowa więc świetnie sprawdzi się na wyjazdach.
Zestaw startowy jest świetnym pomysłem na prezent dla każdej dziewczyny.

Polecam :)

Wspaniały!

Pomimo moich wcześniejszych prób z lakierami hybrydowymi, obawiałam się, że znowu coś mi nie wyjdzie. Miałam już doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu hybryd, ale tylko 1 raz (!) spełniły one moje oczekiwania. Ten zestaw pozwolił mi na kompleksowe przygotowanie paznokci!

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny zestaw, wszystko co potrzebne w jednym!

Świetny zestaw na start, wspaniała mała ale konkretna lampa, piękne kolory w trzech kolorach, kolorowe pilniki, polerka dodają uroku. Super zapakowane i solidny kartonik, którego żal wyrzucać.

Fajna domowa hybryda

Zestaw sartowy hi hybrid jest bardzo dobry do domowego manicure dla osób w każdym wieku. W zestawie znajduje się wszystko czego potrzeba do wykonania bardzo ładnych i łatwych paznokci. Nie używałam wcześniej innych lakierów hybrydowych lecz hi hybrid sprawdza się bardzo dobrze.