hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

Hi Hybrid to docelowo 100 kolorów, podzielonych na linie tak, aby ułatwić wybór.
- linia Party, idealne kolory na szalone imprezy
- linia Sport pasująca do sportowych ubrań
- linia Travel- zebrane w jedną linię kolorystyczne inspiracje z różnych zakątków Ziemi.
- linia Date z romantycznymi kolorami - stylowe beże, szarości i kobiece czerwienie, które dodadzą każdej dziewczynie pewności siebie – nie tylko w czasie wymarzonej randki, ale także na co dzień.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Mica, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, (+/-) CI 77266, CI 77891, CI 73360, CI 15880, CI 74160, CI 74260, CI 19140, CI 60725, CI 77007, CI 77000

Dla poczatkujacych bardzo ok

- lampa poręczna, dobrze utwardza nawet mocno napigmentowany lakier
- kolory rozprowadzaja się równo, nie marszcza się i nie rozlewaja na skórki
- bloczek wytrzymał tylko kilka użyć, tak samo pilnik
- aceton i cleaner fajnie działają, bez zastrzeżeń.
- super top, nadaje połysk
- baza trzyma się paznokcia i chroni go od zniszczeń

Generalnie dobre produkty, warto jednak pamiętać że lampa nie ma oszalamiajacej mocy i niestety ciężko jej idzie np utwardzanie na jeden raz jaskrawych kolorów, ale w podwójnej czasowce wszystko jest ok.

Nie polecam

Kolory są przepiękne, duża gama kolorystyczna i to na plus. Lakier po utwardzeniu w lampie brzydko się marszczy, kolejna warstwa nie ratuje tego. Płytka paznokcia przygotowana jest poprawnie nie jestem osobą początkującą w hybrydzie. Trzeba nakładać bardzo cienkie warstwy co jest uciążliwe. Natomiast bazą i topem z tej firmy jestem zachwycona!

Wykorzystała: kilka próbek

Naprawdę lepiej kupić sobie lakiery semilac czy neonail

Zamówiłam sobie 3 lakiery marki hi hybrid (nie mówiąc o tym że jeden nawet nie wygląda jak ten na stronie), z pędzli wypadają włosy, lakier robi małe pagórki na paznokciami bez przerwy muszę to poprawiać, nie jest to też lakier dla początkujących (jak firma się ogłasza) ponieważ jeśli nałoży się za grubą warstwe lakier po wysuszeniu tworzy taką ,, pękniętą skorupę,, która można oderwać. Po 3 latach mojej przygody z paznokciami nie spotkałam się z gorszą firmą, pieniądze wyrzucone w błoto.

Kolory

Kupiłam i polecam piękne kolory duża paleta wyboru, co do trwałości mam lekkie zastrzeżenia ale uszczerbki mogły być spowodowane dużą aktywnością fizyczną.

Niezłe, chociaż są lepsze

Lakiery te są całkiem niezłe, chociaż ja jestem przyzwyczajona do marki provocater i byłam bardzo wybredna. To co mi się najbardziej spodobało to to, że lakier nie był gęsty, ale jednocześnie nie przemieszczał się po płytce paznokcia przed utwardzeniem. Kolory które ja posiadam mają świetne krycie, jedna warstwa już wyglądała przyzwoicie. Niestety lakiery są trochę gorszej jakości. Nie odpryskują od razu, ale po dwóch - trzech tygodniach mają większą tendencję do odpadania niż hybrydy innych firm.

Używa produktu od: próbka

Najlepszy!

To trzeci zestaw lakierów hybrydowych jaki miałam okazję przetestować i zdecydowanie jest to zestaw najlepszy. Konsystencja jest idealna i zapewnia perfekcyjne krycie, nawet przy jednej warstwie. Lakier utrzymuje się na moich paznokciach już od 10 dni i nie żadnego odprysku! POLECAM!

Zaskakujące krycie i super kolory

Lakiery hi hybrid według mnie w tej półce cenowej są idealną propozycją dla kogoś kto po praz pierwszy styka się z hybrydami bądź chce coś o dobrej jakości w niskiej cenie. Pojemność 5 ml starcza na domowy salon manicure w zupełności. Jest to taka pojemność "do zużycia". Kolory były dla mnie zaskoczeniem, pełne krycie praktycznie po 1 warstwie,paleta ma wszystkie kolory które są modne, i klasyczne. Konsystencja lakieru mogłaby dla mnie być nieco rzadsza. Pędzelek jest idealny, nie za duży ani za mały. Trwałość- 2,5 tygodnia, zdejmowanie ok. 15 min namaczania w acetonie (do w tej półce cenowej jest normalne)

Używa produktu od: próbka

Śliczne, intensywne kolory! Warte zainteresowania

Posiadam 3 super neonowe kolory
-#119 Neon Green
-#233 Neon Red
-#121 Neon Yellow
Najpiękniejszy z nich to Neon Red , ktory z czerwienią nie ma za wiele wspólnego bo jest cudnym, żarówiastym różem. 2 warstwy wystarczą do idealnego krycia.
Kolory Neon Green i Neon Yellow będą idealne na lato, ja przynajmniej lubię się latem w neonach. Tutaj potrzeba 3 warstw albo można nałożyć na białą hybrydę wtedy kolor jest intenswyniejszy.
Kolory są mocne i żywe, prawdziwie neonowe.
Cena fajna bo ok 20zł za buteleczkę 5ml, można przebierać w kolorach i próbować. Dobrze się rozprowadzają i nie smużą, jak już wspomniałam wystarczą dwie warstwy choć jeszcze lepiej 3 ale cieniutkie.

Idealne kolory!

Lakiery otrzymałam w ramach testów wraz z zestawem startowym. Szczerze nie wierzyłam, że coś przebije moje ukochane hybrydy od Semilac a jednak - jest konkurencja :)

Wybrałam lakiery z linii DATE:
- #107 PURE NUDE - idealny nudziak,
- #242 RED ORANGE - soczysta pomarańczowa czerwień,
- #424 CLEAN GREY - typowy szarak,
Lakiery znajdują się w uroczych dziewczęcych buteleczkach.
Gęsta konsystencja i precyzyjny pędzelek znacznie ułatwiają ich aplikację.
Lakiery mają bardzo dobre krycie, wystarczy dosłownie 1 warstwa aby dokładnie pokryć płytkę paznokcia.
Błysk i mega trwałość - tak właśnie można określić lakiery hi hybrid.
Paznokcie nawet po 10 dniach wyglądają idealnie! Zero odprysków i przetarć!
Nie uczulają, nie szkodzą tez płytce paznokcia - nakładałam je już 2 razy i nie zauważyłam aby moje paznokcie były zniszczone czy osłabione.
Na plus również bogaty wybór odcieni.

Sama chętnie powiększę swoją kolekcję o inne kolory;)

Polecam.

Najlepsze jakie miałam

Niesamowicie ucieszyłam się, gdy te lakiery okazały się nie tylko lepsze, ale przede wszystkim trwalsze od poprzednich jakie miałam. Kolory są świetnie napigmentowane, buteleczki solidnie wykonane, pędzelki nie pozostawiają smug. Lakiery nie cuchną, co jest dla mnie wybawieniem! Baza tworzy świetną podstawę, utwardza paznokcie i przygotowuje na kolor. Top pięknie nabłyszcza. Nie odchodzą płatami, trzymają się w całości na paznokciu. Końcówki ścierają się minimalnie, ale widać to dopiero po kilkunastu dniach. Kolor nie traci swojej intensywności.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetne, żywe i intensywne kolory

Trafił mi się kolor fuksji i dwa iskrzące kolory pasujące do różu. Pięknie kryją już przy pierwszej warstwie i łatwo się nakładają. Nie potrzebują kolorowej bazy pod spód.
Pędzelek wygodny i łatwy w użyciu. Opakowania oryginalne.

Fajna domowa hybryda

Zestaw sartowy hi hybrid jest bardzo dobry do domowego manicure dla osób w każdym wieku. W zestawie znajduje się wszystko czego potrzeba do wykonania bardzo ładnych i łatwych paznokci. Nie używałam wcześniej innych lakierów hybrydowych lecz hi hybrid sprawdza się bardzo dobrze.

Dobry wybór

Lakiery są dość gęste.Bardzo dobrze kryją, wystarczą dwie cienkie warstwy.Duży wybór kolorów.Butelki wypełnione po sam brzeg,a wydaje się,że pojemność jest spora.Precyzyjny pędzelek.Po tygodniu nie mam żadnych odprysków.Produkt mnie nie uczulił.Jestem na tak