hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

Hi Hybrid to docelowo 100 kolorów, podzielonych na linie tak, aby ułatwić wybór.
- linia Party, idealne kolory na szalone imprezy
- linia Sport pasująca do sportowych ubrań
- linia Travel- zebrane w jedną linię kolorystyczne inspiracje z różnych zakątków Ziemi.
- linia Date z romantycznymi kolorami - stylowe beże, szarości i kobiece czerwienie, które dodadzą każdej dziewczynie pewności siebie – nie tylko w czasie wymarzonej randki, ale także na co dzień.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Mica, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, (+/-) CI 77266, CI 77891, CI 73360, CI 15880, CI 74160, CI 74260, CI 19140, CI 60725, CI 77007, CI 77000

Dla poczatkujacych bardzo ok

- lampa poręczna, dobrze utwardza nawet mocno napigmentowany lakier
- kolory rozprowadzaja się równo, nie marszcza się i nie rozlewaja na skórki
- bloczek wytrzymał tylko kilka użyć, tak samo pilnik
- aceton i cleaner fajnie działają, bez zastrzeżeń.
- super top, nadaje połysk
- baza trzyma się paznokcia i chroni go od zniszczeń

Generalnie dobre produkty, warto jednak pamiętać że lampa nie ma oszalamiajacej mocy i niestety ciężko jej idzie np utwardzanie na jeden raz jaskrawych kolorów, ale w podwójnej czasowce wszystko jest ok.

Genialny

Zdecydowałam się na zakup m.in z powodu ceny jak również palety kolorystycznej. Hi Hybrid nie obiega jakością od Semilac czy NeoNail , jak dla mnie ich poziom jest taki sam. Lakier dobrze się nakłada nie robi prześwitów , wystarczą dwie cienkie warstwy. Brak jakichkolwiek odprysków. Każdy znajdzie dla siebie idealnie pasujący kolor.

Fajny

Niczym nie odbiega od Semilac czy NeoNail.. no poza ceną, Hi Hybrid ma o wiele niższą cenę. Utrzymuje się na paznokciach przez dobre 3 tygodnie, pewnie gdyby nie odrosty mógłby być na nich ponad miesiąc.

Najlepsze lakiery hybrydowe jakie używałam

Miałam styczność z wieloma markami ponieważ paznokcie samodzielnie robię od trzech lat. W drogerii w której pracuję są lakiery HiHybrid i bardzo mnie zaintrygowały. Niska cena, piękne opakowani4e, bogactwo kolorów, które zachwyca.. Mogłabym kupić połowę z nich, ponieważ kolorystyka moim zdaniem dostosowana do każdej kobiety. Po nałożeniu jednej warstwy lakiery numer #245 czyli klasyczn4ej czerwieni miałam pełne krycie! Dotychczas nie spotkałam się z tak rewelacyjnym lakierem. Pędzelek idealny, świetnie się nakłada. W dodatku ta niska cena. Bomba!

Używa produktu od: próbka

Lakier Hi

Bardzo dobry produkt jak za cenę 19.99, to właśnie skusiło mnie do kupienia tego lakieru. Lakier ma dobrą konsystencję dobrze się rozprowadza, lakier ma też bardzo dobre krycie jednak jest jedno ale, kolor 111 podczas utwardzania marszczy się. Nie mniej jednak kupię jeszcze inne kolory w celu przetestowania ich

Bardzo dobrej jakości lakiery hybrydowe. Do ich kupna skusiła mnie głównie cena, ale również przeczytane opinie. Pigmentacja jest bardzo dobra, pędzelek ułatwia nakładanie lakieru. Gama kolorów pozwala na znalezienie idealnego koloru. Jest to zdecydowanie moja ulubiona firma produkująca lakiery hybrydowe.

Genialny lakier hybrydowy

Bardzo dobry produkt! Mega wydajny,świetnie kryje już po pierwszej warstwie. nawet jasne kolory ładnie się rozprowadzają nie zostawiając przebarwień. Dosyć długo wytrzymują,u mnie przy dość intensywnym używaniu wytrzymały 3 tygodnie. Kolorów jest dużo więc każdy znajdzie coś dla siebie. Cena nie jest wygórowana.

Fajne

Hi hybrid,lakier hybrydowy nr.229-Tender Pink.
Ten lakier dostałam jakiś czas temu od dziewczyny swojego brata.
Pierwszy raz mam styczność z tą firmą,ale na pewno nie ostatni.
Lakier jest zamknięty w białym opakowaniu o pojemności 5 ml
Posiada pędzelek odpowiedniej wielkości oraz dość rzadką konsystencje.
Mimo wszystko z łatwością się go rozprowadza na paznokciach.
Pełne krycie osiąga po dwóch warstwach.
Bez problemu utwardza się go w lampie i nic się z nim nie dzieję.
Lakier nie uczula i jest naprawdę bardzo trwały i wytrzymały.
Świetnie prezentuję się na paznokciach.
Ja mam kolor Tender Pink,czyli taki dziewczęcy róż.
Nie wiem co się stało,ale ten kolor po dniu noszenia wpadł w taki subtelny fiolet.
Jest,to minimalna różnica i mi nie przeszkadza,ale nie wiem co takiego wpłynęło na kolor.

Problemy

Lakier marszczy mi się. Probowalam rożnych sposobów jednak nic nie pomaga. Utwardzałam dluzej ale lakier schodzil. Nke wiem czym to jest spowodowane ale wiecej lakieru nie kupię.

Dla poczatkujacych w sam raz :)

1 myśl jaka mi sie nasuwa to idealne dla początkujących dziewczyn.
* Pedzelek, jego kształt jest tak zrobiony aby pomóc nam dokładnie i precyzyjnie pod skórki malować
* Konsystencja nie jest bardzo gęsta ani rzadka idealnie sie rozprowadza bez spływania
* Pigmentacja jasnych kolorów bardzo dobra, ponieważ jasne kolory nie wymagają jakiś podkładów ani masy warst wystarcza spokojnie 2 ewentualnie 3 bardzo cieńkie.
* Można je spokojnie nakładać na żel
* Kolorystyka - bardzo dużo jasnych kolorów, cukierkowych, pastelowych, masa różów (ja takie kocham)
* Trwałość niczym nie odbiega od innych marek. Na żelu ładnie sie trzymją a i sama hybryda spokojnie 2 tygodnie.
Pokochałam juz kilka kolorków i z chęcią kupie kolejne
* Cena jest adekwatna do jakości.
Można powiedzeć że jest to bardzo udane 'dziecko' Semilaca dla początkujących dziewczyn, robiących manicure w domowych warunkach.

całkiem fajny

Kupilam lakier ze wzgledu na cenę, ponieważ przy cenie 19 zł można poszaleć z kolorami ;) Buteleczka jest co prawda mniejsza niż w innych lakierach ale mi to nie przeszkadza, ponieważ jest ona tylko na mój użytek. Aplikacja lakieru jest bardzo wygodna, kolor jest pięknie napigmentowany, gestość jest również ok, mam wrażenie że są bardziej gęste niż neonail, którego głównie użyłam. Trzyma się na swoim miejscu i dzięki temu nie zalewa skórek. Po ponad tygodniu noszenia mam wrażenie że problemem jest jego trwałość. Zaczął mi odpryskiwać na końcach mimo zabezpieczenia wolnego brzegu. Zastanawiam się czy jest to kwestia trwałości lakieru czy został on przeze mnie za krótko utwardzony, przy kolejnej aplikacji to sprawdzę.

Rewelacyjny

Lakier hybrydowy jest bardzo trwały. Dostępna jest wielobarwna gama kolorów. Lakier bardzo dobrze kryje płytkę paznokcia już za pierwszym razem. Bardzo łatwy w obsłudze

Bardzo dobre

Lakiery z numerami 212- piękny różowo-fuksjowy kolor i 245- klasyczna czerwień kupiłam w drogerii natura, zachęcona opiniami na wizażu. Gęste, mają bardzo intensywne kolory- jedna warstwa w zupełności wystarczy. Mnóstwo kolorów do wyboru. Dobrze się je nakłada, a jeśli chodzi o ściganie- trochę gorzej, ale przez to że bazę i top używam z firmy neonail. Jednak w hybrydach chodzi o ich trwałość więc ja jestem zachwycona. To taka tańsza alternatywa neonail.