hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

Hi Hybrid to docelowo 100 kolorów, podzielonych na linie tak, aby ułatwić wybór.
- linia Party, idealne kolory na szalone imprezy
- linia Sport pasująca do sportowych ubrań
- linia Travel- zebrane w jedną linię kolorystyczne inspiracje z różnych zakątków Ziemi.
- linia Date z romantycznymi kolorami - stylowe beże, szarości i kobiece czerwienie, które dodadzą każdej dziewczynie pewności siebie – nie tylko w czasie wymarzonej randki, ale także na co dzień.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Mica, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, (+/-) CI 77266, CI 77891, CI 73360, CI 15880, CI 74160, CI 74260, CI 19140, CI 60725, CI 77007, CI 77000

Dają radę

Jak do tej pory testowałam kilka rodzajów hybryd. Ostatnio miałam jeden z tych lakierów na paznokciach, ale nie dał rady za długo wytrzymać.. Na żelu wszystko dobrze, nie odpryskał, długo się trzymał - dopóki nie ściągnęłam, ale w sumie na żelach praktycznie każdy lakier dobrze się trzyma..

Niestety na paznokciu, tylko na bazie się owy lakier nie spisał. Odprysnął mi po trzech dniach, mimo że wolny brzeg był dobrze zabezpieczony . Także co do trwałości mam mieszane uczucia.

Co mogę powiedzieć jeszcze. Mają dobre krycie, według mnie konsystencja mogłaby być trochę gęstsza, ale jest dobrze.. Piękna gama kolorów. Pędzelek się nie rozdwaja, ani nie jest za duży - w sam raz.

Dużo osób uważa cenę (20 zł) za super, ale to jest cena proporcjonalna do semilaca czy neonail, tylko że po prostu ilość lakieru jest mniejsza. Dlatego to nie jest znaczący plus, ale zawsze w cenie dwóch za 30, mamy trzy za dwadzieścia, dlatego możemy bardziej zaszaleć z kolorkami.

Jestem zachwycona tymi lakierami

Są na prawdę cudowne, kolory są przecudowne podobnie jak same buteleczki, które wyglądają bardzo uroczo.

Dodatkowo są idealne do użytku domowego dzięki bardzo przystępnej cenie i pojemności - 5 ml, która pozwala na posiadanie większej gamy kolorów nie wydając fortuny i bez sensu nie marnując produktu.

Trwałość też bardzo na plus, trzymają się długo na paznokciach + krycie jest cudowne. Zdecydowanie polecam!

Rewelacja

To co w nich lubię to fajna i duża gama odcieni szczególnie podobają mi się pastelowe .Lakiery mają fajne opakowania i dobre pędzelki którymi równo nakłada się dość rzadki lakier .Miałam obawy co do trwałości ale bardzo się myliłam ,lakier świetnie się trzyma na paznokciach około 3 tygodni ,bardzo dobrze się ściąga .Kolory są bardzo żywe i pięknie wyglądają na paznokciach.W sumie to nie ma się do czego doczepić gdyż cenowo także jest bardzo przystępnie.

Rewelacja

Naprawde dobre

Zamówiłam sobie do przetestowania cztery pastelowe kolory i top no wipe. Jakościowo naprawde dobre.
Pigmentacja rewelacja. W niektórych przypadkach wystarczy nałożyć tylko jedną warstwe. Lakiery są bardzo trwałe nie odpryskują. Mają dosyć rzadką konsystencje, ale po aplikacji zostają na swoim miejscu, nie spływają. Pedzelki niby proste, a jednak wygodne i precyjzyjne. Jedyny minus to taki, że bardzo ciężko jest zrobić nimi ombre, nie bardzo chcą się ze sobą łączyć.
Osobiście lepiej mi się pracuje z Hi Hybrid niż z lakierami od Semilac.
Na pewno powiększe swoją kolekcje produktami tej marki, bo naprawde są godne uwagi i warte swojej ceny. Polecam :)

Pozytywnie zaskoczona

Kupiłam dwa lakiery tej marki spontanicznie gdyż stały przy ladzie, pomyślałam że warto przetestować gdyż kolory były urocze. Pomalowalam paznokcie na różne odcienie: dwa paznokcie lakierami hi hybrid a reszta marką neonail i ku mojemu zaskoczeniu nie ma totalnie żadnej różnicy w jakości między tymi markami a wręcz powiedziałabym że hi hybrid zdały test lepiej, ponieważ jeden z paznokci neonail nie dał rady (ale może być to spowodowane tym że ostatnio duzo rzeczy wykonywałam w domu gdzie mogłam uszkodzić płytkę mechanicznie). Testuje dalej !!!

Fajna nowość

plusy:
+ ładny intensywny kolor
+ jedwabista konsystencja
+ wysoka trwałość

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wygodna buteleczka i pędzelek
+ niska cena
- słaba dostępność

Lakier hybrydowy

Jakoś nie przypadły mi do gustu mam kilka kolorów ale są słabe jakościowo. Rzadkie źle się rozprowadza, odpryskują lub odpadają w całości szybko się zapowietrzaja, ładne opakowanie.

RED ORANGE daje rade :D

Jakiś czas temu, dzieki mojej koleżance trafił do mnie odcień #242 - red orange.
To mój pierwszy lakier i w sumie póki co jedyny od Hi Hybrid.
Bardzo mi przypadł do gustu, gdyż to taki śliczny, czerwony kolorek.
Nie jest mocno czerwony, dość lekki, ale ładny.
Mieści się w białej buteleczce o pojemności 5ml.
Buteleczkę odróżnia zapewne design- biała, mała, dość prosta, ale ma coś w sobie.
Troszkę jednak trzeba uważać, bo góra lubi pękać i niestety lakier się wylewa - wybaczam...
Podoba mi się białe logo producenta na czerwonym tle.
Pędzelek jest dość długi, dobrze aplikuje się nim lakier.
Lakier dość szybko utwardza się w lampie.
W konsystencji jest dość gęsty (gęstszy od lakierów Neo Nail), ale mimo to łatwo się go nakłada.
Nie spływa z płytki paznokcia przed włożeniem do lampy
Co do krycia - już pierwsza warstwa daje mocne krycie bez prześwitów - jednakże wolę mocniejsze kolory, więc spokojnie nakładam dwie cieniutkie warstwy.
Współgra z bazą i topem od NN - co także jest dużym plusem - nie musiałam celowo kupować nowych produktów.
Co do trwałości - tutaj mam mały problem - nie jest tak trwały jak lakiery NN - do których się przyzwyczaiłam.
Jednakże mogę Wam napisać, że jego trwałość to około 1.5 tygodnia.
Ogólnie kolor mi bardzo odpowiada, a lakier także jest okay.
Możliwe, że skusze się na inne lakiery marki Hi Hybrid - może one będą trwalsze.

Dość dobre

Byłam bardzo ciekawa tej nowości, ciągle przewijaly mi się ich zdjęcia na Instagramie. Kupiłam i nie spodziewałam się zbyt wiele, a tu niespodzianka. Są bardzo fajne. Przyjemnie się z nimi pracuje, pędzelek bardzo spoko. Konsystencja też bardzo fajna, szybko i sprawnie się maluje, bez problemu można dokładnie pomalować cały paznokieć. Jestem na tak :)

Nie polecam

Kolory są przepiękne, duża gama kolorystyczna i to na plus. Lakier po utwardzeniu w lampie brzydko się marszczy, kolejna warstwa nie ratuje tego. Płytka paznokcia przygotowana jest poprawnie nie jestem osobą początkującą w hybrydzie. Trzeba nakładać bardzo cienkie warstwy co jest uciążliwe. Natomiast bazą i topem z tej firmy jestem zachwycona!

Wykorzystała: kilka próbek

Naprawdę lepiej kupić sobie lakiery semilac czy neonail

Zamówiłam sobie 3 lakiery marki hi hybrid (nie mówiąc o tym że jeden nawet nie wygląda jak ten na stronie), z pędzli wypadają włosy, lakier robi małe pagórki na paznokciami bez przerwy muszę to poprawiać, nie jest to też lakier dla początkujących (jak firma się ogłasza) ponieważ jeśli nałoży się za grubą warstwe lakier po wysuszeniu tworzy taką ,, pękniętą skorupę,, która można oderwać. Po 3 latach mojej przygody z paznokciami nie spotkałam się z gorszą firmą, pieniądze wyrzucone w błoto.