hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

Hi Hybrid to docelowo 100 kolorów, podzielonych na linie tak, aby ułatwić wybór.
- linia Party, idealne kolory na szalone imprezy
- linia Sport pasująca do sportowych ubrań
- linia Travel- zebrane w jedną linię kolorystyczne inspiracje z różnych zakątków Ziemi.
- linia Date z romantycznymi kolorami - stylowe beże, szarości i kobiece czerwienie, które dodadzą każdej dziewczynie pewności siebie – nie tylko w czasie wymarzonej randki, ale także na co dzień.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Mica, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, (+/-) CI 77266, CI 77891, CI 73360, CI 15880, CI 74160, CI 74260, CI 19140, CI 60725, CI 77007, CI 77000

Bardzo dobrej jakości lakiery hybrydowe. Do ich kupna skusiła mnie głównie cena, ale również przeczytane opinie. Pigmentacja jest bardzo dobra, pędzelek ułatwia nakładanie lakieru. Gama kolorów pozwala na znalezienie idealnego koloru. Jest to zdecydowanie moja ulubiona firma produkująca lakiery hybrydowe.

Genialny lakier hybrydowy

Bardzo dobry produkt! Mega wydajny,świetnie kryje już po pierwszej warstwie. nawet jasne kolory ładnie się rozprowadzają nie zostawiając przebarwień. Dosyć długo wytrzymują,u mnie przy dość intensywnym używaniu wytrzymały 3 tygodnie. Kolorów jest dużo więc każdy znajdzie coś dla siebie. Cena nie jest wygórowana.

Fajne

Hi hybrid,lakier hybrydowy nr.229-Tender Pink.
Ten lakier dostałam jakiś czas temu od dziewczyny swojego brata.
Pierwszy raz mam styczność z tą firmą,ale na pewno nie ostatni.
Lakier jest zamknięty w białym opakowaniu o pojemności 5 ml
Posiada pędzelek odpowiedniej wielkości oraz dość rzadką konsystencje.
Mimo wszystko z łatwością się go rozprowadza na paznokciach.
Pełne krycie osiąga po dwóch warstwach.
Bez problemu utwardza się go w lampie i nic się z nim nie dzieję.
Lakier nie uczula i jest naprawdę bardzo trwały i wytrzymały.
Świetnie prezentuję się na paznokciach.
Ja mam kolor Tender Pink,czyli taki dziewczęcy róż.
Nie wiem co się stało,ale ten kolor po dniu noszenia wpadł w taki subtelny fiolet.
Jest,to minimalna różnica i mi nie przeszkadza,ale nie wiem co takiego wpłynęło na kolor.

Problemy

Lakier marszczy mi się. Probowalam rożnych sposobów jednak nic nie pomaga. Utwardzałam dluzej ale lakier schodzil. Nke wiem czym to jest spowodowane ale wiecej lakieru nie kupię.

Dla poczatkujacych w sam raz :)

1 myśl jaka mi sie nasuwa to idealne dla początkujących dziewczyn.
* Pedzelek, jego kształt jest tak zrobiony aby pomóc nam dokładnie i precyzyjnie pod skórki malować
* Konsystencja nie jest bardzo gęsta ani rzadka idealnie sie rozprowadza bez spływania
* Pigmentacja jasnych kolorów bardzo dobra, ponieważ jasne kolory nie wymagają jakiś podkładów ani masy warst wystarcza spokojnie 2 ewentualnie 3 bardzo cieńkie.
* Można je spokojnie nakładać na żel
* Kolorystyka - bardzo dużo jasnych kolorów, cukierkowych, pastelowych, masa różów (ja takie kocham)
* Trwałość niczym nie odbiega od innych marek. Na żelu ładnie sie trzymją a i sama hybryda spokojnie 2 tygodnie.
Pokochałam juz kilka kolorków i z chęcią kupie kolejne
* Cena jest adekwatna do jakości.
Można powiedzeć że jest to bardzo udane 'dziecko' Semilaca dla początkujących dziewczyn, robiących manicure w domowych warunkach.

całkiem fajny

Kupilam lakier ze wzgledu na cenę, ponieważ przy cenie 19 zł można poszaleć z kolorami ;) Buteleczka jest co prawda mniejsza niż w innych lakierach ale mi to nie przeszkadza, ponieważ jest ona tylko na mój użytek. Aplikacja lakieru jest bardzo wygodna, kolor jest pięknie napigmentowany, gestość jest również ok, mam wrażenie że są bardziej gęste niż neonail, którego głównie użyłam. Trzyma się na swoim miejscu i dzięki temu nie zalewa skórek. Po ponad tygodniu noszenia mam wrażenie że problemem jest jego trwałość. Zaczął mi odpryskiwać na końcach mimo zabezpieczenia wolnego brzegu. Zastanawiam się czy jest to kwestia trwałości lakieru czy został on przeze mnie za krótko utwardzony, przy kolejnej aplikacji to sprawdzę.

Rewelacyjny

Lakier hybrydowy jest bardzo trwały. Dostępna jest wielobarwna gama kolorów. Lakier bardzo dobrze kryje płytkę paznokcia już za pierwszym razem. Bardzo łatwy w obsłudze

Bardzo dobre

Lakiery z numerami 212- piękny różowo-fuksjowy kolor i 245- klasyczna czerwień kupiłam w drogerii natura, zachęcona opiniami na wizażu. Gęste, mają bardzo intensywne kolory- jedna warstwa w zupełności wystarczy. Mnóstwo kolorów do wyboru. Dobrze się je nakłada, a jeśli chodzi o ściganie- trochę gorzej, ale przez to że bazę i top używam z firmy neonail. Jednak w hybrydach chodzi o ich trwałość więc ja jestem zachwycona. To taka tańsza alternatywa neonail.

Bardzo lubię

Niedawno poznałam lakiery tej firmy i muszę przyznać, że skusiła mnie niska cena bo tylko 19.99zł za buteleczkę lakieru, bardzo przystępna cena. W tym momencie mam na paznokciach kolor 209, piękny mocny róż, jakość również jest bardzo dobra biorąc pod uwagę, że kolor mam nałożony na bazę z innej firmy. Skuszę się na więcej kolorków :)

Dają radę

Jak do tej pory testowałam kilka rodzajów hybryd. Ostatnio miałam jeden z tych lakierów na paznokciach, ale nie dał rady za długo wytrzymać.. Na żelu wszystko dobrze, nie odpryskał, długo się trzymał - dopóki nie ściągnęłam, ale w sumie na żelach praktycznie każdy lakier dobrze się trzyma..

Niestety na paznokciu, tylko na bazie się owy lakier nie spisał. Odprysnął mi po trzech dniach, mimo że wolny brzeg był dobrze zabezpieczony . Także co do trwałości mam mieszane uczucia.

Co mogę powiedzieć jeszcze. Mają dobre krycie, według mnie konsystencja mogłaby być trochę gęstsza, ale jest dobrze.. Piękna gama kolorów. Pędzelek się nie rozdwaja, ani nie jest za duży - w sam raz.

Dużo osób uważa cenę (20 zł) za super, ale to jest cena proporcjonalna do semilaca czy neonail, tylko że po prostu ilość lakieru jest mniejsza. Dlatego to nie jest znaczący plus, ale zawsze w cenie dwóch za 30, mamy trzy za dwadzieścia, dlatego możemy bardziej zaszaleć z kolorkami.

Jestem zachwycona tymi lakierami

Są na prawdę cudowne, kolory są przecudowne podobnie jak same buteleczki, które wyglądają bardzo uroczo.

Dodatkowo są idealne do użytku domowego dzięki bardzo przystępnej cenie i pojemności - 5 ml, która pozwala na posiadanie większej gamy kolorów nie wydając fortuny i bez sensu nie marnując produktu.

Trwałość też bardzo na plus, trzymają się długo na paznokciach + krycie jest cudowne. Zdecydowanie polecam!

Rewelacja

To co w nich lubię to fajna i duża gama odcieni szczególnie podobają mi się pastelowe .Lakiery mają fajne opakowania i dobre pędzelki którymi równo nakłada się dość rzadki lakier .Miałam obawy co do trwałości ale bardzo się myliłam ,lakier świetnie się trzyma na paznokciach około 3 tygodni ,bardzo dobrze się ściąga .Kolory są bardzo żywe i pięknie wyglądają na paznokciach.W sumie to nie ma się do czego doczepić gdyż cenowo także jest bardzo przystępnie.