MAT-B Complex, Maseczka supernawilżająca

MAT-B Complex, Maseczka supernawilżająca

Preparat do intensywnej pielęgnacji cery odwodnionej, nieustannie narażonej na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Maseczka nawilża, w krótkim czasie przywraca cerze mieszanej i tłustej prawidłową równowagę hydrolipidową, zapobiega odwodnieniu, przeciwdziała wiotczeniu skóry, a także reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki swoim bogatym właściwościom maseczka redukuje zaczerwienienia, usuwa objawy zmęczenia, regeneruje naskórek. Cera nabiera zdrowego wyglądu, staje się rozjaśniona, gładka i jędrna. Preparat zawiera kompleks składników witalizujących i nawilżających, odpowiedzialnych za wysoki stopień nawilżenia, chroniący przed odwodnieniem, ekstrakt z alg oraz witaminy C i E.
Maseczka zawiera ekstrakt z grejpfruta, którego głównym składnikiem jest olejek eteryczny o działaniu antybakteryjnym, stymulującym, odświeżającym, antydepresyjnym oraz poprawiającym aktywność umysłową.

nie dla mnie

Kupiłam cały flakonik tej maseczki ale niestety nie jest to produkt dla mnie.
Może i nawilża, zapach mogę znieść ale konsystencji już nie.
Czułam się jakbym posmarowała sobie buzie klejem. Wszystko się do mnie lepiło.

Używam tego produktu od: kilka razy

ma + i -

Jak pierwszy raz ją kupiłam to nie wiedziałam jak ją mam stosować bo instrukcja jest bardzo niejasno sformułowana, zresztą do tej pory nie wiem czy w odpowiedni sposób ją używam. Uznałam, że skoro nic nie pisze o tym za ile trzeba ją zmyć tzn. że w ogóle się tego nie robi i nakładam ją wieczorem i zostawiam na całą noc
Maska bardzo dobrze nawilża skórę, chociaż efekt ten z czasem jest coraz mniejszy. Nie obciąża niepotrzebnie przetłuszczającej się cery. Jest bardzo wydajna i ma fajne, praktyczne opakowanie. Przyjemnie pachnie, niestety konsystencja ma trochę kleistą i słabo się wchłania.
Do cery tłustej i jednocześnie odwodnionej jak najbardziej się nadaje.

może być

Jest to pierwsza maseczka z jaką się spotkałam, na której nie ma instrukcji po jakim czasie należy ją zmyć z twarzy.

Po nałożeniu twarz lepi się, nie wchłania się, jednak ma się bardzo miłe uczucie odświeżenia. Po zmyciu maseczki buzia jest nawilżona.

Wielkim plusem jest opakowanie, dzięki któremu nie zmarnuje się ani odrobina maseczki :) Jest wydajna.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Rewelacja

Uzywam jej od bardzo dawna na zmiane z innymi.Rzeczywiscie jest to supernawizanie.Fajny zapach,dobra konsystencja.Uzywam jej na noc,poniewaz jest dosc klejaca.Rano buzia jest naprawde wypoczeta i cudownie miekka.Nie wiem czy reguluje wydzielanie sebum,trudno mi to zauwazyc,ale ja uzywam glownie dla nawilzania a w tym jest nie zastapiona.Nieporozumieniem jest tylko opakowanie,mam wersje z pompka,musze sie troche naklikac a maseczka rozmazuje sie po butelce.Jest dosc wydajna,wystarcza mi na okolo 3 miesiace przy uzyciu dwa razy w tygodniu.

dla zdesperowanych

Plusy: flakon z dozownikiem, działanie - na serio nawilża bez natłuszczania, na serio reguluje wydzielanie sebum. W efekcie twarz jest nawilżona, gładka i matowa przez długi czas.

Minusy: konsystencja jest płynna (wolałabym żelową) i lepka, także twarz po aplikacji jest cały czas lepka w dotyku. Nigdy się nie wchłania. Im mniej jej nałożę, tym jest lepiej (nie wierz producentowi w bajkę o grubej warstwie).

Reasumując: wygląda się po niej dobrze, ale czuje - fatalnie.

bleeee!!!

A ja już sie bałam, że mi jakaś przeterminowana próbka się trafiła... W ogóle toto cholerstwo jedno się wchłonąć nie chce-najlepiej-1 września, wstaję rano, czytam w opisie, że chyba tam kilka minut i wsiąka-myślę sobie: swietnie, fajne pod makijaż pewno... O zgrozo! Czekam...5...10...25... I NIC!!! :( Chciałam zmyć-wodą samą oczywiście się nie dało-z żelem niby już coś, ale trzeba się nieźle namęczyć, żeby tą wazelinę zmyć... Podobał mi się tylko zapach, ale i on nie ratuje tego produktu przed najniższą oceną z mojej strony... Ta konsystencja...hmmm...jak już wcześniej zostało wspomniane-klej. Uczucie raczej nie było zbyt przyjemne i relaksujące tym bardziej... Zdecydowanie odradzam!!!

Okropna!!

Właśnie nałożyłam sobie tą maseczkę na twarz (jakieś 2 godziny temu) i na szczęście z próbki... Maseczka jest okropna- chociaż podoba mi się jej oleista konststencja przy nakładaniu, to jednak to, jak zaczyna się za chwilę lepić na twarzy jest straszne!! Nie chciała się też do końca wchłonąć, więc strałam nadmiar chusteczką. Do tego zapach wcale mnie nie zrelaksował, czułam niby grejfruta, ale sztucznego... Nie sądzę, że uda się na niej wykonać makijaż, a miałą zapewniać dobry humor i idealny wygląd przez cały dzień... Słabiak.

nie nie nie

Maseczka jest do niczego. Pachnie ładnie tak jak cała seria MAT-B Complex Dermiki, ale to jest jej jedyny plus. Po nałożeniu na twarz poczułam się jakbym miała na sobie wstrętną oleistą maź :( Za nic na swiecie nie chciała się wchłonąć. Czekałam cały dzień i nic :( Pozostawia na twarzy tłustą warstwę, a producent nakłania do nałożenia GRUBEJ!!! Można ją stosować tylko wtedy gdy się nigdzie nie wychodzi bo inaczej przez cały dzień będzie nam towarzyszyć tłuszcz :( Kiedy próbowałam ją zmyć maseczka uparcie nie chciała, dłonie slizgały mi się po całej twarzy (pewnie dlatego, że tej maseczki się nie zmywa, ale jak tu wytrzymać z taką "maską" na twarzy? :( ). 2* za zapach, reszta jest... brrrIlość zużytych opakowań: Pół opakowania, reszta wylądowała w koszu Mój komentarz: ...

POMYŁKA

Dla mnie to parodia maseczki. Po nałożeniu jej czułam się, jak wysmarowana klejem biurowym. Ani po godzinie, ani po dwóch nie wchłonęło mi się nawet trochę.Mimo ryzyka przyklejenia się do męża przespałam się z nią, rano tkwiła dzielnie na swoim miejscu. Nie dałam za wygraną i męczyłam się tak przez tydzień. Żaden z obiecywanych przez producenta cudownych efektów nie wystąpił. Maseczka poszła w odstawkę. Nadal jednak mam sentyment do Dermiki.

nie dla mnie

Ta maseczka mnie nie przekonała, coć ogólnie lubię produkty Dermiki. Cena wysoka a jakość bardzo średnia. Jest mało przyjemna w stosowaniu. Twarz się po niej lepi, powoli się wchłania, nie ma mowy o nałożeniu na nią podkładu bo się strasznie wałkuje. Ja stosowałam ją wyłącznie na noc a i tak większość pozostawała na poduszce. Raczej nie...

mieszane uczucia...

Mam mieszane uczucia - z jednej strony cała seria jest dobra, ale ta maseczka oprócz plusów ma minusy - i to duże. Nie wchłania się - pozostaje warstwą na twarzy do rana. Lepi się strasznie! Twarz przylepia się do poduszki.Jedyny sposób na tę maseczkę to położyć się do gorącej kąpieli po jej nałożeniu :)Więcej jej nie kupię - jest bardzo droga i jednak średnia.

nie skusi mnie już

Nie lubię takich maseczek nawilżających, których stosowanie nie daje żadnej przyjemności.Ma bardzo rzadką konsystencją, dość wolno się wchłania, a nałożona w nieco większej ilości niż krem (producent zaleca położenie grubej warstwy!), tworzy na buzi nieprzyjemną maskę (mam wrażenie, że skóra pod nią w ogóle nie oddycha :( ), z tłustą warstwą tego, co się nie wchłonęło.Może i nawilża, ale rano buzia wcale nie wygląda lepiej niż po zastosowaniu kremu na noc.Zapach jest nieprzyjemny i zdecydowanie chemiczny, co jeszcze bardziej zniechęca do stosowania maseczki :(. Zaskoczyło mnie to, bo oczekiwałam podobnie przyjemnego, cytrusowego, jak w przypadku toniku, czy maseczki oczyszczającej z tej samej serii.Niestety ta maseczka do złudzenia przypomina swoją konsystencją, 'zachowaniem' a nawet opakowaniem, paskudną maseczkę nawilżającą, która zupełnie nie nawilża, z lini spa dermiki.