KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 6% osób
    tu_ona
    10 czerwca 2008 o 14:13
    nie dla mnie
    Kupiłam cały flakonik tej maseczki ale niestety nie jest to produkt dla mnie. Może i nawilża, zapach mogę znieść ale konsystencji już nie. Czułam się jakbym posmarowała sobie buzie klejem. Wszystko się do mnie lepiło. Używam tego produktu od: kilka razy Ilość zużytych opakowań:1

roxi:*
    5 czerwca 2008 o 23:04
    ma + i -
    Jak pierwszy raz ją kupiłam to nie wiedziałam jak ją mam stosować bo instrukcja jest bardzo niejasno sformułowana, zresztą do tej pory nie wiem czy w odpowiedni sposób ją używam. Uznałam, że skoro nic nie pisze o tym za ile trzeba ją zmyć tzn. że w ogóle się tego nie robi i nakładam ją wieczorem i zostawiam na całą noc Maska bardzo dobrze nawilża skórę, chociaż efekt ten z czasem jest coraz mniejszy. Nie obciąża niepotrzebnie przetłuszczającej się cery. Jest bardzo wydajna i ma fajne, praktyczne opakowanie. Przyjemnie pachnie, niestety konsystencja ma trochę kleistą i słabo się wchłania. Do cery tłustej i jednocześnie odwodnionej jak najbardziej się nadaje. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań:2
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Creep
    22 lipca 2007 o 19:30
    może być
    Jest to pierwsza maseczka z jaką się spotkałam, na której nie ma instrukcji po jakim czasie należy ją zmyć z twarzy. Po nałożeniu twarz lepi się, nie wchłania się, jednak ma się bardzo miłe uczucie odświeżenia. Po zmyciu maseczki buzia jest nawilżona. Wielkim plusem jest opakowanie, dzięki któremu nie zmarnuje się ani odrobina maseczki :) Jest wydajna. Używam tego produktu od: ok. pół roku Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Aneta???
    27 października 2005 o 2:34
    Rewelacja
    Uzywam jej od bardzo dawna na zmiane z innymi.Rzeczywiscie jest to supernawizanie.Fajny zapach,dobra konsystencja.Uzywam jej na noc,poniewaz jest dosc klejaca.Rano buzia jest naprawde wypoczeta i cudownie miekka.Nie wiem czy reguluje wydzielanie sebum,trudno mi to zauwazyc,ale ja uzywam glownie dla nawilzania a w tym jest nie zastapiona.Nieporozumieniem jest tylko opakowanie,mam wersje z pompka,musze sie troche naklikac a maseczka rozmazuje sie po butelce.Jest dosc wydajna,wystarcza mi na okolo 3 miesiace przy uzyciu dwa razy w tygodniu.

Agna_Iolanthe
    1 marca 2004 o 17:56
    dla zdesperowanych
    Plusy: flakon z dozownikiem, działanie - na serio nawilża bez natłuszczania, na serio reguluje wydzielanie sebum. W efekcie twarz jest nawilżona, gładka i matowa przez długi czas. Minusy: konsystencja jest płynna (wolałabym żelową) i lepka, także twarz po aplikacji jest cały czas lepka w dotyku. Nigdy się nie wchłania. Im mniej jej nałożę, tym jest lepiej (nie wierz producentowi w bajkę o grubej warstwie). Reasumując: wygląda się po niej dobrze, ale czuje - fatalnie.
    Używa produktu od:rok lub dłużej

oceania
    21 września 2003 o 18:44
    bleeee!!!
    A ja już sie bałam, że mi jakaś przeterminowana próbka się trafiła... W ogóle toto cholerstwo jedno się wchłonąć nie chce-najlepiej-1 września, wstaję rano, czytam w opisie, że chyba tam kilka minut i wsiąka-myślę sobie: swietnie, fajne pod makijaż pewno... O zgrozo! Czekam...5...10...25... I NIC!!! :( Chciałam zmyć-wodą samą oczywiście się nie dało-z żelem niby już coś, ale trzeba się nieźle namęczyć, żeby tą wazelinę zmyć... Podobał mi się tylko zapach, ale i on nie ratuje tego produktu przed najniższą oceną z mojej strony... Ta konsystencja...hmmm...jak już wcześniej zostało wspomniane-klej. Uczucie raczej nie było zbyt przyjemne i relaksujące tym bardziej... Zdecydowanie odradzam!!!

Angel82
    21 września 2003 o 12:00
    Okropna!!
    Właśnie nałożyłam sobie tą maseczkę na twarz (jakieś 2 godziny temu) i na szczęście z próbki... Maseczka jest okropna- chociaż podoba mi się jej oleista konststencja przy nakładaniu, to jednak to, jak zaczyna się za chwilę lepić na twarzy jest straszne!! Nie chciała się też do końca wchłonąć, więc strałam nadmiar chusteczką. Do tego zapach wcale mnie nie zrelaksował, czułam niby grejfruta, ale sztucznego... Nie sądzę, że uda się na niej wykonać makijaż, a miałą zapewniać dobry humor i idealny wygląd przez cały dzień... Słabiak.

magdziaS
    26 sierpnia 2003 o 13:34
    nie nie nie
    Maseczka jest do niczego. Pachnie ładnie tak jak cała seria MAT-B Complex Dermiki, ale to jest jej jedyny plus. Po nałożeniu na twarz poczułam się jakbym miała na sobie wstrętną oleistą maź :( Za nic na swiecie nie chciała się wchłonąć. Czekałam cały dzień i nic :( Pozostawia na twarzy tłustą warstwę, a producent nakłania do nałożenia GRUBEJ!!! Można ją stosować tylko wtedy gdy się nigdzie nie wychodzi bo inaczej przez cały dzień będzie nam towarzyszyć tłuszcz :( Kiedy próbowałam ją zmyć maseczka uparcie nie chciała, dłonie slizgały mi się po całej twarzy (pewnie dlatego, że tej maseczki się nie zmywa, ale jak tu wytrzymać z taką "maską" na twarzy? :( ). 2* za zapach, reszta jest... brrrIlość zużytych opakowań: Pół opakowania, reszta wylądowała w koszu Mój komentarz: ...

pikusia
    18 sierpnia 2003 o 22:06
    POMYŁKA
    Dla mnie to parodia maseczki. Po nałożeniu jej czułam się, jak wysmarowana klejem biurowym. Ani po godzinie, ani po dwóch nie wchłonęło mi się nawet trochę.Mimo ryzyka przyklejenia się do męża przespałam się z nią, rano tkwiła dzielnie na swoim miejscu. Nie dałam za wygraną i męczyłam się tak przez tydzień. Żaden z obiecywanych przez producenta cudownych efektów nie wystąpił. Maseczka poszła w odstawkę. Nadal jednak mam sentyment do Dermiki.

Cler
    28 lipca 2003 o 12:10
    nie dla mnie
    Ta maseczka mnie nie przekonała, coć ogólnie lubię produkty Dermiki. Cena wysoka a jakość bardzo średnia. Jest mało przyjemna w stosowaniu. Twarz się po niej lepi, powoli się wchłania, nie ma mowy o nałożeniu na nią podkładu bo się strasznie wałkuje. Ja stosowałam ją wyłącznie na noc a i tak większość pozostawała na poduszce. Raczej nie...

Annika_Vik
    14 lipca 2003 o 12:13
    mieszane uczucia...
    Mam mieszane uczucia - z jednej strony cała seria jest dobra, ale ta maseczka oprócz plusów ma minusy - i to duże. Nie wchłania się - pozostaje warstwą na twarzy do rana. Lepi się strasznie! Twarz przylepia się do poduszki.Jedyny sposób na tę maseczkę to położyć się do gorącej kąpieli po jej nałożeniu :)Więcej jej nie kupię - jest bardzo droga i jednak średnia.

yaneczka
    13 lipca 2003 o 7:47
    nie skusi mnie już
    Nie lubię takich maseczek nawilżających, których stosowanie nie daje żadnej przyjemności.Ma bardzo rzadką konsystencją, dość wolno się wchłania, a nałożona w nieco większej ilości niż krem (producent zaleca położenie grubej warstwy!), tworzy na buzi nieprzyjemną maskę (mam wrażenie, że skóra pod nią w ogóle nie oddycha :( ), z tłustą warstwą tego, co się nie wchłonęło.Może i nawilża, ale rano buzia wcale nie wygląda lepiej niż po zastosowaniu kremu na noc.Zapach jest nieprzyjemny i zdecydowanie chemiczny, co jeszcze bardziej zniechęca do stosowania maseczki :(. Zaskoczyło mnie to, bo oczekiwałam podobnie przyjemnego, cytrusowego, jak w przypadku toniku, czy maseczki oczyszczającej z tej samej serii.Niestety ta maseczka do złudzenia przypomina swoją konsystencją, 'zachowaniem' a nawet opakowaniem, paskudną maseczkę nawilżającą, która zupełnie nie nawilża, z lini spa dermiki.

• x
    x
    28 czerwca 2003 o 10:21
    Bardzo dobra
    To chyba jedyna z używanych przeze mnie maseczek z tych bez spłukiwania, która nie stwarza bariery do nałożenia makijażu po wchłonięciu. Owszem, lekki film pozostaje, ale nie jest on lepki ani tłusty.Poza tym maseczka działa bardzo dobrze na skórę, przyjemnie nawilża. Trochę obawiałam się, bo ma dość rzadką konsystencję, ale nie pływa po buzi :).Mam cerę normalną i nie mam kłopotów z nadmiernym wydzielaniem sebum, ale lubię jej używać, zwłaszcza w letnie upalne dni- sprawdza się bardzo dobrze.Za zapach odejmuję gwiazdkę, ponieważ "piękny aromat olejku eterycznego z grejpfruta" [producent], który IMO raczej przypomina cytrynę, jest zakłócony przez coś, co sprawia, że zapach nie jest wcale przyjemny.Ilość zużytych opakowań: 1

jostine
    27 czerwca 2003 o 10:50
    skuteczna
    Wydaje się lejąca, ale nie spływa z twarzy. Stosuję ją głównie na nos i okolice, bo są to obszary wiecznie przesuszające się. Maseczka bardzo długo się wchłania, właściwie niemożliwe jest żeby wchłonęła się sama, dlatego zmywam ją po około godzinie, dwóch. Raz zostawiłam na noc, ale rano na skórze była nieprzyjemna tłustawa warstewka. Najważniejsze w tej maseczce jest to, że świetnie i szybko nawilża. Znikają przesuszone skórki. skóra jest nawilżona, ale nie przetłuszczona.

golabek
    13 kwietnia 2003 o 17:29
    super!!!!!!!!!!!
    Od jakiegoś czasu szukałam jakiejś serii do mojej wrażliwej, mieszanej cery.Przeczytałam opinie o tej serii i postanowiłam spróbować.I nie zawiodłam się!!!Odkryłam wreszcie dla mojej cery coś prawie idealnego.Razem z maseczką kupiłam też kremik nawilżający z tej serii.Maseczka ma śliczne i bardzo praktyczne opakowanie z pompką(na zdjęciu jest maseczka oczyszczająca).Pachnie delikatnie i świerzo owocami cytrusowymi( ten zapach w przeciwieństwie do Idei 25 bardzo mi się podoba).Maseczka szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej lepiącej się warstwy, co przy mojej cerze jest ważne.Bardzo ładnie nawilża i odświerza koloryt cery.Jest bardzo wydajna, wystarczy klika kropel na całą twarz.Przy regularnym stosowaniu daje naprawdę świetne efekty, cera jest gładka, a przykre "niespodzianki" rzadziej wyskakują.Używam jej od 2 miesięcy i ciagle mam 1 opakowanie.Kiedy to mi się skończy kupię drugie!!!!

ona
    4 kwietnia 2003 o 19:07
    swietna
    Jest po prostu swietna.mam cere mieszaną bardzo przesuszoną po zimie.Po pierwsze dobrze sie wchłania napina i nawilża skórę,cera wydaje sie taka zdrowa i błyszcząca.To pierwsza maseczka co do której nie mam zadnych zastrzeżen.Używałam przeró.żnych ale nie widziałam takiego efektu po zadnej.Polecam gorąco.Jedyny minus to cena chyba około 36 zł.

Gośka
    17 lutego 2003 o 8:07
    5 / 5
    Wystawiajaca kosmetyk "troszkę" się pomyliła, bo maseczka ta jest w innym opakowaniu, o wiele praktyczniejsza bo z dozownikiem. Ale w ocenie natomiast ma absolutnie rację, bo kosmetyk nadaje się jak nikt do cery z problemami. Dobrze jest połączyć ją z maseczką oczyszczającą (to ta która widnieje na zdjęciu).

Kruszynka
    6 stycznia 2003 o 8:11
    5 / 5
    wspaniała!
    Miałąm dwie próbki, ale i tak ja w ten sposób ocenię. Tej maseczki się nie zmywa i lepiej uzywać jej na noc, kiedy nie trzeba wychodzić z domu i nakładać jakiegoś podkładu czy coś. Świetnie nawilża, ma przyjemny zapach, skóra od razu inaczej wygląda, zwłaszcza rano. Mam w domu dwie inne maseczki nawilżające z innej firmy i żadna nie nawilża tak jak ta. Idealna dla skóry tłustej, która mimo to bywa przesuszona (to moja!). Zrobiłam eksperyment: położyłam te maseczkę też na usta. Ach, co to były za usta!!!! Gładkie i w ogóle, ach :-))