Maybelline New York, Expert Eyes, Moisturizing Eye Makeup Remover

Maybelline New York, Expert Eyes, Moisturizing Eye Makeup Remover

Nawilżający płyn do demakijażu oczu, którego zadaniem jest: zmywać wodoodporny makijaż i nawilżać skórę wokół oczu.

Pozostawia bardzo wyraźną tłustą warstewkę, którą producent zaleca usunąć przed nałożeniem makijażu.

Płyn jest bezzapachowy, bezbarwny, bezpieczny dla wrażliwych oczu. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Sklad: Paraffinum Liquidum/ mineral Oil/ Huile Minerale, Isopropyl Palmitate, Lanolin Liquida/ Lanolin Oil, Butylparaben.

Cena: ok. 16zł / 68ml

/s/

Jegomosc Tluscioch Najwiekszy!

O rety... Pamietam jak narzekalam, ze Bi-Facil Lancome zostawia tlusta powloke (bo prawda jest, ze zostawia, takze czarne slady - a ja nie mam ochoty zmywac srodka do demakijazu)....ale kosmetyk Maybelline to dopiero zostawia tlusta warstwe!!!!
Ponadto wszystko wokol sie zatluszcza; buteleczka, rece itp itd... Koszmarny tluscioch....
Trzeba jednak przyznac, ze producent pisze o tlustej powloce i zaleca ja usunac przed makijazem.
Co do zalet: nawilza i radzi sobie z demakijazem. Nie jest komedogenny, nie podraznia oczu.
Tak wiec, jesli komus nie przeszkadza tlusta powloka, albo ktos jest milosnikiem zmywania srodkow do demakijazu, to polecam.... Uff...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca na zmiane z innymi specyfikami
Ilość zużytych opakowań: 3/4

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!