Hugo Boss, Hugo XX EDT

Hugo Boss, Hugo XX EDT

Zapach wprowadzony na rynek w 2007 roku. Równolegle z męskim `Hugo XY`, zaliczany do grupy zapachów kwiatowych z nutami drzewnymi i piżmowymi.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, mandarynka, pomarańcza
nuta serca: ryż basmati, jaśmin, róża
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, piżmo.

Cena: 60ml / 205zł

Cudeńko:-)

Cudo cudeńko zapach przepiękny bardzo kuszący i zmysłowy. Zapach zarówno na dzień, jak i na wieczorne wyjście, jest delikatny i przyjemny, nie jest ani duszący ani zbyt ostry i utrzymuje się przez dobrych kilka godzin.Zapach dla kobiet energicznych, pogodnych, zdecydowanych, konkretnych

Bardzo fajny!!!

Kupiłam w Naturze w promocji,po powąchaniu korka.Mimo że jest opisany jako owocowo-kwiatowy,ja nie wyczuwam w nim w ogóle owoców ,tylko kwiaty.Może dlatego że każda z nas ma inne ph skóry i u każdej pani,będzie pachniał inaczej.Jego słodko-kwiatowy zapach,przypomina miły,letni wypoczynek w ogrodzie pełnym kwiatów.Na mojej skórze zapach utrzymuje się dosyć długo.Jak dla mnie jest to zapach nie tylko na lato.Ładny,nowoczesny flakon.

Genialne pod względem trwałości

Używam wody perfumowanej i jest niezniszczalna pod kątem trwałości, trzyma się na mojej skórze do następnego dnia. Zapach bardzo ładny, choć z biegiem czasu zauważyłam, że jest zbyt ciężki i duszący. Aczkolwiek myślę, że może to być wynikiem tego, że mi się troszkę znudził. Dlatego używam go okazjonalnie, na zmianę z innymi. Według mnie to perfumy na jesień lub zimę, ewentualnie na wieczór, wówczas bez znaczenia na porę roku. Warte swojej ceny.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

To damski zapach??

Zapach jest straszny, nie podoba mi się wcale. Pachnie mocno..wręcz męsko, gdzie tu ten jaśmin..chyba schował się za cięzkimi akordami ambry i jakiego piepszu..dla mnie tragedia. Lubię delikatne szyprowo drzewne zapachy, ten jest za mocny i zdecydowanie zbyt piżmowy, stąd pewnie to skojarzenie z męską gamą zapachową. O gustach się nie dyskutuje, poprostu nie jest w moim stylu, będzie w Twoim stylu jeśli jesteś kobieta władczą, dominującą i z delikatnością masz niewiele wspólnego.

Używam tego produktu od: pare użyć
Ilość zużytych opakowań: mała próbka, której nawet nie zużyje

Zużyłam jedną całą buteleczkę

Dostałam go w prezencie . Ogólnie zapach przypadł mi do gustu . Zaraz po użyciu pachnie ślicznie . Chociaż nie oszałamiająco. Trwałość średnia około 4h . Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego :) no ale ,że był to prezent nie mam co wybrzydzać :) Myślę ,że perfuma jest godna polecenia nie drażni w oczy , nie jest ostry : raczej zaliczyłabym go do tych delikatniejszych :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo przyzwoite

Perfumy Bossa z początku wydawały mi się nieco nudne, jednak z czasem, zaczęły mi się coraz bardziej podobać.
Zapach jest delikatny, pasuje raczej do biura, nienachalny, przyjemny.
Kojarzy się z kobietą niezależną, pracującą, zdecydowaną.

Nie jestem pewna czy da radę zaakcentować swoją urodę na "wielkich wyjściach", XX to raczej perfumy dzienne. Nie trzyma się wyjątkowo długo, zdecydowanie poniżej średniej trwałości. Przez jego delikatność po dłużej chwili jest ledwie wyczuwalny.

Ilość zużytych opakowań: Buteleczka 30 ml

Przyjemny zapach dla kobiety w każdym wieku

Zapach na codzień, zarówno na dzień, jak i na wieczorne wyjście, jest delikatny i przyjemny.
Dość poważna wada to szybkie ulatnanie się zapachu. Dlatego bardziej nada się na krótkie wyjście niż na stosowanie na cały dzień.
Dla mnie, jest to jeden z najładniejszych zapachów, szkoda, że tak krótko utrzymuje się na skórze. I za to zabieram jedną gwiazdkę.
Cena dość wysoka, ale udało mi się dziś kupić kolejne opakowanie w Rossmanie, na promocji, za całkiem przystępną cenę :)

Całkiem urocze jednak zbyt proste jak dla mnie

Ten zapach jest raczej prosty i słodki.

Bardzo owocowy, uroczy, i dobry do noszenia w ciagu dnia. Jednak nie jestem pewna czy owocki i słodkość jest dla mnie wystarczająca... gdyż wydaje mi się, że już wyrosław z tego etapu.

Wolę raczej smakowitą, ciężką słodycz aniżeli słodkość owoców. Na początku wyczuwalny jest przyjemny zapach czarnej porzeczki... to całkiem interesujące jednak póżniej mamy do czynienia z rozwinięciem zmierzającym w kieruku zapachu mydła.... robi się mniej przyjemnie...

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: kilka testów

Nowatorskie...

Zapach z gatunku tych niestandardowych, trudnych do opisania. Pełen sprzeczności, gdzie herbaciano-jaśminowa baza spotyka się z nutami drzewnymi i piżmowymi. Są inne, wręcz dziwne, a zarazem nowatorskie. Dość ciężkie, aczkolwiek nadające się do noszenia na co dzień. Buteleczka prosta, ładnie prezentująca się na toaletce.

Używam tego produktu od: 2007 roku
Ilość zużytych opakowań: 1: 60 ml

BARDZO ŁADNE

Nie rozumiem tak niskich ocen :)
Perfumy są śliczne :)

Zapach ani nie duszący ani nie za świeży - taki ciepły. Kojarzy mi się z letnim wieczorem i błyszczącymi nocnymi lampami. Jest w nich coś eleganckiego.

Minusem jest tylko trwałość i za to odjęłam *

Używam tego produktu od: Niedawna ...
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

ciepełko, dom. :)

No ja nie wiem, skąd tutaj tyle złych opinii? Fakt, może zapach nie jest szalenie wyszukany, może nawet nie jest w ogóle. Być może. Ale one są dla mnie tak ciepłe, domowe, przyjemne, że ciężko powiedziec o nich coś złego. To nie jest zapach z cyklu : "love or hate". Mało komu się nie podoba. Jest po prostu mega przyjemny. Przywodzi na myśl ciepło domu rodzinnego, bezpieczeństwo, ramiona ukochanej osoby. Są dla mnie po prostu urocze. Zanim zużyję setę, to minie trochę czasu, ale jak wykończę, to polecę po kolejną. :) (p.s. Plotka głosiła, że słynna nazwa bierze się od tego, że w środku są zawarte feromony- kto wie? Mój facet za nimi szaleje :)

Mój ulubiony

Pierwszy raz kupiłam ten perfum 5 lat temu i zakochałam się w nim do tego stopnia, że ponowiłam zakup i z pewnością jeszcze kiedyś zafunduje sobie odrobinę luksusu :) Zapach nie jest ani duszący ani zbyt ostry i utrzymuje się przez dobrych kilka godzin. Buteleczka jest skromna ale dla mnie wystarczająca bo dla mnie liczy się to co jest w środku a nie opakowanie :)

Używam tego produktu od: Już skończyłam
Ilość zużytych opakowań: Zużyte dwa opakowania