Emolium, Emulsja do ciała (stara wersja)

Emolium, Emulsja do ciała (stara wersja)

Codzienna pielęgnacja skóry: suchej i bardzo suchej, podrażnionej, szorstkiej, atopowej. Preparat jest odpowiedni do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt powyżej 1. miesiąca życia.
Otrzymał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Bardzo dobry

Miałam obie wersje i 200 i 400 ml. Kupuje na promocjach w SP. Jest wydajny. Dobrze nawilża i wchłania się szybko. Po goleniu nóg nie mam czerwonych krostek. Po używaniu antyperspirantów w lato mam suche pachy i po nałożeniu emolium jest lepiej. Ma wygodne opakowanie z pompką.

Ilość zużytych opakowań: 1, 200 ml, 1, 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106481].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Emulsja do ciała Emolium jak dla mnie ma same plusy:
- lekka konsystencja
- idealnie nawilża
- szybko się wchłania
- w przypadku skóry przesuszonej idealnie nawilża i koi
- cena adekwatna do jakości produktu

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095456].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukojenie atopowej skóry !

Jestem posiadaczką bardzo wymagającej, wysuszonej, wręcz atopowej skóry. Szczególnie w okresie zimowym walczę z czerwonym suchymi plamami na rękach i łydkach. Emulsję Emolium kupiłam w superpharm za około 25 zł - 200 ml. Pomogła uporać mi się z przesuszoną skórą. Jest bezzapachowa, o nietłustej konsustencji i dość szybko się wchłania. Jest dostępna w większości aptek, w superpharm i Hebe. Cena również nie jest wygórowana! Odejmuję pół gwiazdki ponieważ mam większego ulubieńca z La Roche Posay Lipikar, który szybciej poradził sobie z moimi ostrymi zmianami na skórze.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006268].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Skuteczny do pięlęgnacji skóry atopowej

Mam AZS, ciężką w pielęgnacji skórę zarówno na twarzy jak i na ciele. Jest przesuszona, najmocniej na piszczelach, wręcz osypuje się, natomiast na ramionach mam "tarkę".
Kupiłam ten produkt za namową Mamy, której poleciła ten produkt Pani w Aptece oraz moja Bratowa, która stosowała go u mojego malutkiego bratanka.

Jednym słowem bosko! Nie znałam równie dobrze radzącego sobie z moją skórą produktu. Wystarczy, że posmaruję się nim rano i wieczorem- skóra nie osypuje się, nie piecze, nie swędzi, jest ukojona. 2 razy to naprawdę dobry wynik, jeżeli chodzi o mój przypadek :P Nie był też za ostry, nie podrażnił mnie. Uwielbiam go używać po kąpieli: czuję wtedy, że moja skóra naprawdę go chłonie. Zostawia na skórze delikatny film- ale ja osobiście lubię to uczucie. Konstystencja pozwala na szybką aplikację- nie jest ani za rzadka, ani za gęsta.
Ma dość specyficzny zapach, jednak dla mnie nie jest to problem, ponieważ mam świadomość, że jest to lek, nie drogeryjny kremik.

Zadowolona jego działaniem na ciele, zaczęłam stosować na noc na buzię. I to był błąd, ponieważ bardzo mnie zapchał! Dlatego nie polecam takich eksperymentów.

Jeżeli chodzi o cenę, jest wg mnie OK. Można upolować 400ml butlę za 35 zł, a ta jest bardzo wydajna i starcza na naprawdę długo.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 400ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002628].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał!

Po długich poszukiwaniach idealnego specyfiku, który wreszcie skutecznie nawilży moją skórę padło na Emolium. Polecił mi je mój dermatolog. Mam AZS i Emolium miało spełnić swoje zadanie.

Stosuję od miesiąca 2, a czasem 3 razy dziennie. Skóra jest pięknie nawilżona, gładka, nie swędzi a w butli wciąż duużo kosmetyku. Polecam tym, którzy mają skórę z problemami. Pozostale osoby mogą nie docenić produktu bez oszałamiającego zapachu i koloru ;)

ZALETY:
+ fantastycznie nawilża
+ wyraźnie poprawia kondycję skóry
+ zmniejsza świąd
+ nie lepi się
+ szybko się wchłania
+ wydajny
+ nie pachnie (dzięki czemu przy częstym stosowaniu nie kłóci się z perfumami)
+wygodna butelka z pompką
+ nie podrażnia, delikatny

WADY:
nie odnotowalam

Co prawda kosztuje więcej niż inne balsamy/emulsje nawilżające, ale można spotkać liczne promocje. Poza tym przy takiej wydajności jest to jednorazowy koszt na dłuższy czas.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987253].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezapelacyjne TAK!

To niezbędnik w codziennej pielęgnacji mojej kapryśnej skóry całego ciała.
Pisząc kapryśna, mam na myśli skórę ze skłonnością do przesuszenia i podrażnień.
Ilekroć porzucam tę emulsję, chcąc niczym to oderwać się od spódnicy mamy, wracam z podkulonym ogonem.
Zapewnia niesamowite nawilżenie, koi skórę i przywraca równowagę.
I bardzo szybko się wchłania.
To jego plusy.

Wielbicielki pachnących smarowideł do ciała nie będą zadowolone, ponieważ ten produkt nie zawiera substancji zapachowych. Przy Emolium trzeba po prostu zrozumieć, że nie o to tu chodzi...
Nie jest zupełnie bezzapachowy... pachnie dość specyficznie (tak aptecznie?), ciężko opisać, lecz nie jest uciążliwy dla nosa.

Absolutnie polecam dla osób miewających skórę po której można "rysować" tworząc białe, wołające o pomoc, suche bohomazy ;)
Produkt zbawienny.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947796].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra emulsja nawilżająca dla mnie jak i mojego dziecka

Przed narodzinami synka używałam do swojej suchej skóry, mam AZS. Teraz używam dla małego (noworodek), jedno posmarownie pomaga na mega suchą skórę na nóżkach - efekt natychmiastowy, dodatkowo ładnie natłuszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942770].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Produkty Emolium od kilku miesięcy goszczą w mojej łazience. I do żadnego z nich nie mogę mieć zastrzeżeń, ratują mi skórę przed przesuszeniem i podrażnieniem, pozostawiają ją delikatną, gładką i nawilżoną. Do tego ich zapach jest bardzo subtelny.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: drugie 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924761].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, wart swojej ceny

Emulsje ta zakupilam w promocyjnej cenie w aptece superpharm. Szukalam czegos co mocno nawilzy moja przesuszona skore na calym ciele, wrazliwa od stosowania lekow przeciwtradzikowych.

emulsja ta okazala sie strzalem w dziesiatke. Swietnie nawilzyla moja skore, wygladzila i uelastycznila jednoczesnie nie obciazajac i nie zapychajac jej. Lekka formula emulsji ladnie sie wchlania pozostawiajac lekka oslone na skorze. Polecam ten balsam osobom o wrazliwej, atopowej skorze. Jedyne co to nie podobal mi sie zapach tej emulsji, a wlasciwie teoretycznie brak zapachu. Opakowanie starcza na dlugi czas przy codziennym stosowaniu. Jest bardzo wydajny. Stosunkowo cena nie jest zbyt wysoka jak na taki niezly produkt, ktory oceniam bardzo wysoko.

z checia jeszcze zakupie ta emulsje kiedy moja skora bedzie potrzebowala doglebnego nawilzenia.

Ilość zużytych opakowań: 2- 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922670].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Uwielbiam ten balsam za to, że szybko wsiąka w skórę i nie pozostawia tłustego filmu, który potem wsiąka w ubranie. Plusem jest także to, że nie ma konsystencji lejącej się emulcji, tylko kremu, ale takiego dość zwartego.

Jeśli chodzi o nawilżenie, daje radę - skóra jest taka mięciutka, gładziutka, choć, żeby uzyskać taki efekt, trzeba nałozyć większą ilość balsamu. Dotyczy to zwłaszcza osób z bardzo suchą skórą. Ale nawet jak się kilogramami nałoży go na skórę, to szybko wsiąka i nie pozostawia tłustej wartswy na skórze. Przez to niestety nie jest dość wydajny.

Wady
- zapach (dla mnie nieprzyjemny)
- cena (trochę zawyżona)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908708].usefull || 0 }}% pomocna.