Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.

Nie dziwie sie ze KWC

Jest wspaniałe i to jest prawda. Spójrzmy na prostote opakowania, kiedyś .. to kto by się mył szarym mydłem, a teraz jak każdy odkrył to cudenko to chętnie się sięga i dobrze ! Produkt jest delikatny, nadający się do każdej skóry, nie podrażnia, dobrze myje, nie wysusza , dobrze sie pieni, i wystarcza na długo. Brak słow, nic dodać nic ująć.

delikatne antybakteryjne swietne na roznego rodzaje alergie

To mydlo powinna mieć kazda kobieta która ma dzieci . Żadne nawet najdroższe kosmetyki nie przebija tego mydla i jego właściwości . Prawdziwie antybakteryjne cudo. Gdy moje dzieci były male wiele razy ratowałam się tym mydlem z opresji. Tyleczki dziecięce sa tak delikatne ze szybko się odpazaja i dzięki temu mydełku można szybko doprowadzić je do stanu normalnego. Jak miałam uczulenia na twarzy bo za dużo eksperymentowałam z kosmetykami to nic tak mi buzi nie wyleczylo jak to mydlo jest swietne do prania delikatnego i do wszelkich takich specjalnych dzialan. Zawsze mam je w domu bo nie wiadomo kiedy znowu się przyda.

Mój ulubieniec

Używam tego mydła od lat. Nie wysusza mi dłoni, nie wysusza skóry na ciele, nigdy mnie nie podrażniło, a mam naprawdę wrażliwą skórę. Na mycie nim twarzy nie mogę narzekać - też nie zrobiło krzywdy. Nie wypowiem się jednak na temat dłuższego mycia twarzy, myję max 2-3 razy pod rząd, bo więcej się boję. W razie czego pomaga też doprać plamy. Do mycia włosów też może być - myję je nim raz na jakiś czas. Każdemu mogę polecić. Nie próbowałam do mycia okolic intymnych - mydła do tego nie służą.

Gala KWC 2017

Kultowe ale nie do mycia

To mydło to już tradycja, kiedyś było w każdym domu, później długo przegrywało z kolorowymi mydełkami a teraz ponownie wróciło do łask, ale moim zdaniem to już nie to samo mydło co kiedyś.
Osobiście nie używam go do mycia ciała, nie mam takiej potrzeby więc trudno mi się wypowiedzieć czy jest hipoalergiczne czy nie, opinie są tutaj mocno podzielone.
U mnie sprawdza się świetnie do zapierania plam oraz do czyszczenia pędzli i akcesoriów do makijażu. Pod tym względem wszystko jest super, nie uszkadza nic, wszystko się dopiero, nie wpływa na jakość ani tkaniny ani włosia pędzli.
Zapach jest dla mnie średni, dlatego dopóki nie muszę to nie będę używać do mycia ciała.

Wcale nie hipoalergiczny

Jeśli ktoś mi powie że Biaky Jeleń jest hipoalergiczny to go wyśmieje . Kazano mi go używać w ciąży aby nie doszło do podrażnienia okolic intymnych i ... dostałam zakażenia od Białego Jelenia!!! Musiałam sie ratować płukankami z Tantum Rosa. Ta marka może kiedyś nie zawierała chemii , w tej chwili potrafi bardziej podrażnić niż perfumowane kosmetyki do mycia .

Kultowe!

Niezbędne w moim domu - wykorzystuję je do mycia twarzy a także do mycia akcesoriów kosmetycznych. Uwielbiam jego uniwersalność i to że pomógł mi w pozbyciu się moich problemów skórnych.

Dobre.

Używałam tego mydełka już dawno temu jak miałam problem ze skórą w wieku dojrzewania i sprawdzało się ono bardzo dobrze. Najważniejsza zaletą tego produktu jest to iż jest delikatne i nie podrażnia skóry. Bardzo dobrze sprawdza się do mycia codziennego, polecam wszystkim, którzy mają wrażliwą skórę!

Dobry do prania

Białego jelenia używam na kilka sposobów. Po porodzie myłam się tylko tym mydłem ponieważ jest delikatny i nie podrażnia okolic intymnych. Kilka razy użyłam go do mycia nowo narodzonej córki. Teraz uwielbiam spierać nim plamy, szczególnie te które są naprawdę trudne do usunięcia. Świetnie się sprawdza w tej roli. Jest niezawodne.

super

nic tak nie dopiera plam z ubrań ja to mydło. można je dostać w prawie każdym sklepie. dużo osób używa go do mycia twarzy i chwali że dobrze radzi sobie z tradzikiem więc to jego kolejny plus. dodatkowo cena bardzo korzystna.

sprawdza mi się :)

Używam tego mydła pod prysznicem do mycia ciała, muszę bardzo uważać czego używam, bo wiele produktów powoduje u mnie trądzik na plecach. Z pomocą tego mydła moje plecy są praktycznie w stanie idealnym, wszystko mi się wygoiło. Poza tym jest to kosmetyk wielozadaniowy, sprawdza się do mycia pędzli a kiedyś umyłam nim nawet twarz i też nic mi się nie stało. Bardzo dobry produkt.

Uniwersalne, niezastąpione

Mydło "Biały Jeleń" świetnie się sprawdza w przypadku wrażliwej cery. Dobrze myje, czuć że skóra jest dobrze oczyszczona po jego zmyciu. Nie powoduje przesuszenia i podrażnienia.
Jest uniwersalne. Lubię używać go do mycia pędzli do makijażu- świetnie je domywa. Pieni się dość dobrze i łatwo się spłukuje.

Domownik

Szare mydło może dla niektórych jest bardzooo staroświeckie i niemodne, nie mniej jednak ja nic sobie z tego nie robię. Ma ono bardzo przyjemny skład, a także jest po prostu do wszystkiego. Ja uwielbiam tego typu produkty.

Służy mi zarówno do mycia ciała, jak i czasem twarzy, a nawet miejsc intymnych, czy też do prania bielizny.
To produkt, który mnie nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza, po prostu myje i oczyszcza bez skutków ubocznych.

Neutralny zapach jest dla mnie wielką zaletą, bo dzięki temu wiem, że nie ma w nim przesadnej chemii, a jak mam ochotę ładnie pachnieć, to w końcu od czego są perfumy.

Na plus oczywiście wydajność, dostępność, uniwersalność no i oczywiście to, że doskonale sprawdza się w każdym zadaniu.