Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Cena już od 3,27 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.

Skład:
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate

Cena: ok. 1zł / 100g; ok. 2zł / 200g;

Skóra
wrażliwa
hipoalergiczna
mydła

Napisanych recenzji: 38

Uniwersalne

Jak każdy wie, szare mydło ma wiele zastosowań i spełnia się dobrze w każdej roli. Ja używam go do mycia ciała i jako środek zastępczy płynu do higieny intymnej. Kiedyś też użyłam go do mycia pędzli, a chłopak do zrobienia płukanki na przesuszone, zniszczone dłonie. Mydło dobrze się sprawdza

+ zapach - kwestia indywidualna, ja z czasem go polubiłam i miło mi się kojarzy, z kąpielą, świeżością
+ dobrze się pieni
+ nie ściąga i nie wysusza skóry
+ dobrze czyści
+ "odmładza" i nawilża dłonie, jeśli robi się z niego płukankę
+ nie podrażnia
+ wydajne

- prostokątny kształt, nieporęczne
- zostawia osad na wannie

Lubię to mydło, chociaż ostatnio kupiłam Tradycyjne polskie szare mydło Barwa i jeszcze bardziej przypadło mi do gustu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183628].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 48

Od dzieciństwa towarzyszy mi w życiu

Bardzo nie lubię jego zapachu - drażni mnie.
Wysusza moją skórę.

Używam go do przepierania szmatek z mikrofibry - jest dla nich delikatny i nie psuje ich struktury - takie znalazłam mu zastosowanie w domu! :)

Bardzo tanie, wszędzie dostępne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181048].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Przyjemny

Produktu używam od kilku lat i jestem zadowolona z działania. Nie uczula, lekko napina skórę i nie podrażnia, oczyszcza. Przy mojej tłustej cerze sprawdza się całkiem fajnie. Jest bardzo wydajny. Ogólnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163331].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 80

Napisanych recenzji: 411

Stary, w miarę dobry produkt

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze myje
+ nie wyślizguje się

minusy:
- powoduje skrzypienie skóry
- pozostawia film
- nieporęczny kształt

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ mego niska cena
+ szeroka dostępność

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042726].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 230

Dobre do czyszczenia pędzli:P

Używam tego mydła do czyszczenia moich pędzli do makijażu. Mydło świetnie domywa wszelkie zabrudzenia po cieniach, korektorze i podkładzie. Nie uszkadza włosia w żaden sposób. Myje nim pędzle zarówno syntetyczne jak i z włosiem naturalnym. Mydło jest delikatne, ale zarazem dobrze czyści, do tego możemy je nabyć za niską cenę, nic dodać nic ująć.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017145].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Delikatny pewniak

Dziecięciem będąc z niechęcią patrzyłam na to mydło, którego od zawsze używa moja mama. Jednak po latach owocowych żeli pod prysznic i oświeceniu co do SLS przyszły skórne reakcje alergiczne i trzeba było znaleźć przestępcę.

+ polubiłam to, że oszczędnie się pieni i nie trzeba wieków spędzać na płukaniu gąbki czy myjki,
+ wzorowo sprawuje się na twarzy (jednak nie polecam używać go więcej niż raz dziennie). Skórę mieszaną, która przechodzi różne wariacje, do tego podatną na zaczerwienienia, łagodnie ujarzmia. Chwilę używałam go samego również do demakijażu - sprawdza się.
+ nadaje się również do zapierania plam,
+ pędzle do makijażu też umyje, jednak może zostawiać na nich poczucie tępości,
+ cena i wydajność nie do pobicia,
+ chyba najkrótszy skład w historii,
+/- zapach zależy od preferencji, ja się tak do niego przyzwyczaiłam, że teraz odrzuca mnie od sztucznych gruszek i melonów w płynie ;-)

Jedyne, co ostatnio zauważyłam, to to, że jest coraz trudniej znaleźć te duże kostki - przeważają te stugramowe za ok. 2,50 zł.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże kostki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005304].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Must Have w każdej łazience

To mydło powinna mieć każda z nas w swojej łazience. Jest to produkt wielozadaniowy. Ja najczęściej używam do prania pędzli do makijażu bo jest naturalne i delikatne. Dopiera też plamy z ubrań z czym sobie zwykły proszek nie radzi. Nawet buty nim szoruje z dobrym rezultatem. Nie używam go do mycia ciała ze względu na zapach ale cenie go za skuteczność, to pogromca brudu :)

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003189].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Cudo!

Produkt spełnia swoją funkcję, nie uczula. Dzięki braku miliona niepotrzebnych składników jest świetny dla alergików. Dzięki niemu pozbyłam się wyprysków na ramionach i dekolcie, które nie chciały zniknąć podczas stosowania wszystkich "cudownych" specyfików.
Jedyny minus to zapach, ale coś za coś :)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: powyżej 25 kostek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002907].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 91

Napisanych recenzji: 552

ubojnia

Uwielbiam wersję Premium tego mydła. Za działanie i za zapach.
W wersji podstawowej działanie jest takie samo, tj. bardzo delikatnie, ale dokładnie myje, nie wysusza skóry, jest wielozadaniowe.
Nie znoszę jednak zapachu tego mydła. Śmierdzi mi ono sklepem mięsnym, a zapach czuję później na ciele.
Cena, dostępnośc, wydajnośc, działanie-wszystko oceniam bardzo wysoko. Tylko ten zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983565].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 82

Napisanych recenzji: 281

wielozadaniowe i niezbędne w każdym domu.

DZIAŁANIE:
Używam go zarówno do mycia rąk, jak i do mycia pędzli do makijażu, jak i zapierania drobnych plan. W każdej roli sprawdza się świetnie. Dłoni nie wysusza, aż tak bardzo. Owszem są one nieco ściągnięte, ale na pewno nie bardziej niż po innych produktach, a co więcej nawet mniej. ściąga nieco, ale na pewno nie jest to nieprzyjemne.

Dłonie myje sprawnie i szybko, a do tego doczyszcza wszystko. Zarówno podkład po makijażu, jak i wszelkie domowe zabrudzenia. Pędzle myje szybko i dokładnie. Rozpuszcza zarówno lekkie pudrowe rzeczy jak i ciężkie oleiste podkłady. Wprawdzie w przypadku tych drugich trzeba umyć dwa lub trzy razy, aby włosie było całkowicie czyste, ale jestem skłonna mu to wybaczyć, ponieważ jest niewiele produktów, które wymyją tłusty podkład od razu.

Czasami zdarzają się nam drobne plamy, które od razu "zaprane" znikają i właśnie do tego świetnie nadaje się to mydło. Bardzo dobrze wypłukuje np. krew.

Warto wspomnieć, że mydło nie podrażnia i nie uczula.

ZAPACH:
Neutralny, a w zasadzie jego brak

KONSYSTENCJA:
Mydło w formie kostki. Bardzo dobrze się pieni.

DOSTĘPNOŚĆ:
Jest dosłownie wszędzie: w biedronkach, rossmannach, wszelkich marketach, a nawet kioskach z gazetami. Wszędzie również w niskiej cenie :)

Nie odważyłabym się nim na dłuższa metę myć twarzy lub całego ciała. Jednak miałam takie epizody i mi nie zaszkodziło. Z twarzy zmyło makijaż, a ciało ładnie odświeżyło. Jednak według mnie w takim zastosowaniu jest to produkt doraźny, a nie do codziennego stosowania.

Generalnie ten produkt to klasyk, który ma wiele zastosowań i powinien być w każdym domu.

Używam tego produktu od: jesień 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977495].usefull || 0 }}% pomocna.