Moves for Her EDT

Moves for Her EDT

Nagroda FiFi - Gwiazda roku 2001 wśród zapachów kobiecych wg Fragrance Foundation.
Wykreowany z myślą o aktywnych, młodych (nie tylko wiekiem ale i młodych duchem) ludziach. Energiczny, świeży, lekki i optymistyczny.
W linii także mgiełka do ciała, żel pod prysznic i balsam do ciała.

Cena: ok. 100zł / 50ml

super!

kocham kocham kocham!!! najlepszy zapach jaki moze byc dla mnie:) piekny , swiezy w nim czuje sie swietnie. Podoba sie mezczyzna , wiem cos o tym:) tylko dalczego juz nigdzie go nie moge znalezc???szukalam wszedzie i nic , dlatego uzywam go tylko na wielkie okazje

swietny

Byłam zaskoczona trwałoscia zapachu.Wystarczyło 1 psikniecie i pachniał intensywnie przez caluski dzien!Zapach jest bardzo orzezwiajacy i co najwazniejsze nie mdli.Cena mogłaby byc troszke nizsza no ale ....za taki zapach wybaczam:)polecam bo naprawde warto i racja jest z tym ze podoba sie chłopakom bo miałam juz wiele zapachow ale nikt mi nie mowił tyle komplementow na ten :)

świeża bryza

Świetne orzeźwienie na lato. Zapach nieco kojarzy mi się z Mexx Pure Life woman - ta sama kategoria! Mexx jest spokojniejszy, bardziej kwiatowy, a Adidas wydaje się bardziej ozonowy, ciut ostrzejszy. W każdym razie , pomimo, że zapach bardzo mi odpowiada to nie jest to rewelacja wśród zapachów. Uniwersalny zapach na codzień, bardzo ładny, ale bez magii. I tak chyba ma być

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

Rześki

Zapach rześki i świeży, ale pod żadnym pozorem nie można go nazwać cytrynką lub świeżuchem. Lekki, a zarazem elegancki i kobiecy. Mimo nazwy nie jest zapachem typowo sportowym. Zapach bardzo lubię, ale jest piekielnie nietrwały.

świetny

Zgadzam się z opinią zgłaszającej, faktycznie podoba się chłopakom, jest świeży, delikatny, nie męczy mnie i otoczenia. Może tylko trwałość mogła by być dłuższa, ale pewnie cena też byłaby dłuższa...