Oriflame, Divine EDT

Oriflame, Divine EDT

Delikatne połączenie świeżych nut kiwi, hiacynta, bambusa oraz kwatów: orchidei i róży. Wszystko to otoczone miękkością białego piżma i drewna sandałowego plus słodycz śliwki i maliny.

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Niezapomniany

Divine to jeden z tych zapachów których sie nie zapomina. To był mój pierwszy udany zakup z Oriflame i jestem z niego bardzo zadowolona. Na mojej skórze sie sprawdził , Ma bez porównania unikatowy zapach którego nie da sie porównać z innymi perfumami . Bardzo dobrze go wspominam mimo że minęło juz kilka lat od czasu gdy go używałam .

Wykorzystała: kilka próbek

Płyn do płukania :)

Niesamowita świeżość płynu do płukania ubrań! :)
Zapach jest bardzo kwiatowy, radosny i wiosenny. Nie zmienia to jednak faktu, że pachnie jak płyn do płukania tkanin. Oczywiście, jeśli chcemy słyszeć komplementy, że pachniemy jakbyśmy wyszły z pralki to polecam :)
A tak bez przekąsu... Perfum naprawdę wieje świeżością. Utrzymuje się stosunkowo krótko, ale nadaje się na ciepłe wiosenne dni.
Zapach jest bardzo ładny sam w sobie, lecz ja nie przepadam za tego typu perfumami. Perfum to ma być perfum - niesamowity zapach, a nie odświeżacz :)

Lubię

Jest to mój ulubiony zapach z firmy Oriflame. Tak mi się spodobał zapach, że kupiłam dwa flakony i myślę, że jeszcze do tych perfum kiedyś wrócę.

Zapach jest kwiatowo-wodny, delikatny, świeży, wiosenny. Pachnie płynem do płukania tkanin o zapachu kwiatowym. Średnio trwały, na ubraniach zapach trzyma z kilka dni, flakon podłużny z dziwnym korkiem, cena w promocji ok.
Sprawdzi się na każdą porę roku, raczej na dzień, wieczorem będzie za delikatny, dla kobiety w każdym wieku. Polecam :)

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Ciekawy

To prawda, ze pachnie w dziwnie mydlany sposób, ale nie przeszkadza mi to. Jest przez to dość nietypowy. I po prostu trzeba miec na niego ochotę ;)
Pachnie świeżo, jakby kwiatowym praniem ;)
Typowo wiosenny, delikatny. Dość trwaly (pod koniec dnia jest jeszcze lekko wyczuwalny) .

Rozana tragedia!

Od dluzszego czasu chcialam wyprobowac ten zapach, Kusil mnie niemilosiernie strona zapachowa w katalogu. Do tego opis...i ta frezja, orchidea,drzewo sandalowe... Same ulubione nuty.
Wreszcie po kilku latach.,zakupilam.
Pierwszy psik i.... Klapa.
Roza, roza, roza... ( nie znosze rozy, mam wrecz na nia "alergie")
Ale jak to? Ja rozumiem, ze strona zapachowa nie oddaje rzeczywistosci, ale zeby byc zupelnie inne? To dwa kompletnie nawet niezblizone zapachy! Zero kremowych nut, zero swiezosci tylko plaska roza, jak zapach babci szykujacej sie na niedzielna msze...
Po ok.5minutach czuc, ze jakies " zielone"nutki probuja sie przebic,ale roza jest bezwzgledna...
Po 10 minutach..co za ulga... Po zapachu zostalo wspomnienie... Nie czuc kompletnie nic, ulatnia sie do zera. Zatem szczescie w nieszczesciu,trwalosc zadna.

Flakonik? Moim zdaniem fatalny.. Niebieska woda i koszmarnie tandetna plastikowa zlota nakretka... Woda i zapachem i wygladem dla mnie nie rozni sie niczym od tych bazarkowych za 5zl.
Jest to najwieksze kosmetyczne rozczarowanie z jakim mialam do czynienia.
I w cenie regularnej 100zl? Jak dobrze, ze kupilam w promocji...
Niestety w kosz, bo nie jestem w stanie jej zuzyc.

Flakonik uroczy, zapach dziwny

Bardzo chciałam kupić sobie tą wodę, czekałam na super promocję, aż wreszcie nabyłam to cudeńko. To było już jakiś czas temu. Bardzo chciałam polubić ten zapach, ale szło mi to bardzo opornie. Kiwi, hiacynt, bambus.. w sumie nie wiem, czemu tak się napaliłam na te perfumy, nie znoszą hiacynta! Uważam, że jest to bardzo dziwaczny zapach, zdecydowanie nie dla mnie.

Nie dla mnie

Plusy:
ładna buteleczka i nazwa

Minusy:
Zapach nie jest dla mnie. Odbieram go jako ciężki, mdły, proszkowy na początku. Później czułam pieprz i ból głowy. Nie jestem w stanie go zużyć nawet na siłę, chociaż bardzo bym chciała.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Oj, kiepskawo

Zapach kupiłam już dawno ale do dzisiaj nie potrafię go zużyć! Co za klapa.. Zasugerowałam się ładnym flakonem, stroną zapachową i klops.. Zapach według mnie jest okropny. Strasznie mdły, dusi. Zero świeżości tylko proszek do prania i jakieś zielone nuty. Dodatkowo zapach jest mega nie trwały. Po psiknięciu czuć 15 min, potem nie ma nic. A już na dworze to nie wspomnę. Nie polecam!

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy

Mocno nietypowy zapach

Zapach nietypowy, spokojnie można określić go jako dziwny. Niebrzydki, może nawet odrobinę luksusowy. Pachnie bardzo mocno frezją, trochę orchideą, a trochę całym mnóstwem innych kwiatów, których nie potrafię nazwać. Kojarzy mi się ze Starożytną Grecją i z bardzo mocną kobietą. Surowy, lekko przydymiony, niezbyt intensywny, z trwałością też słabo, a szkoda, bo perfumy naprawdę zapadają w pamięć.

Minusy:
-nietrwały,
-nieintensywny,
-nieładny flakon.

Cechy neutralne:
-cena wysoka, ale w promocji opłacalny.

Plusy:
-piękny zapach, bardzo oryginalny.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Świeże i delikatne

Zapach jest świeży i delikatny, kwiatowo -wodny.Kojarzy mi się z płynem do płukania ubrań lub proszkiem do prania z dodatkiem kwiatów i czymś zielono roślinnym :)Daje 4 gwiazdki ponieważ zaraz po spryskaniu zapach ma dziwną, męczącą nutę której nie akceptuje.Dopiero po dłuższym noszeniu zapach pięknie się rozwinie i przyjemne pachnie.Na ciele są nie trwałe, znikają szybko ale na szalikach,ubraniach czuje bardzo długo.Myślę że jeszcze do Divine wrócę, ale jak będzie promocja,bo w cenie regularnej są za drogie.Plusem jest zapach i dostępność oraz ładna buteleczka a minusem zbyt wysoka cena,średnio trwałe,nie wydajne i ta dziwna nuta zaraz po spryskaniu się.

Używam tego produktu od: od października 2014 i zostały zużyte do końca
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyta butelka 50 ml

Nie taki wcale zły-wiosenny wietrzyk.

Dostałam Divine w promocji za duże zakupy. Miałam go oddać komuś w prezencie ale postanowiłam go najpierw wypróbować. Ku mojemu zaskoczeniu perfum okazał się całkiem fajny. Jest to bardzo świeży zapach, przypomina nieco proszek do prania, przywodzi na myśl biale prześcieradła i poszwy suszące się na sznurkach podczas wietrznego letniego dnia. Kojarzy się ze świeżo skoszoną trawą w upalni dzień. Typowo wiosenne pachnidełko, bardzo komplementogenne. Chociaż zapach jest płaski i wciąz taki sam, jest bardzo przyjemny dla własnego nosa oraz otoczenia. Niezwykle trwały, trzyma się jakies 8 godzin, a na ubraniach jeszcze dłużej. Dobry na spacer z psem, do biegania albo na szybkie zakupy w niezobowiązującym stroju. Ja go już nie oddam gdyż spodobał mi się i zostanie zużyty do końca :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 100 ml edp

Nudny

Miałam ten zapach dawno-kilka lat temu temu kwiatki i kwiatki, lekko, bez pazura, bez czegokolwiek ciekawego.Płaski, nie rozwija się.krótka trwałość.Dla młodej dziewczyny na okres letni.Niezoboawiązujący, nieseksowny, taki do pracy-niezwracajacy uwagi, bezpieczno-nudny.Piękny flakonik i za to pól gwiazdki.Ja nie polecam:(Zapach taki przezroczysty:)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe