New ANNA, Nafta kosmetyczna z drożdżami

New ANNA, Nafta kosmetyczna z drożdżami

Nafta kosmetyczna z drożdżami posiada witaminy z grupy "B", które są jednym z głównych naturalnych budulców włosa. Stosowana na włosy powoduje, że są one lśniące, puszyste i zdrowie, ponieważ witaminy grupy `B` łatwo wnikają do wnętrza włosa i cebulek nadając włosom mocy, blasku, miękkości i gładkości. Do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów.
-posiada naturalne właściwości odżywcze
-stymuluje porost włosów
-wzmacnia cebulki

Bardzo dobra

Nafta jest tania i wydajna. Ja stosuje ją wcierając w skórę głowy i włosy. Potem po 10 minutach zmywam ją dwukrotnie szamponem porządnie przy tym szorując włosy. Najlepiej do tego celu nadają się moim zdaniem szampony oczyszczające oraz do włosów przetłuszczających się. Po nafcie moje rozjaśnione pasemkami, cienkie blond włosy są puszyste, gładkie, błyszczące i miękkie. Na pewno zostanę na dłużej wierną fanką nafty kosmetycznej.

czyja to wina?

Nie wiem czy moje włosy są tak oporne czy ta nafta jest taka sobie? Używałam jej co drugi dzień przez miesiąc, nieraz trzymałam na głowie pół dnia, kilka lat temu robiłam to samo, teraz sotsuję raz na tydzień, ale kuracja nie przyniosła żadnych efektów. Plusem jest jednak to, że obniżyła poziom łuszczenia skóry i łupieżu, także na skóre głowy podziałała w pozytywny sposób, jest tania i ogólnodostępna jednakże włosy nie zyskały nic. Minusem jest ogormna trudność spłukiwania specyfiku.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Naturalnie naturalne

Atrakcyjna cena, a więc warto się skusić i wypróbować, już po pierwszym umyciu moje włosy były jedwabiście miękkie, oraz bez problemu się rozczesywały, a tylko użyłam nafty i szamponu, a wcześniej musiałam używać ogromnej ilości odzywki, oraz jedwabiu, na pewno nie będę rezygnować z innych nowoczesnych specyfików, będę stosować naftę na zmianę:) Minus to zapach gumy i mechanika:)

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ratunek dla suchych końcówek!

Jestem zachwycona, taki tani drobiazg sprawił, iż moje włosy, a dokładnie ich końce, przestały szalenie się rozdwajać! Poza tym :

+ produkt śmiesznie tani
+ ogólnodostępny
+ bardzo wydajny
+ poprawia kondycje włosów, nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie oraz nadaje im puszystość

- po nałożeniu czuję się jakbym weszła do jakiegoś warsztatu samochodowego, strasznie śmierdzi ! Trzeba po tym produkcie umyć włosy co najmniej 2 razy! Ale czego nie robi się dla bycia piękną :)

Ja nakładam naftę przed myciem czuprynki rano (2-3 razy w tygodniu) na 10 minut, rozczesuje przed tym dokładnie kosmyki a potem myje szamponem ( Timotei mój ulubiony z henną do ciemnych włosów).

TO JEST TO

Moje wlosy po rozjasnianiu z czarnych na dosc ciemny blond wygladaly nienajlepiej. Byly puszyste, przesuszone, bez polysku! Pomogla mi wlasnie nafta! Nakladam ja razem z olejem kokoswym, olejem rycynowym (nie polecam zoltka - po nim mam wlosy sztywne jak kolki!). Chodze w tej odzywce do oporu. Po umyciu parokrotnym wlosy sa ladnie lsniace, w miare lejace i nie pusza sie! Na koncu traktuje je kropla jedwabiu! Efekt jest, powiem... niezly! Najlepszy jaki kiedykolwiek uzyskalam! Tanie i skuteczne!

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1, teraz w trakcie wersji z olejem rycynowym