Apis, Dead Sea Line, Maseczka oczyszczająco-wygładzająca z minerałami z Morza Martwego

mocna 4

Jest nieźle :) Maseczka delikatnie zasycha na skórze, nie masakrując jej silnym ściągnięciem. Na początku może powyciągać wszelkie zanieczyszczenia na wierzch. Ja proponuję ten etap przeczekać, bo później jest już tylko lepiej :) Skóra po użyciu maski jest wygładzona, dotleniona, odżywiona, jakby zregenerowana i oczyszczona.

Kolor i zapach jak przystało na maseczkę błotną - błotnisty ;)

Cena około 17 zł - można więc śmiało ten produkt wypróbować bez narażenia portfela na poważne straty, zwłaszcza, że maska jest dość wydajna.

polecam.

kosmetyk bardzo dobry.super oczyszcza skóra jest po niej fajna gładka oczyszczona.godne polecenia.Podobne dzialanie do glinki.juz dawno jej uzywałam zaplacilam jakies 16 zl ale wart ceny.

Używam tego produktu od:pierwszy raz uzylam chyba z 10 lat temu i po latach znow do tego kosmetyku wróciłam
Ilość zużytych opakowań:kilka

Super

Używam jej na przemian z Czarnym Błotem z Morza Martwego tej samej firmy, kupiłam ją za 12zł niecałe, jest bardzo wydajna, jednak różni się od błota, ma podobny zapach, ale jednak trochę inny, bardziej zasycha niż błoto, błoto jednak lepiej się zmywa, jednak ta maseczka tez nie sprawia jakiś większych problemów, dość wydajna, pomaga walczyć z zanieczyszczającą się cerą, poprawia wygląd cery, walczyć z trądzikową cerą, skóra po zmyciu jest miękka, gładka, nie przesuszona, i tu ogromy plus, bo nie wysusza skóry ani odrobinę, mnie nic nie piecze, nic nie podrażnia, ogromny plus dla Apisu za te serię
ilość zużytych opakowań: 1

Cellulit mity

nie

Nie wiem co jest z tymi kosmetykami apisu... sklady z ich strony a sklady z opakowan to dwiie inne bajki. Przejechalam sie na kremie(ktory juz ocenilam) a mam jeszcze czarne bloto i maseczke dead sea line forte :\ i na zadnym sklad sie nie zgadza
Sklad mojej maseczki:
aqua, dead sea mud, kaolin, catearyl alcohol&ceteareth 20, zinc oxide, stearyl alcohol, aloe, glycerin, propylene glycol, potassium alum, grape seed oil, mineral oil, almond oil, chesnut extract, allantolin, ginko bilboa extract, parfum, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin

czyli... okolo 5 skladnikow mogacych zapychac ory i podrazniac, z czego jeden mocno zapychajacy wysoko w skladzie

Oczyszczający debeściak

Zdecydowanie najlepsza maseczka oczyszczajaca, działanie coś jak glinki ale lepsze bo nie zasycha na skorupę i nie działa wysuszająco na skórę. Stosuje od dwóch miesiecy na zmianę z błotem z tej serii i jestem nimi zachwycona. Oba bardzo wydajne.

Dobre,polskie,tanie...

Mam cerę jednocześnie tłustą,naczynkową,wrażliwą i zanieczyszczoną...a ta maseczka jest dla mnie znakomita!Same sprzeczności-wygląda cięzko ale jest bardzo gładka i świetnie się rozprowadza...świetnie oczyszczajaca pory ale nie wysusza (ja kupiłam swoją miesiąc temu i w składzie są grape seed oil,almond oil,chestnut ekstrakt,ginko biloba więc skład bogatszy niż w zgłoszeniu :-/ ) nawilża,rozjaśnia i ku mojemu zdziwieniu wyraznie koi moje naczynka...zasycha ale łatwo ją zmyć...no i za 100ml dałam 13zł a jest wydajna bo stosuję ją2-3*tydzień i przez miesiąc zużyłam mniej niz połowę...

Bardzo dobra

Maseczka jest jak dla mnie niezbędna, używam ją na zmiane z Zywą Ziemia Abacosun i uważam że bardzo dobrze oczyszcza, twarz jest rozjaśniona, poprawia stan cery, przyjemnie pachnie i do tego wydajna i niedroga, ale niestety trudno dostępna, ja na swój egzemplarz czekałam w Naturze prawie 2 tygodnie
na początku konsystencja wydaje się być tłustawa, ale maseczka się wchłania, twarz ma się zieloną ale nie ma efekty skorupy!

Porządna

Bardzo porządna maseczka oczyszczająca, za bardzo przyzwoitą cenę. Lubię maseczki błotne, bo wysuszają dużo mniej niż glinki, a skuteczność ich jest co najmniej taka sama. Przynajmniej w przypadku mojej cery. A cera moja, od jakiegoś czasu bardziej sucha niż mieszana jednak od czasu do czasu potrzebuje oczyszczenia. Może źle robię, ale o ile stosuję kremy tylko do cery suchej (bo inne nie spełniają swego zadania), to maseczki oczyszczające uznaję tylko te do cery mieszanej. I ta jest bardzo dobra, bo nie wysusza, nie powoduje dyskomfortu na twarzy (w przeciwieństwie do innych znanych mi maseczek błotnych, w ogóle nie szczypie), ładnie wygładza i rozjaśnia cerę i mam wrażenie, że przyczynia się do lepszego wyglądu skóry i jej ujędrnienia. Nie rozjątrza, a wręcz uspokaja podrażnienia. Nie wiem tak naprawdę, czy oczyszcza. Jakoś nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że coś co po prostu kładę na twarz może ją oczyścić. Peeling, oczyszczanie u kosmetyczki - to owszem, ale maseczka, która po prostu leży sobie na twarzy? Nie wiem, może się nie znam, ale z całą pewnością skóra przynajmniej wygląda czyściej niż przed jej nałożeniem. I o to chyba w tym wszystkim chodzi. Z czystym sumieniem mogę polecić - nawet osobom o skórze przesuszonej czy wrażliwej. Na pewno nie zaszkodzi, a buzia naprawdę wygląda ładniej. I na dodatek kosmetyk jest bardzo wydajny i niedrogi.

Porządna i łagodna

Myślałam, że jak ta maseczka jest z tych błotnych to będzie mi zasychała na twarzy stworzy coś w rodzaju skorupki. A tu nic takiego. Bardzo dobrze zmywa się. Jest łagodna. Nie nie podrażniła, ani nawet mnie nie szczypało, a byłam po porządnym peelingu.
Gorąco polecam - dobry produkt za dobrą cenę.

Bardzo przeciętna

Kupiłam ją w Esentii, bo w żadnej aptece nie mogłam dostać. Przypadek? Jest niedroga, wydajna i tu w sumie kończą się jej zalety. Zapach, choć dziwny, nie przeszkadza mi, nawet wolę jak pachnie nie za ładnie, bo wtedy bardziej wierzę w działanie. Co do działania, nie odczułam pieczenia, ale może dlatego, że nie stosuję ją na policzki gdzie mam pajączki. Nieważne czy trzymam ją na twarzy pół godziny, czy dużo więcej, efekt nie był zadowalający. Fakt, że po jej użyciu twarz wydaje się taka gładka (jak po większości maseczek), ale z oczyszczaniem nie radzi sobie tak dobrze. Nie mam problemów z pryszczami, czasem coś wyskoczy i ta maseczka jest za słaba. W dodatku z tubki wylewa się woda, choć zawsze wstrząsam przed użyciem, żeby sie wymieszała. Skutkiem tego jest, że maseczka raz za rzadka, a raz za gęsta.

można spróbować

Kupiłam trochę za Waszą namową, a trochę dlatego, że już mi się nie chciało łazić po sklepach za maseczką oczyszczająco-antystresową Malatise Kolastyny. Pomyślałam sobie, że skoro jest tak chwalona na Wizażu, a do tego niedroga (11zł) i duża (100ml), to można spróbować. I faktycznie: spróbować można, ale wg mnie niekoniecznie znów kupić. Jakoś mi nie podpasowała... Wg mnie jej działanie oczyszczająco-wygładzające jest takie sobie, niby coś tam robi, ale jak dla mnie to za mało. Najbardziej zauważalnym efektem jej działania jest rozjaśnienie twarzy, ale przecież nie jest to maseczka rozjaśniająca. Żadnego działania na mikrokrążenie nie zauważyłam. W ogóle chyba jestem oporna na jej działanie: mnie ani nie piecze tuż po nałożeniu ani skóra nie jest zaczerwieniona po zmyciu, a generalnie wrażliwiec ze mnie niezły. Co do samej maseczki to jest to takie szaro-bure mazidełko, którym łatwo umazać sobie twarz, ale już gorzej wytrzymać z nim na twarzy i jeszcze później je zmyć. Maseczka nie pachnie zbyt pięknie i mi się ten zapach nie podoba. nie podoba mi się też to, że przy zmywaniu da się odczuć dziwną tłustość... fuj... Ale chociaż tyle, że nie podrażnia, nie wysusza, no i w jakimś tam stopniu działa. Ogólnie maseczka zła nie jest, ale ja już jej nie kupię. Aaa, i jeszcze jedno - mimo dużej tuby nie jest zbyt wydajna - przy stosowaniu 2 razy w tygodniu nie starczyła mi nawet na miesiąc

Zupełnie sympatyczna :)

Maseczka ogólnie w porządku. Dosyć ładnie oczyszcza i wygładza, nadaje cerze zdrowy koloryt. Do tego działa jak swoisty peeling: gdy "błotko" juz porządnie zaschnie, chlapię na nie troszkę wodą i masuję, a następnie spłukuję. Pachnie "nieprzeszkadzająco" - ot, mało cuchnące błotko. Bardzo niedroga - w lokalnym markecie zapłaciłam 9zł.
Mam jednakowoż kilka zastrzeżeń: rzeczywiście szczypie po nałożeniu, u mnie nawet dłuższą chwilę i nieco podrażnia mi skórę. Wielce opornie wydobywa się z tubki - może otwór jest zbyt mały.
Jakoś wciąż mam do niej lekko ambiwalentny stosunek. Niby wszystko jest w porządku, robi co ma robić, ale ciągle nie może mnie przekonać do siebie:D.
Na chwilę obecną ma u mnie trzy i pół *, więc daję trzy. Trudno, najwyżej później zaktualizuję moją ocenę.