Forte Inter, Tonik wzmacniający z wyciągiem z czerwonego wina i owoców cytryny

Forte Inter, Tonik wzmacniający z wyciągiem z czerwonego wina i owoców cytryny

Oprócz wyciagu z czerwonego wina i owoców cytryny tonik zawiera zestaw soli mineralnych i substancje nawilżające. Kwasy owocowe zwiększają elastyczność skóry,rozświetlają. Flawonoidy i witamina C zwiększają odporność naczyń krwionośnych oraz chronią struktury kolagenowe przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV. Produkt polecany po 25 roku życia. Obecnie występuje w serii Forte Inter (w tańszym plastikowym opakowaniu), dawniej w serii Forte 40 (w pięknej szklanej butelce, ale skład ten sam, a ja stosowałam mając 25 lat:)

bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego toniku,buźka po nim jest nawilżona,odświeżona,bez uczucia lepkości,zapach śliczny,sama przyjemność używania.Używałam mase toników ale tak naprawde dopiero teraz jestem zadowolona,trafiłam na swój.Podobno maja go wycofać,byłoby szkoda bo fajny kosmetyk godny polecania!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

no nie wiem...

Nie rozłożył mnie na łopatki. Spodziewałam się po nim wiele, ale niewiele z tego wyniknęło.Odnoszę wrażenie, że to zupełnie zwyczajny tonik.Nie jest delikatny, miałam momenty nawdrażliwości mojej skóry( a w ogóle nie jest wrażliwa, zdarza się niezmiernie rzadko, żeby była podrażniona) i wtedy używanie tego toniku potęgowało wrażenie ściągnięcia, szczypania.Drugi zarzut, który mu stawiam to słabe odświeżanie.Często miałam wrażenie, że na skórze nie mam absolutnie nic po użyciu tego toniku.I nie było to wcale fajne uczucie.Nie czułam odświeżenia, nawilżenia, czy czegokolwiek.Nic.Dalej-jest niewydajny.Musiałam dużo(zdecydowanie więcej niż innych toników) go nalać na wacik, żeby przy przemywaniu twarzy nie mieć wrażenia szorowania jej suchym wacikiem.Dziwne...Na razie daję mu 2 gwiazdki, ale nie wykluczam, że ocenę podniosę.Zastanawia mnie, że ma tyle świetnych recenzji, a ja go tak zbeształam.Myślę, że może to moja wina? Może aktualnie z moją skóra coś nie tak? Kupię go kiedyś jeszcze raz i jeszcze raz przetestuję, a wtedy wrócę do tej recenzji.:)

baaaardzo lubię

Dam mu najwyższą ocenę, bo co bym nie kupiła innego to zawsze wracam do niego. ardzo dobrze odświeża skórę, nie lepi się, nie pozostawia żadych warstw... nawilża i znakowice przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Rozjaśnia leciutko i wzmacnia. Skóra jest taka zdrowa. Bardzo go lubię.

Makijaż Maybelline

na piątkę

Pięknie, relaksująco, "luksusowo" pachnie, dobrze nawilża. Nie podrażnia oczu, można więc nim przetrzeć całą twarz. Zestaw czerwonego wina i cytryny w składzie rzadko spotykany i obiecujący na przyszłość. I tylko to nieszczęsne opakowanie, zresztą jak cała - nowoczesna przecież w zamyśle - seria Forte, tak tradycyjne i bez pomysłu. Ostatnie opakowanie trochę mnie do niego zniechęciło, bo zaczął podrażniać, ale spróbuję na pewno jeszcze raz.

pełen KOMFORT

Nigdy wcześniej nie trafiłam na tonik,który by mi podrażniał buźki,w sumie przez to juz zrezygnowałam z kolejnych prób znalezienia toniku idealnego na rzecz wody termalnej...cóż jednak woda wysusza, nie nawilża i nie zakwasza jak dobry tonik...ten tonik wydaje sie byc kresem moich poszukiwań, nie podrażnia, świetnie nawilża,pozostawia skórę miękką odprężoną i nawilżoną...komfort...ratunek dla twarzy po umyciu woda z dodatkiem na przykład Toleriane.. za to uczucie cena nie jest wygórowana zwłaszcza gdy porównac ten produkt z cenami Dermiki na przykład czy Loreala...szczerze mówią Nivea tez się chowa -mam tylko nadzieję że ten tonik "pasuje" do wszystkich linii Forte (ja używam Forte 25+) bochyba bym sie zmartwiła gdyby sie okazało że dla mnie na niego za wcześnie..:)

Świetny

Kupiłam go w gruncie rzeczy przypadkiem, chyba z powodu tego wyciągu z czerwonego wina... Tonik jest naprawdę bardzo dobry. Doskonale nawilża, a tego przede wszystkim oczekuję od toniku (nienawidzę, gdy tonik ściąga mi skórę). Właściwie nie docenialam go, ale kiedy się skończył, kupiłam sobie tonik nagietkowy Ziaji, który bardzo zresztą lubię i jednak różnica jest kolosalna. No korzyść pani Eris oczywiście.

Rewelacja!!!

Tonik jest rewelacyjny.Bardzo dobrze nawilża skórę, właściwie mogłabym po nim nie stosować kremu.Szybko się wchłania i ma przyjemny zapach.Dla mnie bomba!!!...

Super !

To bardzo dobry tonik. Kupiłam go w zasadzie przypadkowo w zestawie razem z kremem Forte i od razu bardzo mi sie spodobał. Ma niespotykany bardzo piekny czerwony kolor, bardzo dobrze nawilza, szybko się wchłania, nie zostawia żadnej klejącej warstwy, znakomicie odświeża i nadaje buzi ładny koloryt. To może zasługa czerwonego wina i cytryn w składzie ?
Bardzo ładny, delikatny zapach- dodatkowy plus za opakowanie, zsynchronizowane z całą serią Forte.

tonik idealny

Waham się miedzy czterema a pięcioma gwaizdkami, bo to naprawde świetny kosmetyk. Dobrze nawilża - po zmyciu twarzy wysuszajacym Effaclarem i tym tonikiem nie musiałam biec natychmiast po krem, ale mogłam spokojnie kontynuować toaletę, co jest u mnie raczej nieczęste. Tonik nwailżał, ściągał pory, oczyszczał, miałam wrażenie, że moja skóra jest naprawde dopieszczona i wypielęgnowana. Ponieważ przechodzę kuracje dermatologiczną, i pakuję na twarz wiele leków, oczekuję od toniku głównie nawilżenia, i tu się nie rozczarowałam. W którymś momencie czułam lekkie mrowienie, ale stosuję silnie podrażaniający Isotrex, i była to chyba reakca łączona, niemniej, wrażliwa cera może być po tym toniku podrażniona. Bardzo ładny zapach, ciekawy kolor, butelka mi się też podobała (ja akurat lubię takie kształty). Brawa dla Erisu!

dobry produkt

Szczerze mówiąc mnie również skusił niecodzienny, jak na toniki składnik-czerwone wino, i nie zawiodłam się. Tonik przyjemnie pachnie, bardzo dobrze nawilża i łagodzi (a zazwyczaj po zastosowaniu toniku nie widziałam żadnych efektów). Polecam. Odejmuję gwiazdkę za opakowanie-szklana butelka, mimo że mniej praktyczna, byłaby duża bardziej odpowiednia dla toniku z czerwonym winem w składzie ;)

mocno zwyczajny

Dla mojej dwudziestopięcioletniej, wrażliwej skóry nie okazał się niestety najlepszy. Owszem odświeżał, trochę nawilżał, ale zdecydowanie podrażniał mi skórę, która po zastosowaniu go była zaczerwieniona i wrażliwsza niż bez niego. Zapach bardzo średni, choć skład interesujący. I właśnie ze względu na skład, może warto go wypróbować, jednak przestrzegam posiadaczki cer wrażliwych.Ja go nie polubiłam, ale też często zdarzają mi się podrażnienia na kosmetyki, więc przez szacunek dla Erisa nie skreślam go całkowicie ;) Ilość zużytych opakowań: z trudem jedno i to niecałe...

Pokrzepiający psychicznie

Firma, cena (jak na firmę i tonik) skład i recenzja niżej przekonały mnie do zakupu i jestem bardzo zadowolona. Więc szybko znika ze skóry, przyjemnie ja chłodzi, nic po sobie nie pozostawia, nie podrażnia, nie wysusza, lekko ściąga pory, ślicznie pachnie, daje mi wielkie poczucie komfortu. I to jest moim zdaniem najobiektywniej w konkurencji toniki mierzalne.Wada - ma odstręczająco (!) brzydkie opakowanie przywodzące mi na myśl wulgarny plastikowy kicz, kicz i po trzykroć kicz. I może to dziwnie zabrzmi, ale właśnie z tego powodu jeszcze go nie zakupiłam ponownieIlość zużytych opakowań: 1