Translucent Make-Up Intrada (Podkład rozświetlający)

Translucent Make-Up Intrada (Podkład rozświetlający)

Wyjątkowo dobra tolerancja tych kosmetyków, stanowiących rodzaj intensywnej pielęgnacji dla cery jest wynikiem działania naturalnych substancji najwyższej jakości. Oleje z orzechów Macadamia, awokado oraz Jojoba utrzymują właściwy poziom nawilżenia skóry, chroniąc ją jednocześnie przed wpływami zewnętrznymi. Naturalnie kryjący podkład, nadaje cerze zrównoważony, świeży wygląd.

fluidy
nawilżające, ochronne
Krycie
średnie
w tubce

codzienny kompan.

Używam go na codzień, na większe wyjścia wybieram mocniej kryjące podkłady.
Nie jest prawdą, że w ogóle nie kryje, trzeba jedynie nauczyć się go stosować - nie nakładamy go cienką warstwą, jak przeciętny podkład, ale wsmarowujemy jak krem - krycie jest przyzwoite.
Maskuje zaczerwienienia, wyrównuje koloryt. Większe niespodzianki maskuję korektorem.
Nie wzmaga świecenia się (utrwalam pudrem sypkim również hauschki).
Bardzo poprawił stan mojej cery, zaskórniki przestały się pojawiać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[685690].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie doskonały

U mnie ten podkład sprawdza się bardzo dobrze.
Mam cerę mieszaną, wrażliwą, podkład jej służy - nie zapycha, nie podrażnia, ładnie wyrównuje koloryt, nie przetłuszcza. Razem z pudrem bambusowym trzyma się bez poprawek do 6 godzin. Twarz wygląda naturalnie, nie ma efektu maski.
Ogromnym plusem jest dla mnie przyjazny skład. Zapach dość specyficzny, ale przyjemny. Pół gwiazdki odejmuję za to, że nieznacznie ciemnieje na twarzy (mam odcień 01).

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[501728].usefull || 0 }}% pomocna.

Twarz pięknieje:-)

A więc to było tak:)... Poszukując nowego kremiku do buźki przeglądałam wizażowe zasoby i zainteresowałam się serią dr.Hauschka - bo naturalna, a ja dość miałam chemii. Przy okazji przeczytałam recenzje podkładu rozświetlającego. Poszłam do apteki i przy kupnie emulsji nawilżającej otrzymałam próbki tegoż podkładu. Opakowanie wygląda inaczej niż w zgłoszeniu, ale skład jest praktycznie taki sam. Mam kolor 00 (porcelanowy). Przetestowałam 3 saszetki próbek, co dało mi 9 dni testów i uważam, że kosmetyk jest świetny! Rzeczywiście praktycznie nie widać go na twarzy, wcale nie kryje, ale też producent tego nie obiecuje. Podkład jest właściwie bardziej upiększającą bazą, która wspaniale ujednolica cerę, nadaje gładkość i miękkość, nie tłuści skóry, a nawet daje jej łagodnie matowy wygląd. Mam cerę przetłuszczającą się, a podkład ten absolutnie nie sprawia mi dyskomfortu, jest lekki na skórze choć konsystencję ma gęstą. Kolor (00) jest bardzo jasny, ale nie bieli, idealny dla jasnych karnacji. Kosmetyk nie podkreśla porów. Zapach choć mocno ziołowy podoba mi się. Dopóki moja cera nie "sprezentuje" mi większych niespodzianek planuję używać podkładu Hauschki codziennie, na krem, zamiast "prawdziwego" podkładu, a także ewentualnie pod podkład jako bazę. Polecam jednak wszystkim wcześniejsze przetestowanie, bo efektem braku krycia można się (nie zawsze pozytywnie) zaskoczyć. Ja jestem jednak zdecydowanie na tak:-).

Używam tego produktu od: 9 dni - zużyte 3 próbki, idę po pełnowymiarową tubkę:-)
Ilość zużytych opakowań:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[431660].usefull || 0 }}% pomocna.

Make up no make up H&M

jestem na nie

Bardzo lubię kosmetyki tej firmy, ale szczerze mówiąc ten podkład to całkowita porażka! Zniechęciłam się do niego już podczas pierwszej aplikacji- drażniący, ziołowy zapach w ogóle nie przypadł mi do gustu. Poza tym nie wiem mimo że nie mam jasnej karnacji, ten podkład był dla mnie za ciemny. Najgorsze jest jednak to,że fluid w ogóle nie kryję!nie lubię sztucznego efektu maski, ale zerowy efekt krycia jest całkowicie do nie przyjęcia;-)Ten podkład naprawdę można polecić tylko tym Wizażankom, które mają piękne cery, nie wymagające korekty.
Daję mu dwie gwiazdki tylko i wyłącznie za skład.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nieskończone 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[395024].usefull || 0 }}% pomocna.

zbędny

Nie kupiłam całej tubki tego podkładu, ale pani z apteki nałożyła mi solidna porcję "na wypróbowanie" i na tej podstawie piszę recenzję.
Otóż dzięki tej pani farmaceutce zaoszczędziłam trochę grosza. Podkład nie jest podkładem, tylko mazdiłem jakimś, brrr. Może i on nawilża, czemu nie z pewnością ma dobrą bazę, ale nie spełnia kompletnie swojej funkcji. Zgadzam się z poprzednią recenzją, jak chcę nawilżenia to kupuję sobie krem, a fluid kupuję w celach maskujących. Ten fluid nic nie kryje! Lepiej go nie mieć niż mieć, bo w końcu idealna cera najlepiej wygląda jak jest nie ciapana. Do wyboru są chyba 3 kolory: wszystkie mega różowe i bardzo ciemne, czyli jak dla mnie wybór żaden.
Nie udany produkt, czekam na nowy wynalazek hauschkowy.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: duża próba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[356583].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

No cóż...w sumie bardzo fajny podkład - dobrze nawilża, ładnie wyrównuje kolory cery, nie zapycha, skład bardzo przyjazny ALE...

- minus za ograniczoną palete kolorów - bladolice mogą sobie tylko pomarzyć o tym podkładzie, bo nawet najjaśniejszy odcień dla mnie jest za ciemny (na lato był na styk a i tak musiałam go trochę rozjaśniać na linii rzuchwy)

- wogóle nie kryje - kompletnie zupełnie nic a nic - więc zasadniczo przeznaczony jest dla kobiet o nieskazitelnej cerze (jakbym taką miała nie używałabym podkładu)

No i niestety te dwa minusy go jak dla mnie dyskfalifikują - może jeszcze kiedyś się na niego skuszę i całość uzupełnie korektorem, bo efekt nawilżenia i wygładzenia cery jest naprawdę fajny. A może trafi się jakiś inny naturalny podkład, który będzie choć dorobinę krył - stąd opcja "nie wiem" przy ponownym zakupie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[184324].usefull || 0 }}% pomocna.