Alfred Dunhill, X-centric (Woda toaletowa)

Alfred Dunhill, X-centric (Woda toaletowa)

Aromat ziołowo-drzewny. Zawiera nuty szałwii, kardamony, cynamonu i zielonych liści. W sercu nosi nuty frezji, lotosu i róży.
Na samym dnie znajdziemy cedr, paczulę, ambrę i piżmo.

50 - 100ml
Nuty
drzewne

TAK!! Zniewalający.. :D

Zapach urzekł mnie od razu, gdy tylko mój chłopak dostał skądś dezodorant o tym zapachu. Dość długo szukałam, aż znalazłam pełnowymiarowe opakowanie wody.

Potwierdzam zdanie moich Poprzedniczek- zapach jest niebanalny. Jest doskonałym kompromisem lekkości, świeżości i mocy męskości.

Gdybym z zamkniętymi oczami poczuła ten zapach na mężczyźnie po raz pierwszy- od razu przed oczami stanąłby mi IDEAŁ :D. I tak jest za każdym razem, gdy mój Partner go używa:).

Zniewala- mnie, jako Kobietę. Jest w nim coś, co jednocześnie zniewala, ugina mi kolana, a także wyzwala dzikość.. Zapach wydobywający męskie mocne strony, stanowczość, jego siłę. Pozwala poczuć się jak mała kobietka w silnych ramionach... a jednocześnie jest w nim dużo świeżości umysłu, jakiejś figlarności, zaczepności i powiewu letniego wiatru o zachodzie słońca..

W X- Centric jestem bezapelacyjnie zakochana, zniewala mnie w całości i nie pozwala się nawet bronić...:D

Polecam!!
Używam tego produktu od: Mój TŻ- od 2 lat

nogi mi miekna....

Ten zapach zwrocil moja uwazge juz wczesniej.Myslam zeby kupic go mezowi w prezencie.I w koncu gdy znalazl sie juz na polce to oszlalam.Pierwsze uzycie przez meza zaowocowalo miekkimi nogami u mnie.Efekt powalajacy.Nie wiem moze dodali tam jakis feromonow??Polecam kazdemu panu,ktory chce zrobic piorunujace wrazenie na swej partnerce.Flakon ladny i praktyczny-nie trzeba zedejmowac korka a jedynie przesunac w bok.

ilość zużytych opakowań: 100 ml

mrrrrr 100% meskosci

Zdecydowany, jednoznacznie meski zapach, swiezy a jednoczesnie nie banalny.Nie ukrywam ze przepadam za zapachami drzewno-ziolowymi na mezczyznach, wiec dlatego moze ta recenzja jest taka entyazjastyczna.
Jednak wymaga raczej wieku nie nastoletniego - ale dla mlodych mezczyzn.. pieknie podkresla zdecydowanie, dodaje odrobiny charyzmy.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Męski i to wystarczy...

Świetny zapach. Ta woda pachnie tak, jak powinien pachnieć facet :). Nie jakieś tam cukiereczki, tylko zdecydowany mocny zapach. Mimo tej mocy, jest świeży i nie absorbujący dla otoczenia. Jeden z moich ulubionych...Ilość zużytych opakowań: ja nie używam :), a mąż to połowa butelki.