Babydream, Extra Sensitive, Feuchttucher (Delikatne chusteczki nawilżające)

Babydream, Extra Sensitive, Feuchttucher (Delikatne chusteczki nawilżające)

Pojemność 80 szt

80 delikatnych chusteczek nawilżających z aloesem i alantoiną.
- Nie zawierają kompozycji zapachowych;
- Barwników, alkoholu, oleju parafinowego oraz glikolu polietylenowego;
- Oczyszczają łagodnie i dokładnie skórę;
- pH neutralne dla skóry.

Dobre

Użyłam kilka opakowań i jestem zadowolona. Sa przyjemne w dotyku, delikatnie pachną. Na korzyść na pewno przemawia cena. Opłaca się zwłaszcza gdy kupuje sie wielopaka. Nie podrażniały. Polecam. Sama chętnie do nich wracam.

Jedne z lepszych

Chusteczki są bardzo dobrze nasączone. Dużym plusem jest też to, że nie są sklejone i bez problemu można wyjąć pojedyncze sztuki. Nie zawierają substancji zapachowych, co jest bardzo ważne przy pielęgnacji skóry maluszka. Oczywiście nie mogłabym nie wspomnieć, że są to jedne z tańszych chusteczek, a jakością i składem przebijają wiele innych.

Bardzo dobre

Kilka razy miałam już te chusteczki i bardzo odpowiada mi ich skład który nie zawiera chemii.Są delikatne dla skóry dziecka nie podrażniają nawet skóry atopowej świetnie nadają się w podróż kiedy trzeba przemyć rączki dziecka .Bezzapachowa wersja to dla mnie coś nowego w chusteczkach ale bardzo mi odpowiada.Są delikatnie nasączone nie ma tu nadmiaru jak w większości chusteczek.Wydajne i cena bardzo dobra i pewnie jeszcze nie raz do nich powrócę .

Swietne chusteczki w beznadziejnym opakowaniu

Kupiłam będąc w Rossmannie, zachęcona promocją. Za czteropak tych chusteczek zapłaciłam mniej więcej 14 zł. co w przeliczeniu na jedno opakowanie wychodzi ok. 3,50 (za 80 sztuk!!!).
Skład chusteczek jest bardzo dobry, nie można się w zasadzie do niczego przypiąć. Mają w składzie aloes i alantoinę, co przekłada się na pielęgnacyjne działanie. W ogóle są bardzo łagodne i nawet u mojego małego alergiczka nie spowodowały żadnych przykrych niespodzianek, skóra niemowlaka bardzo dobrze na nie reaguje.
Chusteczki bardzo delikatnie pachną, jest to zapach przyjemny i praktyczne ledwo wyczuwalny. Produkt jest odpowiednio nasączony, tzn. chusteczki są wilgotne w sam raz do oczyszczania skóry, ani nie za mokre, ani zbyt suche.
Bardzo wygodnie się nimi oczyszcza skórę dziecka, zarówno okolice pupy jak i rączki czy buzię. Niestety opakowanie jest zbyt duże i nieporęczne żeby nosić je w torebce i brać że sobą na spacery czy zakupy.
Dotąd same plusy, teraz czas na jeden minus, ale w mojej ocenie dość istotny. Bardzo źle oceniam opakowanie tych chusteczek. Taśma zamykająca już po kilku użyciach przestaje trzymać, przez to opakowanie jest cały czas otwarte i chusteczki wysychają. Muszę to albo doklejać taśmą do oklejania paczek, albo rozciąć całe opakowanie i przełożyć chusteczki do plastikowego, zamykanego szczelnie pojemnika. Tak jak wyżej już pisałam, opakowanie kompletnie nie nadaje się do tego, żeby nosić je ze sobą i korzystać z chusteczek poza domem.
Gdyby opakowanie było trochę bardziej przyjazne człowiekowi to chusteczki byłyby praktycznie idealne. Pewnie kupię ponownie, bo to dobre jakościowo chusteczki w bardzo przystępnej cenie.
Żadnych podrażnień na skórze dziecka podczas używania nie było. Chusteczki świetnie oczyszczają, a jednocześnie ich formuła jest przyjazna dla skóry niemowlaka.

Uwielbiam

Bardzo lubię te chusteczki Babydream. Używam ich od urodzenia córki, czyli już od 5 miesięcy i nie mam zamiaru zmieniać ich na nic innego. Skład jest odpowiedni dla skóry maluszka. Są bezzapachowe. Jak dla mnie odpowiednio nasączone, nie za mokre, nie za suche. Delikatnie pielęgnują skórę dziecka. Jest ich dużo w opakowaniu. Ja kupuję je w 4pakach na promocji, wtedy za paczkę wychodzi poniżej 4 zł, więc są bardzo tanie. Jak dla mnie są po prostu świetne!

Nasz numer jeden;)

Uzywam ich od ponad 4 miesięcy i na pewno nie zamienie na zadne inne. Sklad bez zbednej chemii, nie podrazniaja pupy dziecka, nie sa jakos bardzo nasaczone, ale jak dla mnie wystarczajaco ;)

Sprawdzają się

Chusteczki nie podrażniły nigdy skóry mojego maluszka, mają dobry i krótki skład oraz świetną cenę. Zapach nie jest zbyt przyjemny, ale to nie priorytet, zwłaszcza jeśli produkt ma być delikatny, poza tym nie utrzymuje się na skórze.

Średnie

Nie znoszę chusteczek Babydream, lubię tylko te w wersji nagietkowej gdyż są mocno nasączone.
Te zielone i niebieskie to straszne średniaki. Słabo nasączone, prawie suche, w ogóle nie nadają się do niczego...
Kupuję je tylko wtedy gdy zabraknie w sklepie moich ulubionych.
Świetnie nadają się za to do ścierania kurzu :)

Najlepsze

Te chusteczki towarzyszą nam już przy drugiej córce i goszczą w naszym domu odkąd urodziła się pierwsza córka. Są rewelacyjne jest ich 80 sztuk w opakowaniu a nie tak jak u innych producentów 72 lub 74. Są wydajne, cena ok, opakowanie w porządku, ale przede wszystkim nie podrażniają delikatnej skóry dziecka bo są raczej bezzapachowe, ja zwykle kupuje je na promocji w 4 pakach. A co ważne nie można się przyczepić do ich składu, który jest przyjazny dla malucha. Polecam

Zwykłe, najlepsze

Kiedy stoje przed wyborem chusteczek nawilżających zawsze wybieram ten typ. Chusteczki babydream są pozbawione zapachów i innych substancji dzięki czemu nie uczulają, nie podrażniają i nadają się do wszystkiego i zawsze są w mojej torebce. Cena jest adekwatna, niska, ilość chusteczek w opakowaniu duża, dostępne w każdym rossmanie

Pożyteczne opakowanie, dobre chusteczki

Kupiłam je na promocji ze względu na opakowanie, jest bardzo poręczne i wygodne w użyciu, chusteczki nie wysychają i sprawnie się je wyciąga. Same chusteczki są średnio nawilżone, zapachu praktycznie nie czuć ale dobrze odświeżają. Używam ich najczęściej w domowej pielęgnacji higieny intymnej np po toalecie czy innych takich., dobrze też sobie radzą z zabrudzeniami. Chusteczki są delikatne dla skóry, nie podrażniają i przywracają komfort. Myślę, że same chusteczki już bez pudełka chętnie kupię.

lubimy

Bardzo fajne chusteczki. Dobrze nawilżone, ładnie, delikatnie pachną. Bardzo dobrze sprawdzają się w tym do czego zostały stworzone, ale równie dobrze zdają egzamin choćby w ścieraniu kurzu. Chusteczka jest odpowiedniej wielkości, bez żadnych zdobień, mięciutka.
Pierwsze opakowanie kupiłam w plastikowym opakowaniu, które również muszę pochwalić, bo otwór z którego wyciągamy chusteczkę dodatkowo zabezpieczony jest gumą przez co chusteczki nie wysychają. Pierwsze widzę takie rozwiązanie. Kolejne opakowania zostały kupione w czteropaku, fajnie że można tak przebierać.
Ze wszystkich chusteczek Babydream te mają jeden z najlepszych składów, więc na pewno będę do nich stale wracać i polecać dalej.