Babydream, Extra Sensitive, Feuchttucher (Delikatne chusteczki nawilżające)

Babydream, Extra Sensitive, Feuchttucher (Delikatne chusteczki nawilżające)

Pojemność 80 szt

80 delikatnych chusteczek nawilżających z aloesem i alantoiną.
- Nie zawierają kompozycji zapachowych;
- Barwników, alkoholu, oleju parafinowego oraz glikolu polietylenowego;
- Oczyszczają łagodnie i dokładnie skórę;
- pH neutralne dla skóry.

Najlepsze

Te chusteczki towarzyszą nam już przy drugiej córce i goszczą w naszym domu odkąd urodziła się pierwsza córka. Są rewelacyjne jest ich 80 sztuk w opakowaniu a nie tak jak u innych producentów 72 lub 74. Są wydajne, cena ok, opakowanie w porządku, ale przede wszystkim nie podrażniają delikatnej skóry dziecka bo są raczej bezzapachowe, ja zwykle kupuje je na promocji w 4 pakach. A co ważne nie można się przyczepić do ich składu, który jest przyjazny dla malucha. Polecam

Zwykłe, najlepsze

Kiedy stoje przed wyborem chusteczek nawilżających zawsze wybieram ten typ. Chusteczki babydream są pozbawione zapachów i innych substancji dzięki czemu nie uczulają, nie podrażniają i nadają się do wszystkiego i zawsze są w mojej torebce. Cena jest adekwatna, niska, ilość chusteczek w opakowaniu duża, dostępne w każdym rossmanie

Pożyteczne opakowanie, dobre chusteczki

Kupiłam je na promocji ze względu na opakowanie, jest bardzo poręczne i wygodne w użyciu, chusteczki nie wysychają i sprawnie się je wyciąga. Same chusteczki są średnio nawilżone, zapachu praktycznie nie czuć ale dobrze odświeżają. Używam ich najczęściej w domowej pielęgnacji higieny intymnej np po toalecie czy innych takich., dobrze też sobie radzą z zabrudzeniami. Chusteczki są delikatne dla skóry, nie podrażniają i przywracają komfort. Myślę, że same chusteczki już bez pudełka chętnie kupię.

lubimy

Bardzo fajne chusteczki. Dobrze nawilżone, ładnie, delikatnie pachną. Bardzo dobrze sprawdzają się w tym do czego zostały stworzone, ale równie dobrze zdają egzamin choćby w ścieraniu kurzu. Chusteczka jest odpowiedniej wielkości, bez żadnych zdobień, mięciutka.
Pierwsze opakowanie kupiłam w plastikowym opakowaniu, które również muszę pochwalić, bo otwór z którego wyciągamy chusteczkę dodatkowo zabezpieczony jest gumą przez co chusteczki nie wysychają. Pierwsze widzę takie rozwiązanie. Kolejne opakowania zostały kupione w czteropaku, fajnie że można tak przebierać.
Ze wszystkich chusteczek Babydream te mają jeden z najlepszych składów, więc na pewno będę do nich stale wracać i polecać dalej.

Idealne

Te chusteczki mają same zalety.

- doskonały skład, przez co nie podrażniają delikatnej skóry dziecka
- wygodne pudełko albo ekonomiczny czteropak, do tego małe opakowanie na wyjścia (wielkość na każdą okazję)
- dostępność i cena
- bez zapachu
- nie zostawiają tłustego filmu
- dobrze nasączone, przez to bardzo wygodne w użyciu

Na pewno nie rozstanę się z nimi przez długi czas.

Nasze ulubione

Chusteczki z bardzo dobrym składem (krótki skład, fajne składniki pielęgnacyjne wysoko w składzie), dobrze domywają, nie pozostawiają tłustego filmu, mają przyjemny zapach. Nie powodują podrażnień. Plusem jest ich dostępność. Często występują w promocji, więc cena także jest korzystna

Świetne opakowanie

Kupiłam je ze względu na mega wygodne pudełko, w które będę wkładać inne chusteczki. Dzięki niemu chusteczki zawsze są mokre i nie wysychają i bardzo wygodnie się je wyciąga. Ta wersja praktycznie mi nie pachnie a szkoda, bo wolę zapachowe produkty tego rodzaju. Nasączone są lekko ale wystarczająco by odświeżyć ręce czy buzię.