Bandi, Medical Expert, Anti Rogue, CC korektor na naczynka

Bandi, Medical Expert, Anti Rogue, CC korektor na naczynka

Tonująco-pielęgnacyjny krem dla cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Połączenie korygujących, wielokolorowych pigmentów tuszuje widoczność niedoskonałości cery, czyniąc ją perfekcyjnie gładką. Zastosowane w preparacie substancje aktywne intensywnie pielęgnują skórę w zakresie zapewnienia jej optymalnego poziomu nawilżenia i wzmacniania kruchych naczynek.

krem
50 – 100ml
uniwersalne
Cera
naczynkowa
z pompką

takie czary...

Trochę magii-wyciskam z opakowania zielonkawy krem, a na twarzy zmienia się w krem w kolorze skóry... :)
A tak serio-ten kremowy korektor, to troszkę jakby krem tonujący, tylko na pewno delikatniejszy.
W kremie znajdują się jakby mikroskopijne drobinki, które pod wpływem ciepła dłoni rozpuszczają się w trakcie nakładania.
Dzięki zielonym tonom łagodzi wszelkie zaczerwienienia, ujednolica kolor skóry, rozświetla ją, ale nie ma szans na zakrycie jakichkolwiek niedoskonałości czy zmian. Nie ma też szans na zrobienie sobie jakichkolwiek smug itp.
Trudno mi powiedzieć czy przy okazji wzmacnia naczynia krwionośne, ale z pewnością nie wywołuje ich nadwrażliwości.
Dobrze sprawdzał się, kiedy nie potrzebowałam nakładać makijażu, a chciałam tylko wyrównać nieco kolor skóry.
Minusem jest tłustawa konsystencja, która dość szybko powodowała świecenie. Nieważne czy nakładałam na krem, na czystą skórę, pudrowałam, matowiłam - po prostu zaraz czułam, że skóra jest tłusta...
I w moim przypadku, przy dłuższym stosowaniu trochę mnie zapchał... Może za bogata konsystencja, bo u mojej siostry z suchą skórą nic takiego się nie działo.
Opakowanie bardzo estetyczne, świetnie sprawdza się dozownik.
Produkt niesamowicie wydajny-wystarczy 1 porcja na całą twarz-a w opakowaniu jest aż 75 ml.
Ma przyjemny zapach.