Dermacos, Anti-Spot Protective Day Cream SPF 30 (Krem ochronny do twarzy na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień SPF 30)

Ochronny krem na dzień przeznaczony jest do pielęgnacji skóry o nierównomiernej pigmentacji, z przebarwieniami spowodowanymi wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi, działaniem promieni słonecznych lub innych czynników.

Preparat wyrównuje koloryt skóry, poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych spowodowanych zmianami, hormonalnymi, odbarwieniami skóry lub nadmiernym nasłonecznieniem, sprawia, że skóra odzyskuje równowagę i blask, chroni przed efektami przedwczesnego starzenia się skóry i powstawianiem nowych przebarwień i plam, poprawia kondycję i ogólny wygląd skóry, długotrwale nawilża, odżywia i wygładza.

w tubce
krem
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml
na dzień

werdykt pozytywny

Mam cerę mieszaną. Krem jest praktycznie bezzapachowy, ma lekką formułę dobrze i szybko się wchłania, nawilża ale nie tłuści buzi. Nie bieli twarzy mimo wysokiego filtra. Ogólnie wywarł na mnie pozytywne wrażenie.