Cosmepick, Perfect Body, Body Butter (Nawilżające masło do ciała z truskawką i bazylią)

Aksamitne masło do ciała o apetycznym zapachu soczystych truskawek z bazylią. Masło o zapachu truskawki z bazylią pieści ciało i koi zmysły wspaniałymi nutami zapachowymi truskawek i bazylii. Chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, nawilża, odżywia skórę przedwcześnie starzejącą się i regeneruje, likwidując natychmiast uczucie ściągania i przesuszenia. Przyspiesza gojenie się ran, a także poprawia ukrwienie i koloryt skóry.

Skóra
normalna
balsamy
zapachowa
w słoiku
masło
100 – 250ml

Masło do ciała, które ładnie nawilża i świetnie pachnie! Może się wydawać, że połączenie truskawki i bazylii się nie uda, ale zapach jest piękny. Jak ktoś uwielbia ładnie pachnące kosmetyki to przepadnie :) Duże opakowanie, produkt bardzo wydajny i niska cena - polecam!

Ciekawe

Połączenie tych dwóch zapachów daje niesamowity efekt dla mnie pachnie jak pyszny jogurt. Masełko jest bardzo gęste i ma bardzo przyjemną konsystencję,szybko się wchłania. Bardzo ładnie nawilża skórę a zapach długo utrzymuje się na skórze.