Seni Care, Delicate Cleansing (Lotion myjąco natłuszczający (nowa wersja))

Seni Care, Delicate Cleansing (Lotion myjąco natłuszczający (nowa wersja))

Lotion polecany jest do codziennego mycia całego ciała. Delikatnie i skutecznie nawilża i natłuszcza skórę.

Cechy produktu:
Ma przyjazne dla skóry pH 5, dzięki czemu stabilizuje kwaśny płaszcz ochronny skóry.
Koi i pielęgnuje skórę.
Zawiera kwas mlekowy – naturalny składnik skóry, który wygładza i reguluje odnowę komórkową.
Zawiera Biokompleks lniany o działaniu odżywczym i łagodzącym podrażnienia.
Produkt w wygodnym opakowaniu z dozownikiem.
Do użycia z wodą.

>250ml
Skóra
sucha

Fajny

Konsystencja tego kosmetyku troszkę jest rzadkawa. Lotion łatwo rozprowadza się po skórze, jednak prawie wcale się nie pieni. Zapach świeży, intensywny, bardziej męski. Po umyciu mogę stwierdzić, że moja skóra nie była wysuszona ani nie miałam uczucia ściągania.Myślę, że kosmetyk ten sprawdził się i nawilżył moją skórę oraz ochronił przed podrażnieniem i wysuszeniem. Żeby lepiej się pienił i miał inny zapach, to byłby idealny lotion myjący dla mnie.

polecam

To jeden z kilku kosmetyków Seni, które miałam okazję używać i jak w zasadzie każdy on również się u mnie sprawdził.
Lotion zamknięty jest w solidne pół litrowe opakowanie z pompką. Ma gęstą konsystencję, brak mu zapachu. Patrząc pod światło widać zużycie produktu.
Używałam go najpierw do mycia córeczki, sprawdza się bardzo dobrze, ale dziecko jednak domagało się piany, a lotion jej nie tworzy.
Świetnie za to sprawdził się do mycia rąk. Zimą moje dłonie są wyjątkowo przesuszone, a praca wśród chemikaliów jeszcze bardziej je podrażnia. Dochodzi jeszcze odkażanie po kilkanaście razy dziennie i na dłoniach mam niemal egzemę. Ten lotion okazał się wybawieniem. Po umyciu nim dłoni skóra nie domaga się od razu użycia kremu. Dłonie są jakby natłuszczone, czuć powłoczkę na skórze. Problem jest tylko ze zmyciem lotionu z dłoni, ale dla jego działania warto się chwilkę dłużej pomęczyć.
Dodając do świetnego działania niską cenę jestem jak najbardziej za.