By Terry, Hyaluronic Hydra-Powder (Sypki puder transparentny z kwasem hialuronowym)

Dzięki swojej formule wypełnia zmarszczki, zmniejsza pory, likwiduje niedoskonałości oraz kontroluje wydzielanie sebum. Cera jest matowa i nawilżona od wewnątrz niezależnie od pory dnia i nocy, a makijaż jest perfekcyjnie utrwalony. Zapomnij o ''błyszczeniu się'' i każdego dnia ciesz się zrelaksowanym wyglądem i zdrowym blaskiem Twojej skóry.

sypki
Cera
normalna
utrwalające
Krycie
średnie

Bardzo dobry puder wykanczajacy

Produkt jest swietny.
Idealny do wykonczenia makijazu i przedluzenia jego trwalosci.
Nie jest to puder matujacy ani rozswietlajacy wiec tego nie mozemy oczekiwac. Puder jest tak mialko zmielony ze chyba bardziej sie nie da. Po otwarciu opakowania trzeba byc ostroznym bo zamienia sie w chmure.
Zmiekcza rysy twarzy, wygladza kazdy podklad, nawilza caly dzien i powoduje ze kontur twarzy, roz i wszysctkie inne kosmetyki nalozone wczesniej na twarz pozostaja niezmienione az do demakijazu.
Jest bardzo drogi (ok 50 euro) ale tez niesamowicie wprost wydajny.
Mozna go stosowac na noc (!) po nalozeniu kremu gdyz jest to rowniez kosmetyk pielegnacyjny. Nie stosowalam tej metody bo u mnie sen kojarzy sie z odpoczynkiem bez makijazowych sztuczek :)
Dodam ze podobnym produktem do tego jest puder w kamieniu charlotte tilbury airbrush flawless finish powder. Moim zdaniem efekt jest bardzo podobny z tym ze CT ma kolor a BT jest transparentny. CT tez kosztuje sporo (42 euro) i jest zdecydowanie malo wydajny. Jednak efekt obu produktow jest prawie taki sam.