L'Oreal Paris, Translucide

L'Oreal Paris, Translucide

Translucide L`Oreal`a - rozświetlający podkład z witaminą C. Do stosowania przede wszystkim latem: leciutki, nawilżający, nie widać go na twarzy, nie warzy się i nie spływa.

Skład: aqua/water, cyclopentasiloxane, propylene glycol, isononyl isononanoate, glyceryl isostearate, diisocetyl dodecanedioate, octyl methoxycinnamate, titanium dioxide, glycerin, ptfe, phenyl trimethicone, stearic acid, polymethyl methacrylate, glyceryl stearate, triethanolamine, magnesium ascorbyl phosphate, citrus grandis/grapefruit rxtract, sodium hyaluronate, aloe barbadensis/aloe barbadensis extract, sodium lauroyl sarcosinate, magnesium aluminum silicate, diazolidinyl urea, methylparaben, alumina, butylparaben, cellulose gum, parfum/fragrance, silica, xanthan gum, atelocollagen, sodium chondroitin sulfate [+/- may contain: CI77891/titanium dioxide, CI 77499, CI77491, CI 77492/iron oxides, mica]. (F.I.L. B 4472/2)

gdzie jesteś???

Dlaczego jak coś jest dla mnie dobre, to zaraz muszą to wycofać?! Już nawet na All nie ma. A był taki kochany :) Miałam kolorek 14 idealny dla jasnej karnacji. Miał takie drobinki, ale malutkie i dyskretne. Ładnie rozświetlał twarz, wyglądała na zdrową i wypoczętą. Nie krył mocno, ale ja tego nie potrzebuję. Nie było tego okropnego i sztucznego matu, który jest w większości podkładów. I pięknie pachniał. Taką cytrynką. Podpisuję się pod recenzją poniżej. Jak ktoś wie gdzie go zdobyć to też proszę o info :)

Używam tego produktu od: marzec-maj 2009
Ilość zużytych opakowań: niestety zdążyłam tylko 1

REWELACYJNY PODKŁAD!!!!!!

Używam tego podkładu od ok.6 lat i jest niezastąpiony,niestety wycofany i od kilku lat kupowałam go na allegro,ale tutaj tez już go nie ma od jakiegoś czasu,jeżeli ktoś wie gdzie jeszcze można go dostać proszę o informację,kupiłabym na zapas kilka sztuk używam koloru 22-Sable Sand Beige.
Niestety nie ma jego godnego zamiennika bo pytałam w kilku dobrych sklepach kosmetycznych.
Pomóżcie !

Używam tego produktu od:ok. 6 lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

rozświetlacz

Stosowałam już dawno. Przeglądałam wizaż i go zauważyła. Nawet kiedyś zastanawiałam się czy go nie kupić ponownie, ale dla mnie efekt rozświetlenia był za mocny. Poza tym całkiem porządnie pokrywał, kolorki lekko za ciemne. Miał ciekawy zapach - taką trochę witaminą C :)

Używam tego produktu od: raczej był wydajny

fakty i mity depilacja

delikatny i trwały

Podkład niestety jest już niedostępny w sklepach i można go kupić tylko na allegro-ale coraz trudniej kupić upragnione odcienie. Byłam zadowolona tego podkładu, miałam odcień 23, dobrze dopasowany do odcienia mojej cery. Podkłąd był trwały- utrzymywał się ok 10h na twarzy, nie spływał, nie ważył się i wyglądał ładnie cały dzień. Po jego zmywaniu wieczorem cera wyglądał bardzo ładnie- ten podkład miał właściwości pielęgnacyjne. Dobrze się "nosiło" go na twarzy, bez uczucia ciężkości. Jedynym minusem jest całkowity brak właściwości matujących, ale producent ich nie obiecywał. Podkład był w mierę wydajny.

Używam tego produktu od:4 mies

Jedyny

Ten podkład pobił wszystkie inne które używałam.
Kończę właśnie opakowanie - nie ma już tego odcienia na allegro. Podobno został wycofany. Trudno to zrozumieć.

+ piękny kolor - 14 soft ivory - najjaśniejszy - idealny dla mojej bardzo jasnej karnacji
+ bardzo naturalny - zero efektu maski
+ słabe krycie, jednak nie tego oczekiwałam - za to pięknie ujednolica cerę
+ trzyma się dobrze nawet do 12 h, przynajmniej u mnie, a cerę mam mieszaną
Skórę mieszaną trzeba przypudrować, także w ciągu dnia, ale to mi w niczym nie przeszkadzało.
Dla mnie to był idealny podkład, jego zalet w sumie nie da się opisać.

Fajny choć czegoś mu brak...

Translucide ma wiele zalet wymienię tę najważniejsze:
+Ładnie wtapia się w cerę (nie pozostawiając efektu maski)
+Nadaje skórze ładny, zdrowy promienny wygląd.
+W miarę długo się utrzymuje

-Wymaga przypudrowania
-Nie kryje wszystkich niedoskonałości

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Lubię

Lubię ten podkład. Mam odcień 14 - Soft Ivory
PLUSY
+ ZAPACH!
+ delikatne drobinki
+ lekki
+ opakowanie z bardzo wygodną pompką
+ nie da się go nałożyć za dużo
+ żadnej maski
+ w końcu idealny kolor
+ mam uczucie pielęgnacji
+ niewielkie krycie, raczej takie bardziej wyrównanie
+ rozświetla

MINUSY
- trwałość!
- nie nadaje się dla cer tłustych czy nawet mieszanych
- nie radzi sobie z zaskórnikami
- dostępność na polskim rynku
- wymaga delikatnego przypudrowania

Mam cerę mieszaną, więc absolutnie nie nadaje się na strefę T. Używam go na policzki które maja czasami tendencje do wysuszania się a na których nie mam dużo do "maskowania" a nienawidzę ciężkiego makijażu i mocno kryjących efektów :D

Używam tego produktu od: lat

Rewelacyjny podkład

Używałąm tego produktu jakieś 4 lata temu i był cudowny. Leciutki, świeżo pachnący, ładnie rozświetlał cerę i nadawał naturalny efekt skórze. Chciałabym do niego wrócić jednak od paru lat nie można go dostać na polskim rynku. Może któraś z Was wie gdzie można go nabyć? P.S. Na allegro nie ma już mojego odcienia :( true beige

Używam tego produktu od:używałam ok.3 lata
Ilość zużytych opakowań:może 6

bardzo dobry

Pamiętam jak kiedyś w jakimś czasopiśmie dostałam próbkę tego fluidu - bylam po prostu zachwycona i poleciałam kupić nowe opakowanie. I tak się zaczęło. Używam go do dziś. Mam odcień 23 true beige. Fajnie stapia się ze skórą i co najważniejsze nie tworzy maski. Poza tym w lecie, na ładnie opalonej buzi prezentuje się świetnie, atrakcyjnie ją rozświetlając. W zimie już tego efektu nie ma, ale i tak zdaje egzamin.
Pompka dokładnie dozuje potrzebną ilość.
Może w sklepach już go nie ma, ale ja kupuję go na specjalnym stoisku, gdzie pewna pani ma wszystko czego dusza zapragnie ;)

Używam tego produktu od: 2 lata

Zachwycona...

Świetny pokład godny polecenia dla osób które cenią sobie naturalny wygląd. Po zastosowaniu cera wygląda zdrowo, jest rozświetlona. Podkład nie ściąga skóry, nie waży się, doskonale się rozprowadza. Dobrze kryje w drobne niedoskonałości skóry.
Eksperymentowałam z innymi podkładami, lecz po kilku nieudanych próbach powróciłam do Translucide i teaz nie zamierzam zamieniać go na żaden inny.
Posiadam bardzo jasną, szarą skórę, dzięki temu podkładowi moja twarz wygląda zawsze świeżo i ma zdrowy, naturalny wygląd.
Pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: wiele

wspanialy!

Moj ulubiony podklad. Uzywalam go przez kilka lat, a teraz nie moge go nigdzie znalezc... :(
Uwielbiam jego lekka konsystencje i efekt rozswietlenia. Skora wyglada po nim na zdrowa i wypoczeta.
Mam skore mieszana (z przewaga tlustej) i ten podklad pasowal idealnie.

Używam tego produktu od: dlugo , chyba cos okolo 6 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam ale duzo

Zakochałam się w nim!;D

Skończył się lubiany przeze mnie Rimmel Recover i zastanawiałam się czy nie spróbować czegoś nowego. Oczywiście przejrzałam opinie na wizażu i zdecydowałam się na zakup translucide:) Zakup był strzałem w dziesiątke:D Bardzo odpowiadał mi recover i podkład rozświetlająco-antystresowy firmy avon jednak ten jest moim absolutnym faworytem:)
-pięknie rozświetla
-nie wysusza skóry
-nie ściera się
-nie zapycha porów i nie powoduje wysypu niedoskonałości
-kolor idealnie dopasowuje sie do skóry(nie ma mowy o efekcie maski),nie tworzy smug
-wyrównuje koloryt
-tuszuje drobne niedoskonałości
-nie podkreśla suchych skórek
-skóra jest mięciutka i miła w dotyku
-fajna konsystencja
-rozprowadza sie bez problemu,to chyba pierwszy podkład z którym nie ma problemu przy rozprowadzaniu przy linii włosów i brwi
-delikatnie tuszuje cienie pod oczami
-ma przyjemny delikatny zapach
-bardzo wydajny
-higieniczne i wygodne opakowanie z pompką
-przystępna cena
Jedynym minusem jest to, że nie mozna go dostać w żadnym sklepie ale odczego jest kochane allegro;D
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego