Poudre Caresse (Puder sypki w pędzlu)

Poudre Caresse (Puder sypki w pędzlu)

Puder w pędzlu Chanel - wspaniały i ogromnie praktyczny, można zabrać do torebki. Wydajny, występuje w pięknych kolorach, doskonale ożywia i rozświetla twarz, dobrze matuje.

Cena: ok. 200 zł

Mieszane odczucia...

Droga przyjemność. Mój kaprys. Kupiłam z myślą o matowieniu i dodatkowo dodaniu twarzy zdrowego blasku.

Co uzyskałam?
Ładną, świetlistą mgiełkę, która po 3 godzinach zaczęła wyglądać tandetnie (wystarczyło, że skóra zaczęła się przetłuszczać)

Uwaga! Nie lubi się z wieloma podkładami. Wtedy wygląda nienaturalnie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Najlepszy jak dotąd

Ten kosmetyk jest znakomity, pędzel otula twarz delikatną pudrową mgiełką. Znakomicie matuje, nie pozostawia dookoła nierozprowadzonego pyłku. Rzeczywiście jest wydajny.

Używam tego produktu od:2 lat

+++++++++++++++++

Mogę zabrac go wszędzie, ładnie rozświetla i wygładza cerę, matuje, a jednocześnie udaje, że go nie ma. Jest wydajny i trwały, ma poręczne opakowanie :D na pewno kupię kolejny..

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chanel - Mademoiselle Privé

Boski

Świetny kosmetyk. B.dobrze matuje, odżywia, rozświetla.
Bardzo praktyczny, ma ładny zapach i opakowanie.
Spełnia wszystkie obietnice producenta.
KWC pudrów sypkich

Używam tego produktu od: paru lat

mam go 4 rok.i sie nie kończy

super..opakowanie , super extra...nie ma problemu z rozsypanym wszędzie pudrem.... wydajny....bardzo!!!! mam nadzieje ze jeszcze go moge uzywac..:) jak dla mnie rewelacja ( czesto go nie uzywam,tzn. nie codziennie, ale na wyjscia ,okazjonalnie )Używam tego produktu od:4 lat

Może być

Spodziewałam sie duzo więcej po tym pudrze, bardzo ładnie rozświetla buzię, niestety nie matuje, a o to głównie mi chodziło, rozczarowałam się :(

Swietny!!

Swietny puder! Poza tym niesamowiiiiicie wydajny - mam go i mam i jeszcze pewnie bede miala przez 10 lat ;) (mam nadzieje, ze ma dlugi okres przydatnosci do spozycia ;)). Bardzo ladnie matowi twarz, tak naturalnie, ze nie widac, ze masz puder na twarzy. Watro w niego zainwestowac. PS. Gdyby tylko mial wiekszy pedzel dalabym mu 6 gwiazdek a tak, tylko 5 ;))

rewelacja

rewelacyjny ,używam go już bardzo długo, jest niesamowicie wydajny,pięknie się mieni w słońcu dzięki złotym drobinkom, naprawdę godny polecenia !!!

Oceniam na 4.00

To co najważniejsze w moim przypadku to to że naprawdę dobrze matuje, poza tym wygodny żeby wrzucić go do torebki i przypudrować nos w razie potrzeby będąc na jakimś przyjęciu czy bankiecie podobny do nowej serii pudrów Bourjois.

Oceniam na 5.00

Dobrze matuje a jednoczesnie pieknie rozswietla twarz. Ja uzywam koloru Plaisir, dzięki któremu buzia wyglšda na swieżš i wypoczętš.

Oceniam na 5.00

Mi sie nie podoba to ze tzreba odkrecac pedzelek i sypac puder, pozniej zakrecac i dopiero pudrowac. Wiec jest to raczej zestaw " puder z pedzlem" Puder jest bardzo dobry, uzywam koloru nr 52 i kupie jeszcze drugi na zapas jak jeszcze gdzies go sprzedaja, bo w wiekszosci juz wycofane. Jest trwaaly caly dzien,, dobrze matuje.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry kosmetyk.Super wygodny do torebki.Dobrze choć delikatnie matuje skóre.Ja wogóle mam słabość do Chanela, nie tylko do pudrów, ale tez do cieni i zapachów hmmmmm....