Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Polecam wypróbować każdemu

Używałam ten podkład kilka lat temu i sprawdzał się świetnie, ale jak to wiadomo powstaje co roku tyle podkładów a ja uwielbiam testować nowości i poszedł w zapomnienie. W związku z tym, że w tym roku znowu zrobiło się o nim głośno postanowiłam spróbować ponownie i szczerze powiedziawszy nie miałam do niego zbyt dużych oczekiwań bo jak by nie patrzeć preferencje się zmieniają ii co? Zakochałam się w nim na nowo.
Wygląda ślicznie na twarzy,
długo się utrzymuje,
nie wysusza,
wygląda naturalnie,
krycie ma średnie ale można je budować,
nie podkreśla suchych skórek,
nie zapycha (a mam cerę problematyczną)
Opakowanie wygodne, poręczne
Kolorystyka

Lubię go też mieszać np. z GR Total Cover dla uzyskania większego krycia i też wygląda pięknie.

Godny sprawdzenia i wypróbowania

Jeden z pierwszych użytych przeze mnie bardzo kryjących podkładów. Niestety, wydaje mi się, ze zbyt szybko zaczęłam go używać, bo moja cera nie potrzebowała wiele zakamuflować. Tworzył mi się nieco efekt maski i kolor ściemniał po pewnym czasie. Krycie ma bardzo dobre, jednak nie jest to odpowiednie krycie dla fanek delikatnego makijażu. Aczkolwiek, stopień krycia jest bardzo wysoki i podkład utrzymywał się na buzi cały dzień. Nie wymagał poprawek pudrem (może odrobinkę po dłuższym czasie). Cena bardzo podobna do ceny większości podkładów drogeryjnych. Jakość dobra. Na minus ciemnienie koloru i tworzenie się maski. Na plus: higieniczne i lekkie opakowanie. Ładnie wyglądał na zdjęciach – jednak dla mnie bardziej na większe wyjścia niż na co dzień.

Dobry z małym minusikiem

Dobry podkład, opakowanie wygodne w użyciu, jego kształt pozwala na wygodne wyciskanie i dozowanie podkładów. Paleta kolorów jest duża i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Podkład jest bardzo trwały, wytrzymuje spokojnie cały dzień, nawet w wysokich temperaturach. Dość odporny na dotyk i ścieranie.
Bardzo ładnie kryje, i współpracuje z korektorem i rozświetlaczem.
Mały minus za zapychanie. Mam wrażenie, że zapycha mi pory i bez porządnego peelingu pod koniec dnia troche mnie wysypuje.
Generalnie oceniam na dobrą 4 !
Nie uczula ani nie podrażnia.

Super

Swietny podklad. Az wstyd,ze dopierp teraz przeze mnie odkryty,gdzie tyle razy wtopilam sprawdzajac kolejne produkty. Mam wymagajaca cerę, nierownosci i pory, wiele podkladow nie radzilo sobie z dziurkami i pokryciem nosa. Od dluzszego czasu trwalam przy lirene citymatt, bo nic lepszego mimo prob nie znalazlam. Siegalam po rozne podklady ze sredniej polki ( loreal, maybelline, rimmel) i bywaly gorsze niz te tanie. Lasting performace wypatrzylam na wyprzedazy w auchan,kupilam za 18 zl,kolor 101. Jestem mega zadowolona, kolor,krycie, przede wszystkim gładkie wykonczenie mojej cery. Juz wiem ze przerzucam sie na ten produkt

Warto wypróbować

Podkład MF Lasting Performace jest najtrwalszym z podkładów drogeryjnych, których używałam. Zapewnia bardzo mocne krycie.
Minus za kolorystykę ( za dużo różowych tonów). Gdy nie stać mnie na EL DW kupuję ten.
Może nie jest to podkład do codziennego stosowania ( nadaje się bardziej na zimę niż lato) to jednak warto go chociaż wypróbować.

Byłby najlepszy gdyby nie kolor

Jeśli chodzi o trwałość i konsystencję jest to niewątpliwy hit. Jednak niestety ma zasadniczy minus, a jest nim kolorystyka - nawet najjaśniejszy odcień jest dość ciemny, przy okazji trudno było go znaleźć w drogerii (mała dostępność).

Dobry zakup

Podkład stosuję już od ponad roku. Ma sporo wad, ale do tej pory nie znalazłam lepszego, a inne zakupy okazywały się kompletną porażką.. Stosuję numer 101, idealnie pasuje do mojej karnacji. Niestety zawsze muszę się przypudrowac, w innym wypadku świecę się na kilometr. Po przypudrowaniu nawet po wielu godzinach podkład wygląda dobrze :) podkład jest gęsty ale nie pozostawia uczucia maski ma twarzy. Ja jestem zadowolona z niego

Klasyk

Do tego podkładu zawsze wracam jak chce mieć stu procentowa pewność że nic z moim makijażem się niestanie.Kazda firma jest dobra w czymś Max factor zdecydowanie w podkładach.

Chwała Ojcu i Synowi i Pani z Hebe!

Mam szczerą nadzieję, że jakimś cudem, tą recenzję i moje peany pochwalne na cześć tego podkładu przeczyta PRZESYMPATYCZNA i ARCYPOMOCNA Pani Konsultantka z rybnickiego Hebe!
Dzięki Niej odkryłam dla siebie perełkę i to w czasie niedoli, kiedy moja cera odreagowywała wakacyjne grzechy.
Buzia wysuszona, wszędzie suche skórki. Zaskórniki okupują nos i brodę, gdzieniegdzie majestatyczny pryszcz, jakieś zaprzeszłe przebarwienia- ogólnie niewyjściowo. Do tego twarz opalona na mulatkę, ulubione podkłady za jasne tak o milion odcieni i raczej pusto w portfelu żeby zainwestować w tymczasową kolorówkę...a impreza stulecia-jutro.
Panika. Dziki pęd do drogerii. Oczopląs przy kolorowych szafach...i tutaj wkracza bohaterka tej historii - przepiękna Pani Ekspedientka, Oaza Spokoju i Kompetencji, Cierpliwości wszelakiej.
Szybka diagnoza stanu mojej skóry (...ciche westchnięcie), konkretna propozycja, błyskawiczny i trafny dobór odcienia (ekhm, Natural Bronze, niech sobie Panie wyobrażą). Wszystko z uśmiechem na ustach i życzeniami udanej zabawy.
NIGDY NIE SPOTKAŁAM TAK FANTASTYCZNEJ SPRZEDAJĄCEJ! Kłaniam się Pani w pas i przesyłam serdeczne pozdrowienia! Jest Pani niesamowita!

...a przechodząc do samego podkładu, który powinien być przedmiotem tejże emocjonalnej recenzji...Jest fantastyczny! Dziwię się sobie, że, choć tak długo jest na rynku, nigdy go nie wypróbowałam, błąd karygodny!
Opakowanie: mało zachwycające, ale estetyczne, wygodne, praktyczne, sprawdzi się w podróży.
Konsystencja: umiarkowanie gęsta, w sam raz do nakładania paluchami, nie spływa z twarzy, ale też nie zastyga momentalnie więc można rozprowadzać podkład dokładnie bez ryzyka smużenia.
Zapach: nieodczuwalny i to na plus, bo niektóre podkłady cuchną dla mnie paskudnie, jak zjełczałe.
No i wreszcie działanie! Efekt na mojej suchej i zniszczonej skórze jest FENOMENALNY! Buzia ma wyrównany koloryt, wszystkie paskudztwa są ładnie zakolorowane. Podkład nie podkreśla porów ani zmarszczek (minimalnie uwidacznia suche skórki-ale ja mam aktualnie na nosie wylinkę jak Boa znad Wisły). Nie ściera się, nie ciastkuje, nie utlenia. Ładnie współpracuje z innymi kolorowymi kosmetykami i można go nakładać w dowolnej kombinacji z kremami (nie roluje się, nawet mimo bazy).
Jestem zakochana. Pobił mojego ekonomicznego faworyta (Ingrid, Mineral Silk&Lift za 5zł).
Oczywiście używam go stosunkowo krótko, ale nie dopuszczam do siebie myśli, że może mnie skrzywdzić. Póki co, nie widzę zapychania, nie czuję ściągnięcia więc zakładam, że mogę używać go bezpiecznie....przynajmniej do czasu, kiedy kolor mojej buzi wróci do jakiegoś racjonalnego odcienia.

Zacna sztuka

Z marką Max Factor nie miałam zbyt wiele do czynienia. Kiedyś miałam kilka ich produktów, ale jakoś nie zapadły mi szczególnie w pamięć. Podkład natomiast ciekawił mnie z uwagi na dość dobrą ocenę w KWC, liczne przychylne opinie oraz formułe touch-proof. Mimo początkowego sceptycyzmu przekonałam się do niego i musze przyznać, że to jeden z najlepszych podkładów jakie używałam kiedykolwiek. Z pewnością zagości u mnie jeszcze nie raz, choć może w nieco innym odcieniu.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest bardzo proste, można by rzec klasyczne i na półce kiedy widzimy masę innych produktów wiadomo który to MF, jest bardzo charakterytcyzne. Wykonano je z przezroczystego plastiku i wyposażono w czarną zakrętkę. Opakowanie zdobi logo marki oraz nawa produktu wypisana czarną czcionką ze złotymi elementami. Jest to jakby forma tubki, która stoi do góry dnem, dzięki czemu nie ma problemu z wyciskaniem produktu. Podoba mi się to, ze aplikator ma formę dziubka z małą dziurką, dzięki czemu można dokładnie i precyzjnie dozować produkt.

PODKŁAD

Posiadam odcień 102 pastelle, który wybrałam na lato, gdyż nabrałam nieco koloru i moja blada cera stała się bardziej żywa ;) Niestety kolor jest minimalnie, ale to minimalnie za ciemny, więc ratuję się rozjaśniaczem, choć kilka razy nosiłam go w domu solo, aby wypróbować jego możliwości. Na pewno nie ciemnieje, za co ma duży plus. Współgra z rozjasniaczem i nie zmienia swoich właściwości. Jest dosyć lekki jeśli chodzi o konsystencję, ale nioech to was nie zmyli - wcale nie traci przy tym na kryciu, ba jest ono znacznie lepsze niż w przypadku gęstszych podkładów. Jest też świetnie napigmentowany. Zakrywa wszelkie niedoskonałości takie jak cienie pod oczami, drobne wypryski czy blizny potrądzikowe (przy większych trzeba ratować się korektorem, mam różne niedoskonałości na twarzy, więc po części również używam korektora). Daje bardzo naturalny efekt, ładnie stapia się ze skóra. Wystarczy go utrwalić pudrem i spokojnie wytrzymuje 4-5 godzin, co przy mojej mieszanej cerze jest świetnym wynikiem, potem wystarczą drobne poprawki. Podoba mi się efekt jaki daje na skórze – jest świeża, wypoczęta, jednolita, to coś czego tak na prawdę chce każda z nas. Kolorystyka jest bardzo różnorodna, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Produkt wydajny – wystarczy niewielka ilość na cały makijaż. Krycie można stopniować, choć 1 warstwa daje naprawdę porządne. Co do formuły touch-proof, bo ona najbardziej mnie zaciekawiła – kiedy dotykałam podkładu zazwyczaj na skórze miejsce to było nieco jaśniejsze, podkład po prostu się ścierał, co było widoczne, przy MF praktycznie nie widać gdzie dotykałyśmy twarzy, czy gdzie akurat dotknęłyśmy szyi ubraniem, więc to nie chwyt marketingowy, różnice zauważyłam testując to na kilku podkładach i MF wypadł najlepiej. Cenowo również wychodzi korzystnie, często w promocjach.

PLUSY:
+ naturalny efekt
+ ładnie stapia się ze skórą
+ odporny na ścieranie i dotyk
+ duża gama kolorystyczna
+ trwały
+ wydajny
+ dobrze kryje
+ korzystna cena w promocji
+ opakowanie z dziubkiem

Treściwy, ale robi swoje

Miałam wątpliwości co do wypróbowania podkładu po tym jak przeczytałam, że oksyduje, ale po nałożeniu próbki w drogerii i odczekaniu dłuższej chwili stwierdziłam, że nic się z nim nie dzieje.
Zakupiłam numer 100 Fair. Konsystencja jest kremowa i nieco treściwa, ale nie czuć go na twarzy w ciągu dnia jeśli oczywiście nie będziemy go dokładały warstwami podczas wykonywania makijażu. Ładnie kryje niedoskonałości, nie jest to może stuprocentowe krycie, ale zdecydowanie w granicach 75-80%. Czy utrzymuje się cały dzień? Cały może nie, ale z drobnym przypudrowaniem w ciągu dnia do godzin wieczornych z pewnością dotrwa nawet przy cerze mieszanej/tłustej. Dobrą i lekką bazą pod ten podkład jest na pewno Holika Holika Aloe Gel 99%.

Dobry

Nie mogłam się doczekać, by go przetestować. Co do krycia, to tu się trochę rozczarowałam. Już przy pierwszym nakładaniu musiałam nanieść dodatkową (niewielką, ale zawsze) porcję fluidu na miejsca najbardziej zaczerwienione. Ma świetne wykończenie. Krycie jest średnie ale dobrze daje się budować. Podkład jednak nie współpracuje z kremami i bazami pod makijaż