Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Mój wyczekiwany numer jeden!

Długo szukałam dla siebie podkładu idealnego. Przebrnęłam przez Diora, Helene Rubinstein, Maybelline, Revlona, AA itd... Żaden jednak nie spełniał jednego podstawowego warunku, który przy mojej atopowej skórze jest absolutnym "MUST"-nie może przesuszać mojej skóry jeszcze bardziej. Zrezygnowana i bez większego entuzjazmu kupiłam ten podkład w Rossmannie na promocji -50%. Nie spodziewałam się fajerwerków, jakie było moje zdziwienie po pierwszej aplikacji! Skóra wygładzona, kolor idealny, krycie doskonałe, brak efektu maski, prawie go nie czuć na twarzy. Szok! Wniosek jest jeden-czasami podkłady za 500 zł nie są w stanie pobić tych za 60zl.

Jedyny

Dostałam go w prezencie od koleżanki i jest to od tamtego czasu mój ulubieniec. Używam odcienia najjaśniejszego (100) i jest idealny dla mojej cery w okresie jesienno-zimowym. Zakrywa wszelkie niedoskonałości, pięknie ujednolica cerę. Do tego długo utrzymuje się na twarzy i nie wyciera się. Ma ładny zapach i dobrze rozprowadzalną konsystencję.

Mój numer 1 :)

Odkryłam go przypadkiem na promocji (-49%) i od tamtej pory jestem mu wierna. Krycie super, trzyma się długo, nie podrażnia. Minusem jest kolor. Najjaśniejszy (100) nie do zdobycia w Rossmanie, za to bez problemu w drogeriach internetowych. Dla takich bladziochów jak jak w lato idealny, niestety w zimę ciut za ciemny. Poza tym podkład fantastyczny ! :)

Co warto kupić na promocji -49% w Rossmannie pazdziernik 2017?

Wykorzystała: kilka próbek

Nie polecam!

Kupiłam ten produkt, zachęcona pozytywnymi opiniami. Niestety, po nałożeniu strasznie on ciemnieje przez co moja twarz wyglądała jak wielka pomarańcza. Ciężko się go nakłada, Jednak krycie ma całkiem dobre, ale na pewno go nie kupię ponownie.

Mój ulubieniec

Podkład, do którego zawsze wrócę. Kolor Ivory jest dla mnie idealnie dopasowany. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Mimo tego, że czasem skuszę się na inny podkład to wciąż Max Factor zostaje moim hitem.

Max Factor Lasting Performance Make - Up

Jest świetny,dobry na każdą porę roku,utrzymuje się cały dzień czego żaden inny nie potrafił a testowałam wiele podkładów.Nie spływa w upały,nie ściera się. Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości.Dodatkowo matuje. Dla mnie nr 1.

Rozczarowanie po latach

Oj, nie tego spodziewałam się wracając do tej klasyki. Kiedyś całkiem się lubiliśmy, często do niego wracałam (jakkolwiek to brzmi ;) )
Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o trwałość ale na pewno nie jest to też mocna strona tego produktu.

Nie dla mnie

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami i niestety się rozczarowałam.
Podkład utlenia się na mojej buzi, ciemniejąc o jakieś dwa tony! Dodatkowo już po kilku godzinach zauważyłam, że spływa z twarzy powodując powstawanie brzydkich placków. Plusem jest dość dobre krycie oraz niska cena.

Spełnia swoje zadanie

Do tego podkładu wracam co jakiś czas od lat i zawsze się sprawdza.
Chyba jako jeden z pierwszych podkładów drogeryjnych miał naturalną gamę kolorystyczną i duży wybór kolorów.

Podkład kupujemy w tubce, niestety pod koniec muszę ja rozcinać, bo zostaje dużo produktu którego nie da się wycisnąć. Po nałożeniu na twarz wygląda bardzo naturalnie, nie odcina się, nie oksyduje. Rozprowadza się dobrze zarówno pędzlem jak i dłonią na szybko, formuła tak jak obiecuje producent jest lekka. Jeśli skóra nie jest dobrze nawilżona potrafi podkreślić suche skórki, dobrze sprawdzi się na skórach tłustych. Równomiernie się ściera.

Cena jak na drogeryjny podkład jest zdecydowanie za wysoka.

Lubię

Kupiłam miesiąc temu na popularnej promocji. Używałam jakieś 10 lat temu i pamiętam, że zrobił na mnie wrażenie. Kupiłam w nowym opakowaniu...odpornym na dotyk. Stwierdzam, że podklad jest dobry. Krycie przyzwoite, które ładnie wyrównuje koloryt. Rozprowadza się szybko, i szybko zastyga. Nakladam go pędzlem bez problemu. Na szczęście współpracuje z każdym kremem. Na mojej cerze nie wymaga użycia żadnych utrwalaczy (puder, fix) ładnie trzyma dodatkowe ozdobnie typu Bronzer, róż itp
Opakowanie z tubka. Ciężkie do wycisniecia. W cenie promocyjnej, czyli około 30 zl spisuje się w rewelacyjnie.
Na cenę sklepową oferuje mi jednak za mało

FAJNY PODKŁĄD

używam go od około roku...początkowo nie byłam przekonana -zniechęciła mnie cena..ale wreszcie kupiłam i jestem zadowolona.. mam cerę suchą i sporo przebarwień...podkład doskonale kryje je...chociaż trzeba pamiętać o nawilżaniu skóry, gdyż podkreśla suche skórki....przy umiejętnym rozprowadzaniu nie pozostawia smug...utrzymuje się naprawdę długo..konsystencja też w porządku...porażką jest natomiast opakowanie..pod koniec użytkowania niemożliwe jest żeby wycisnąć podkład

super

Mój nr jeden ! idealnie zamaskowuje moje niedoskonałości, nie zostawia plam, równomiernie się rozprowadza najlepiej pędzlem, konsystencja nie lejąca się dzięki czemu możemy uniknąć pobrudzenia np bluzki.. Cena no i tu jest haczyk wysoka nie dla wszystkich ale miałam ten podkład bardzo długo jest wart swojej ceny :)