Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Cena już od 25,70 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

gorąco polecam

Od wielu lat stosuję ten podkład i to nie tylko na sobie, ale też na twarzach moich klientek. Doskonale się sprawdza, jako podkład ślubny.bardzo dobry, długotrwały, super efekt,dobra cena Pozdrawiam serdecznie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559461].usefull || 0 }}% pomocna.

DLA MNIE OK

Zakupiłam podkład jakieś dwa tygodnie temu podczas promocji w rossmanie, i jak dla mnie jest bardzo w porządku. Mimo, że mam jasną cerę odcień 101 pasuje idealnie zwłaszcza, że idzie lato i nie warto robić z siebie trupa:) Na mojej buzi w ciągu dnia podkład nie ciemnieje i nie wpada w pomarańczowe tony. Krycie jest ok, ale jako posiadaczka cery trądzikowej mogłoby być ciut mocniejsze, ale podkład razem z korektorem catrice współpracuję bardzo dobrze. W porównaniu do drogeryjnego podkładu loreal infallible(tego w tubce) max factor ma o wiele lepszą gamę kolorystyczną- w przypadku loreala miałam odcień 11, który i tak był dosyć ciemny i pomarańczowy. W cenie stacjonarnej bym go nie kupiła, ale na stronach internetowych można kupić go już za 25-30 złoty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558151].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Oceniam odcien nr 101...na szczescie zakupiony na promocji. Podklad ciemnieje na twarzy,na poczatku wpada w różowe tony,zeby pozniej utlenic sie do koloru marchewkowego. Nie stapia sie z cera,jest strasznie widoczny także krycia tu już nie zbudujemy no chyba że ktoś lubuje wygladac jak stara pudernica xD,uwydatnia każdy mankament na buziolku,lekko wysusza i dość szybko ściera sie z twarzy zostawiajac niezbyt fajne plamy. Jestem na nie zwłaszcza za cenę w drogeriach bez promocji. Na plus tylko i wyłącznie opakowanie które rozciąć można..ale przy takim produkcie to chyba nie bedzie konieczne xD

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549306].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

POMARAŃCZA

Dawno nie miałam tak beznadziejnego podkładu. Nie porównuje go do podkładów aptecznych, których zazwyczaj używam tylko do podkładów drogeryjnych typu Healthy Mix - nie oczekiwałam cudów. Byleby wyglądał naturalnie i trzymał krycie parę godzin. Kolor (102) wydał się dobrze dopasowany, konsystencja fajna, dobrze się rozprowadza. Wyglądał w miarę naturalnie. Kiedy dojechałam do pracy i zobaczyłam się w lustrze po prostu nie mogłam uwierzyć. W sztucznym świetle kolor podkładu wyglądał na brązowo-pomarańczowy, odcinał się od skóry na szyi. No cóż... Włosy zarzuciłam na przód twarzy i szyję żeby nie było widać. Kiedy wróciłam do domu i zobaczyłam się w dziennym świetle było jeszcze gorzej. Po prostu marchewka. Nie wiem jak podkład, który tak ohydnie oksyduje można było wypuścić na rynek! Krycie stracił po 3 godzinach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542766].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekstra !

Kupiłam ten podkład na promocjach w rossmannie.
Czytałam opinie ,że zmienia kolory lecz zaryzykowałam i wybrałam odcien 101Ivory Beige.
Prawdą jest to,że zmienia odcien na lekko rózowy ,ale nie jest sie po nim "swinka".
Ja nałozyłam do natwarzy i przypudrowałam trensparent puder i jest ekstra !
Twarz po nim jest pieknie ujednolicona,nie wchodzi mi w zmarszczki mimiczne i co najwazniejsze wyglda BARDZO naturalnie.Ekstra !
Polecam Serdecznie.Dodam ,ze kolor tez czesto oksyduje mocno gdy ktos ma tłusta skóre poniewaz wchodzi z reakcja z sebum.
Cena drogeryjna powala na kolana ,ale jak juzto polecam odcienie 100 i 101 reszta jest ciemną gamą,ale jak kto woli;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541136].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój podkład nr 1 od wielu lat

To mój hit od wielu lat. Zaczęłam go używać jeszcze w szkole średniej i do dzisiaj produkt trzyma tą samą jakość.
Jest to podkład mocno kryjący o wykończeniu pudrowym, dzięki czemu praktycznie nie musimy nakładać sypkiego pudru.
Osobom o skórze suchej polecam silne nawilżenie skóry przed zastosowaniem.
Potrafi podkreślić suche skórki.
Używam odcienia 100 fair (w zimie), latem mieszam ten odcień z odcieniem 101 Ivory Beige. Niestety dostępność koloru 100 fair jest ograniczona. Inne kolory widzę cały czas w regularnej sprzedaży.
Niestety przyszedł czas, że podkład ten zaczął podkreślać moje zmarszczki - czołowe, pod oczami oraz bruzdy przy policzkach. Żeby tego uniknąć muszę nakładać pod podkład jakąś bazę nawilżającą, ale i to nie gwarantuje mi tego, że podkład nie wejdzie w załamania. Nadszedł więc czas na poszukiwanie innego podkładu - równie mocno kryjącego, ale bardziej nawilżającego, o tłustszej formule. Opuszczam Max Factor Lasting Performance z bólem serca bo był to mój podkładn nr 1 od ponad 15 lat.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516831].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię bardzo

Lubię ten podkład za bezpretnesjonalność. Nie pielęgnuje, nie nawilża. Ale...raz nałożony ujednolica cerę i faktycznie ten efekt się utrzymuje. Czyli to co Producent obiecuje już w nazwie. Lubię to zwykłe opakowanie- buteleczka, którą możemy postawić na zakrętce i wtedy produkt spływa po ściankach do ostro zakończonej końcówki z cieniutkim otworem. Po otwarciu dozujemy, tyle ile chcemy. Nigdy nic nie zalałam, nie pochlapałam. Zwykłe, a jakże funkcjonalne. Od lat niezmienna jakość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505476].usefull || 0 }}% pomocna.

kryje mocno i o to chodzi

Mój ulubiony podkład do zadań specjalnych. Idealny na wieczorowe wyjścia i imprezy. Tworzy maskę, ale o to właśnie w nim chodzi. Ładnie matuje i wyrównuje. Nie spływa, nie roluje się, przykrywa niedoskonałości,

Dobre rozwiązanie dla skóry mieszanej lub problemowej. Dziś już takie podkłady są niemodne. Polecam osobom, które chcą coś naprawdę trwałego i mocno matującego. Puder utrwalający zbędny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502091].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo ciężki

Fajnie kryje, to prawda, ale jak dla mnie jest jednak trochę za ciężki. Nieźle matuje, z tą trwałością to moim zdaniem nie ma szału. Raczej go już nie kupię, ale jeśli komuś nie przeszkadza taki kaliber to się sprawdzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495636].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład Max Factor - Lasting Performance Make - Up

Podkład fajnie się rozprowadza, ma przyjemną konsystencję, jest wydajny jak dla mnie, na 1,5 miesiąca wystarczy, przy praktycznie codziennym stosowaniu. Niestety mimo wielu dobrych opinii, strasznie się utlenia na twarzy, nawet puder ryżowy nie ma szansy go okiełznać już po 4h. Mam mieszaną cerę, końcówka ery trądzikowej. Co do opakowania - poręczne, z fajnym dzióbkiem, dzięki czemu nie wysmarowuje się całe podkładem. Kolor Fair ładny, ale tylko na początku, potem, jak pisałam, utlenia się i wpada w taki typowy jasny beige.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492526].usefull || 0 }}% pomocna.