Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Cena już od 27,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

tragiczny

Powiem tak- to co dostajemy za cenę około 40 -50 zł istna tragedia. Po Ciężko nazwać tą papkę podkładem . Po przesiadce z catrice hd liquid coverage totalnie załamałam się wydanymi pieniędzmi....
Ogólnie to kupując wydawał mi się całkiem w porządku . Niestety po nałożeniu gdzieś po około dwóch minutach zaczyna się z nim dziać coś dziwnego.... Podkład staje się taką brudną pomarańczową papką mimo iż miałam odcień dość jasny bo bodajże 05 . Wchodzi w zmarszczki skóra staje się bardzo sucha nawet przy mojej tłustej cerze... ogólnie nie umiem określić co robi z moją twarzą ten fluid ale jest to jedna wielka masakra... jak najtańsze fluidy za 5 zł ...
Jedynym plusem jeśli w ogóle można jakieś plusy mu przyznać jest krycie i całkiem nie najgorsza trwałość.
Próbowałam go trzy razy aplikować za każdym razem w inny sposób- palcami, gąbeczką , pędzlem jednak za każdym razem efekt był tak samo straszny... nienaturalnie i staro... jakaś buro brązowa kupa na twarzy...
Opakowanie za taką cenę - tandeta.
Zdecydowanie uciekajcie od niego , nie popełniajcie mojego błędu....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440251].usefull || 0 }}% pomocna.

5/5

Podkład dobrej jakości. Trochę jego cena jest za wysoka. Nie uczula, nie zapycha porów. Można go stosować codziennie, bynajmniej u mnie się sprawdza. Polecam jednak robić sobie czasem od niego przerwy.

Plusy
-trwałość
-nie uczula
-nie zapycha
-ładnie komponuje się z innymi produktami do twarzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433951].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

w sumie to służył mi przez wiele lat, uwazałam go za bardzo dobry podkład i gdy mi sie kończył od razu kupowałam następny- był sprawdzony i jakos bałam sie ryzykowac szukac innego podczas gdy ten spełniał oczekiwania. Teraz mam manię testowania innych produktów wiec poszedł trochę w odstawke ale czesto do niego wracam, choc cena mogłaby być niższa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432196].usefull || 0 }}% pomocna.

Make up no make up H&M

straszny

Przede wszystkim najjaśniejszy kolor jest zbyt ciemny, podkład uwypukla skórki, wpada w różowe tony. Zdecydowanie nie polubiłam się z nim. Opakowanie jest niewygodne i za tą cenę zbyt tandetne. Nie zużyłam całego, nie chciałam się męczyć ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418456].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragiczny

Niestety ten podkład, to totalna porażka, która na mojej twarzy wygląda fatalnie. u mnie robi on straszne smugi, plamy, nie stapia się z cerą kompletnie w dodatku wysusza skórę. Dla mojej cery jest za ciężki i czuję się w nim naprawdę nieprzyzwoicie. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415821].usefull || 0 }}% pomocna.

Super <3

Podkład którego używam od lat. Zawsze sięgam po niego kiedy oczekuje dobrego krycia i niezawodnej trwałości. Trzeba uważać przy wyborze koloru, kilka odcieni wpadających w róż. Dosyć mocno oksyduje. Dla jasnych karnacji polecam kolor 100.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412566].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak i nie..

Kiedyś byłam nim bardziej zachwycona, ale teraz wydaję mi się za ciężki, może cera mi się zmieniła.
Plusy:
krycie, gęsty, nada się na wielkie wyjścia, coś jak korektor kamuflaż
Minusy:
oksyduje
ściera się
ciężki, obciąża cerę
efekt maski
zbyt matowy, suchy efekt
waży się
podkreśla suche skórki i zmarszczki mimiczne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373631].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Dobry, ale..

Używałam go dość dawno, jedak pamiętam, że jest to podkład kryjący i dość trwały, jednocześnie ciężki i wchodzi w różowe tony, co jest dla mnie absolutnie niekorzystne, ponieważ bardziej pasuje mi tonacja żółta. Gdyby nie kolor możliwe, że kupiła bym ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361736].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Kupiłam ten podkład podkład podczas promocji w Rossmannie, kiedy zauważyłam, że nie ma tego, którego poszukuję. Max Factor od zawsze kojarzył mi się z kosmetykami wysokiej jakości, dlatego nie czułam się zawiedziona wychodząc ze sklepu z zupełnie innym produktem. Rozczarowanie przyszło chwilę później. Podkład jak dla mnie fatalny! Bardzo źle rozprowadza się na twarzy, często pozostają ślady. Jednak co najgorsze, po pewnym czasie robi się na skórze różowy! Gdy dobierałam odcień, jak i podczas samego nakładania podkładu jest wszystko ok, dopiero później cera staje się różowa. Produkt nie jest wart swojej stałej ceny, ponieważ kosztuje ok 55 zł. Teraz wiem, iż nie jest wart nawet jej połowy! Ciężko jest doszukać pewnych zalet tego produktu. Jedyne, co warto pochwalić, to w miarę dobre krycie, a także praktyczne opakowanie, które umożliwia precyzyjne dozowanie kosmetyku. Nic ponadto. Dzięki temu nieudanemu zakupowi, teraz z dystansem podchodzę do szafy Max Factor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338911].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wart swojej ceny

Podkład bardzo dobrze kryje, to fakt. Również po kilku godzinach od nałożenia go na twarz nie spowodował nadmiernego tłuszczenia się skóry (mam cerę tłustą), podkład ładnie się utrzymywał.

Natomiast bardzo ciemnieje na twarzy i zaraz po zaaplikowaniu go mam uczucie jakby "ściągnięcia" skóry. Wchodzi w pory, uwydatnia je.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337221].usefull || 0 }}% pomocna.