Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Lasting Performance Make - Up

Cena już od 25,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Napisanych recenzji: 5

Słaby

Niestety podkład zapycha, ciężko się rozprowadza, do tego ciemnieje na skórze.
Cena nie jest wygórowana, więc to zdecydowanie na plus.

+cena
+dostępność

-różowe odcienie
-ciemnieje na skórze
-pozostawia plamy
-ciężko się rozprowadza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250231].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Prawie idealny :)

Pierwszy raz mam do czynienia z podkładem z tej firmy i jestem mile zaskoczona.
Zalety:
- dobrze się rozprowadza
- wtapia się w skórę
- wydajny
- nie brudzi i zastyga na twarzy.
Minusem jedynym jest to, że lekko(minimalnie) ciemnieje. A przy moim kolorze skóry jest widać jak się odcina jeśli nie dobiorę odpowiedniego pudru.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249598].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Średni...

Średni w porównaniu z innymi podkładami MaxFactora.
Dziwna konsystencja, ciężko się rozprowadza. Mam wrażenie, że zapycha. Jest trwały, więc może dlatego taki cieżki. Na pewno nie jest to podkład dla mnie, ale mimo to nadal polecam markę MaxFactor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216193].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

Napisanych recenzji: 29

Bardzo dobry

Jestem zachwycona tym podkładem ! Wiele razy mijałam go na półkach drogerii przechodząc obojętnie, aż natrafiając na bardzo fajną promocję -50% zdecydowałam się go kupić. I nie żałuję! Długo trzyma się na twarzy, nie spływa, nie podkreśla mankamentów skóry tylko je fajnie zakrywa, idealnie stapia się z moim odcieniem skóry (oceniam najjaśniejszy 101) , nie waży się, skóra wygląda na wypoczętą i zdrową, dobrze współpracuje z każdym moim kremem i korektorem, fajnie się rozprowadza za pomocą gąbeczki. Nie zapycha co bardzo ważne! Na promocji kupiony za 24,99 zł ! Hit !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182933].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 156

Max Factor - Lasting Performance

Kupiony na promocji. Zużyta na razie jedna sztuka, na pewno nie ostatnia.

+ długo się utrzymuje
+ wydajny
+ wygodne opakowanie
+ bardzo dobra marka
+ dobrze kryje
+ lekki
+ dobrze się rozprowadza
+ wyrównuje koloryt i kryje zaczerwienienia

+/- kupiłam odcień 101 i był okej, chociaż mógłby być troszkę ciemniejszy (102 za ciemny)

- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173703].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 471

jeden z lepszych dla cery tłustej z tej półki cenowej

Podkład jest dobry dla cery tłustej, pod warunkiem, że:
-nakładamy go palcami, innym sposobem robią się smugi i podkład się nie wchłania;
-nakładamy go malutko, w innym wypadku tworzy się efekt maski;
- przypudrowujemy go sypkim pudrem, wtedy naprawdę spełnia swoją rolę :);
- nie zależy nam na mocnym kryciu, a jedynie na wyrównaniu kolorytu cery i zakryciu drobnych niespodzianek;
- lubimy, kiedy podkład nie wylewa się z opakowania, ponieważ dozownik pozwala na odpowiednie wydobycie płynu.

Przed nałożeniem zaleca się:
- dobre nawilżenie twarzy, ponieważ podkreśla suche skórki

zalety:
-ładnie wtapia się w skórę i dopasowuje do jej koloru;
-nie ciemnieje, nie wałkuje się, nie schodzi
-nie zostawia brudnych śladów wokół
-gama kolorów (posiada odcienie bledsze)

wady:
- po kilku godzinach znika;
- podkreśla suche skórki;
- nie można go nałożyć pędzlem
- stosowany na co dzień nie jest jakoś super wydajny.

Generalnie polecam na co dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173488].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Prawie idealny, żal się z nim rozstawać - kolor :(

Podkład bardzo fajny. Mam mieszaną cerę z rozszerzonymi porami na policzkach tuż przy nosie i bardzo suchą na pozostałej części policzków.

Generalnie wszystko co pisze o podkładzie producent się sprawdza, ale należy go pochwalić za to, że:
* jest dobrze kryjący, choć najlepszy efekt wyrównania kolorytu i przykrycia zaczerwienień osiąga się po 2 cieniutkich warstewkach
* trwały - nałożony bardzo starannie palcami, wklepany i przypudrowany zwykłym pudrem matującym wytrzymał w pięknym stylu 12h weselnej zabawy w największym upale ostatnich lat ( sierpień 2015, 40 stopni w cieniu w południe)
* kremowa struktura, ani za gęsta ani za płynna dzięki czemu bardzo miło i przyjemnie się go używa
* pięknie przylega do twarzy i się stapia z nią
* nie podkreśla rozszerzonych porów, nie wchodzi w nie
* potrafi po pewnym czasie delikatnie wejść w zmarszczki mimiczne, ale na szczęście bardzo łatwo i szybko można ten problem usunąć
* bardzo wygodne i poręczne opakowanie z dziubkiem
* bardzo wydajny
* po kilku godzinach zaczyna się świecić, ale ten blask jest taki nawet miły dla oka, nie wygląda to źle
* mam wrażenie, ze dla każdego typy skóry by się nadawał

Jedyny minus tego podkładu to gama kolorystyczna- niby są żółte odcienie i beżowe, ale ciemnieją na pomarańczę, a z kolei ten najjaśniejszy , mój 100, jest pięknie jasny, neutralny, ale tylko w opakowaniu, bo z nieznanych przyczyn nałożony różowieje bardziej lub mniej :( Także jeśli masz jasną lub bardzo jasną karnację, ale NIE z żółtym lub oliwkowym tonem, to pewnie będzie to dla Ciebie kolorystycznie dobry podkład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170536].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Przyjemny efekt

Łatwo się rozprowadza, zostawia idealny kolor dobrze się stapia z naszą skórą. Spokojnie zachowuje nie zmieniony wygląd przez cały dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148596].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 72

super :)

+kolor który posiadam jest idealny dla bladziochów
+dobrze kryje
+matuje
+jest wydajny
+trwały
+wygodna aplikacja dzięki "dziubkowi", nie wylewa się za dużo
+cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147616].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

W porządku.

Max Factor to moja ulubiona firma kosmetyczna, jeśli chodzi o podkłady, kochamy się mimo pewnych wad drugiej strony.

+kupiłam odcień 100 Fair - i oto efekt WOW! Max Factor wręcz tradycyjnie ma gamę dla Indian, a ten kolor jest jasny, nawet bardzo jasny w porównaniu ze starszym bratem 101 (żywy pomarańcz), i znacznie jaśniejszy niż większość podkładów w drogeriach, zatem wreszcie - hurra! - nadaje się dla bladych cer Polek; nie wpada też ani w róż, ani w beż, za co wielki plus;
+poręczne, eleganckie opakowanie, nie ma problemów z wyciągnięciem podkładu, gdy zostaje go mało;
+doskonałe krycie (a mam cerę trądzikową);
+jest dosyć trwały, ale na pewno nie jest to long lasting; ściera się ze strefy T po około 4h (mam cerę tłustą), na policzkach wytrzymuje znacznie dłużej - ok 8h;
+zawiera filtry pochłaniające tłuszcz, dzięki czemu dobrze matuje, a cera wygląda świeżo;
+pomimo mocnego krycia nie tworzy maski, delikatnie wtapia się w skórę;
+w internecie, np. na allegro ma dość przystępną cenę.

-kleista konsystencja;
-potrafi tworzyć smugi, dlatego trzeba nakładać go pewnymi ruchami, zanim zastygnie;
-jedyny akceptowalny odcień - 100 Fair - jest dostępny tylko w internecie.
-odcień 101 bardzo ciemnieje na twarzy; odcień 100 ciemnieje odrobinę, ale jest to dla mnie możliwe do zaakceptowania, bo kolor wciąż jest odpowiedni (a jestem wybitnie blada).

Polecam, wart wypróbowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121511].usefull || 0 }}% pomocna.