Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Cena już od 25,20 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

jest ok ;)

Zazwyczaj używałam bardzo tanich podkładów drogeryjnych , chodziło tylko o efekt wyrównania kolorytu skóry drobnych niedoskonałości już parę razy rozgladalam się za czymś lepszym może bardziej wydajniejszym kupiłam ten podkład na promocji w urodzie za zaledwie 21 zl ;) ! Spodziewałam się idealnego krycia ale bez efektu maski może nie idealnie spełnił to oczekiwanie ale nie było najgorzej . PLUSEM jest to ze długo utrzymuje się na skórze niestety jak dla mnie nie jest tak super wydajny jak się spodziewałam żeby ładnie pokryć nim twarz używałam go prawie tyle co tańszych podkładów myslalam ze nie wielka ilosc wystarczy by pokryć ładnie twarz a tu prawie tyle samo z lepszym efektem ponieważ nie świecę się tak po nim ;) (zazwyczaj nie nakładam dużo podkładu) myślę ze będę szukała dalej perekcyjego podkładu jednak jeśli znowu spotkam ten na promocji to pewnie się skuszę tylko na jaśniejszy kolor , 102 zostawial delikatne pomarańczowe plamki i trzeba bardzo dobrze rozetrzeć jednak z czasem plamki potrafiły ponownie się zebrać na szczęście widoczne tylko z bliska i nie były bardzo widoczne ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283896].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobrze kryje!

Cześć :)

Według mnie jest to jeden z niewielu podkładów na rynku, który ma bardzo dobrze krycie. Nie rozmazuje się, dość szybko się wchłania, wyrównuje koloryt skóry. Proponuje dość ciekawą kolorystykę, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jest bardzo wydajny i starcza mi nawet na pół roku, jednak idzie też za tym pewien minus - po kilku miesiącach ciemnieje. Niemniej jednak podejrzewam, że dotyczy to prawie każdego kosmetyku tego typu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271541].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Przez ładnych kilka lat używałam tego podkładu na stałe, po czym kilka lat temu przerzuciłam się na Infaillible L'oreala. L'oreal wygrał trwałośćią, ale poza tym uważam, że oba podkłady są prawie tak samo dobre.

Mam bardzo tłustą cerę ze skłonnością do trądziku i bardzo aktywny tryb życia, więc potrzebuję podkładu do zadań specjalnych - TRWAŁEGO i kryjącego. I Lasting Performance dobrze spełnia te zadania. Jest dość ciężki, mocno kryje, zostaje na twarzy przez kilka godzin. Zawsze na wierzch stosowałam jeszcze puder i moim zdaniem tak sprawdza się najlepiej.

Podkład jest dość gęsty, lepiej niż palcami nakłada się gąbeczką. Zastyga na twarzy, więc trzeba go nałożyć sprawnie, bo potem ciężko go rozetrzeć.

Nie zgadzam się z tym, co piszą inne dziewczyny, że ciemnieje. Ja nigdy nie miałam z nim takich problemów. Podobają mi się za to jego naturalne odcienie. Nie powodował u mnie problemów z cerą typu wypryski ani nie podrażniał. Nie wysusza też skóry.

Opakowanie jest wygodne, chociaż oczywiście zużycie podkładu do ostatniej kropli wymaga raczej rozcięcia tubki.

Myślę, że ten podkład nie przypadnie do gustu osobom, które szukają naturalnego efektu, ale powinny docenić go dziewczyny szukające trwałości i krycia.

Nie uważam, żeby jego cena była wygórowana, zwłaszcza, że bardzo często są na niego promocje.

Plusy:
+dość trwały
+nieźle radzi sobie na tłustej cerze
+dostępność
+wydajny
+ładnie kryje

Minusy:
-oczywiście mógłby być trwały jeszcze bardziej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269736].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak malować rzęsy

OKROPNY ‼️

Najgorszy podkład drogeryjny jak zakupiłam.
- cena ! Jak na drogeryjny to całkiem drogi
- strasznie ciemnieje ! Jeszcze nigdy sie z taka różnica nie spotkałam ! Wrecz zmienia tonu z żółtego na różowy
- trudny w aplikacji (nawet beauty blenderem)
- pozostawia koszmarne smugi
- szybko zastyga, wiec nie ma tutaj mowy o żadnym dokładaniu, bo wyraźnie sie odcina
- nie uratowała go nawet rewelacyjna baza ze smashbox
- cera bardzo sie swieci po kilku godzinach !!!
- nie nazwałabym go długotrwałym

+ opakowanie
+ konsystencja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268586].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Mam cerę tłustą z niedoskonałościami i już po pierwszej aplikacji pomyślałam,, że wyrzuciłam pieniądze do kosza....

MINUSY
- słabo się rozprowadza
- efekt maski
- słabe krycie
- cena zupełnie nieadekwatna do jakości

Naprawdę dziwie się, że jest tyle pozytywnych opinii ale wiadomo każdego cera inaczej reaguję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262481].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Niestety podkład zapycha, ciężko się rozprowadza, do tego ciemnieje na skórze.
Cena nie jest wygórowana, więc to zdecydowanie na plus.

+cena
+dostępność

-różowe odcienie
-ciemnieje na skórze
-pozostawia plamy
-ciężko się rozprowadza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250231].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie idealny :)

Pierwszy raz mam do czynienia z podkładem z tej firmy i jestem mile zaskoczona.
Zalety:
- dobrze się rozprowadza
- wtapia się w skórę
- wydajny
- nie brudzi i zastyga na twarzy.
Minusem jedynym jest to, że lekko(minimalnie) ciemnieje. A przy moim kolorze skóry jest widać jak się odcina jeśli nie dobiorę odpowiedniego pudru.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249598].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni...

Średni w porównaniu z innymi podkładami MaxFactora.
Dziwna konsystencja, ciężko się rozprowadza. Mam wrażenie, że zapycha. Jest trwały, więc może dlatego taki cieżki. Na pewno nie jest to podkład dla mnie, ale mimo to nadal polecam markę MaxFactor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216193].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Jestem zachwycona tym podkładem ! Wiele razy mijałam go na półkach drogerii przechodząc obojętnie, aż natrafiając na bardzo fajną promocję -50% zdecydowałam się go kupić. I nie żałuję! Długo trzyma się na twarzy, nie spływa, nie podkreśla mankamentów skóry tylko je fajnie zakrywa, idealnie stapia się z moim odcieniem skóry (oceniam najjaśniejszy 101) , nie waży się, skóra wygląda na wypoczętą i zdrową, dobrze współpracuje z każdym moim kremem i korektorem, fajnie się rozprowadza za pomocą gąbeczki. Nie zapycha co bardzo ważne! Na promocji kupiony za 24,99 zł ! Hit !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182933].usefull || 0 }}% pomocna.

Max Factor - Lasting Performance

Kupiony na promocji. Zużyta na razie jedna sztuka, na pewno nie ostatnia.

+ długo się utrzymuje
+ wydajny
+ wygodne opakowanie
+ bardzo dobra marka
+ dobrze kryje
+ lekki
+ dobrze się rozprowadza
+ wyrównuje koloryt i kryje zaczerwienienia

+/- kupiłam odcień 101 i był okej, chociaż mógłby być troszkę ciemniejszy (102 za ciemny)

- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173703].usefull || 0 }}% pomocna.