Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

super

Mój nr jeden ! idealnie zamaskowuje moje niedoskonałości, nie zostawia plam, równomiernie się rozprowadza najlepiej pędzlem, konsystencja nie lejąca się dzięki czemu możemy uniknąć pobrudzenia np bluzki.. Cena no i tu jest haczyk wysoka nie dla wszystkich ale miałam ten podkład bardzo długo jest wart swojej ceny :)

Średnio...

Tak irytującego opakowania z podkłądem chyba jeszcze nie miałam... Pod koniec używanie podkładu można sobie palce połamać zanim się coś wyciśnie z tej tubki!
Pomijając...
Podkłąd ma bardzo lekkie krycie (w moim odczuciu). Ponadto przy nakładaniu robi smugi, jednak to da się wyrównać gąbką. Nie przykrył mi przebarwień i zaczerwienień przy nosie. Wchodzi w pory, podkreśla suche skórki, których normalnie nie ma...
Słabiutko...
Za tę cenę można mieć dwa dobre podkłądy z Catrice.
Po co się męczyć?
Krycie można dobudować, owszem, ale nie lubię takich zabaw z rana, gdy muszę szybko gdzieś wyjść.

Miłe zaskoczenie

Szukałam dosyć długo podkładu, który polubił by się z moją cerą. I tak trafiłam właśnie na ten. Co do krycia to ma średnie, ale w kierunku b. dobrego, ściera się równomiernie, oczywiście potrzebuje jednej czy dwóch poprawek w ciągu dnia. Niestety moją twarz lubi się świecić. Nie zapycha, nie znika, nie ciemnieje. Mój kolor to 100 fair, niedostępny w żadnej drogerii stacjonarnie, dlatego tylko mogę gola zamówić w lepszej cenie.

Ujarzmij kreski Eyelinerem!

Pół na pół

Jak każdy produkt ma swoje plusy i minusy . U mnie się nie sprawdził , szukałam czegoś o większym kryciu. Niestety zmienia kolor , ciemnieje na twarzy i nie mogłam dobrać odpowiedniego dla mnie odcienia mimo wielu prob.

REWELACJA :)

Od lat używam podkładu Max Factor, Lasting Performance Make - Up jestem mu wierna jak i tej marce jak dla mnie idealna konsystencja ,krycie i aplikacja ,z chęcią polecam go każdej kobiecie która marzy o nieskazitelnej cerze przez większość dnia ,jak dla mnie rewelacja :)

Może być

Używałam podkładu od kilku miesięcy lecz postanowiłam go zmienić ze względu na jego wady , moim zdaniem ma pomarańczowe odcienie a miałam kolor 101 ivory beige , szybko się utleniał i robił się ciemniejszy co mi nie pasowało i robił sie efekt maski

Najlepszy

Jest to moj ulubiony podklad. Mam cere mieszana, z rozszerzonymi porami, naczynkami, tadzikiem, Ten podklad doskonale wyrownuje koloryt skory, zakrywa jej niedoskonalosci, matuje skore, ladnie sie w nia wtapia, nie tworzy efektu maski i co najwazniejsze nie znika po kilku godzinach. Jest na prawde godny uwagi szczegolnie polecam go osobom majacym tak jak ja mieszana cere.

Nie jest wart uwagi :(

Jak na swoją cenę dość kiepski podkład. Nic nie kryje. Dość szybko schodzi z twarzy. Jest wydajny, odcienie też są w porządku. Jesdnak dla mnie efekt jest za bardzo "naturalny" , a takiego nie lubię, dlatego też nie jestem zadowolona. Nie podoba mi się, gdy podkład nie maskuje mi przebarwień na twarzy. Poza tym nie jest zbytnio trwały. Konsystencja całkiem w porządku.

Mój pewniak wśród podkładów!

Mam cerę mieszaną, skłonną do sezonowych niespodzianek. Podkład dobrze sobie z nimi radzi, choć na większe potrzeba dodatkowej pomocy;-) Nie świeci się - mimo braku matowego wykończenia - jest wydajny, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, i co bardzo ważne dla mnie NIE WYSUSZA! Nie tworzy także efektu maski, bardzo ładnie stapia się ze skórą. Wygląda bardzo naturalnie na twarzy, jest lekki, bardzo go za to lubię. Jeden z moich ulubionych podkładów, zawsze do niego wracam!

Taki sobie

Kupiłam go w hebe na promocji. Nie podoba mi się. Jest strasznie tłusty a ja lubię matowe wykończenie, muszę dać pół opakowania pudru żeby jakoś zbudować mat. Od biedy można użyć ale to nie dla mnie

Nic specjalnego !

Produkt który na rynku jest już dość długo ma dosyć gęsta konsystencje, jest kremowy. Można go dostać praktycznie w każdej drogerii. Nie ma problemu z nakładaniem produktu łatwy w użytkowaniu.

ok

Krycie średnie, całkiem nieźle się trzyma na buzi, ładnie rozprowadza, nie tworzy efektu maski, jednak ja wolę podkłady, które mocniej kryją. Nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych produktów.