Rituals, Happy Mist, Sweet Orange & Cedar, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Rituals, Happy Mist, Sweet Orange & Cedar, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Rytuał Laughing Buddha, zainspirowany chińskim mnichem, którego radość życia przywracała zdrowie i obdarzała pomyślnością wszystkich, których napotkał na swojej drodze. W Azji stał się od razu symbolem szczęścia. Uśmiechnij się do świata, a świat odpowie Ci tym samym.
Przedstawiamy poprawiającą nastrój mgiełkę Happy Mist, którą możesz rozpylić zarówno na ciało jak i na ulubione tkaniny.
Składniki:
Słodka pomarańcza o energetyzującym orzeźwieniu w połączeniu z gorącym zapachem drzewa cedrowego.
Formuła bez alkoholu, zawiera składniki nawilżające.
Odpowiednia do każdej tkaniny, nie pozostawia plam.

Fenomenalny zapach i wszechstronne zastosowanie!

Mgiełkę otrzymałam w eleganckim szklanym opakowaniu oraz pomarańczowym kartoniku.Zapach jest mi znany od dawna,gdyż bardzo polubiłam z tej linii piankę oraz olejek do mycia ciała.Dla mnie to zapach dobrych perfum,odpowiedni w sezonie wiosenno-letnim,kiedy klasyczne perfumy mogą dusić.Połączenie pomarańczy i cedru wyszło doskonale.Dzięki temu,że mgiełka nie zawiera alkoholu w sobie i ma właściwości nawilżające lubię nią sobie spryskać włosy.Na tkaniny typu pościel jest mi po prostu szkoda,bo nie oszukujmy się cena jest wysoka.Na szczęście nadrabia jakością i wolę jedną porządną niż X opakowań plastikowych.