Special Eyes Mono Eyeshadow

Special Eyes Mono Eyeshadow

Delikatne cienie o pudrowej konsystencji. Dostępne są odcienie matowe i perłowe. Opakowanie bez aplikatora. Pojemności 3 i 4 g.

Cena: ok. 13 zł

Okropieństwo

Miałam cień w kolorze lawendy. Na ładnym kolorku (w opakowaniu) plusy się kończą.

Na mokro, na sucho, pędzelkiem, patyczkiem, palcem, z bazą czy bez, cień jest niemal niewidoczny na powiece. Osypuje się na policzki, a mimo tego powiek się nie trzyma, nawet z solidną bazą. Jeśli już się dostatecznie długo namacham pędzelkiem cień i tak znika po godzinie. Tragedia. Jest masa dobrych cieni w niższej cenie. Nie warto tracić pieniędzy na to paskudztwo.

Opakowanie niezłe, proste i poręczne. Cena z kosmosu biorąc pod uwagę jakość cienia.

W końcu utracił datę ważności i mogę go wywalić.

Nie polecam

zwykły cień

Posiadam odcień 214- Jet Black
Używam go do rozcierania czarnej kredki i jestem bardzo zadowolona z niego. Kolor nie jest to typowa czerń bardziej bardzo ciemna szarość. Idealnie nadaje się zarówno do rozcierania czarnej kredki jak i do smokey eyes.
Nie obsypuje się, nie podrażnia oczu, po kilku godzinach zbiera się w załamaniach.
Cień jest bardzo wydajny i dobrze napigmentowany.
Myślę, że jest to produkt godny polecenia, ale nie super hit.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

całkiem, całkiem

cienie mają dobrą konsystencje, nie osypują się - przynajmniej te w jasnych kolorach.
Używam kremowego jako bazy i ciemnego brązu (nie pamiętam nazwy) czasem na brwi, czasem w zewn. kąciku

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Manicure - geometryczny french

zadowolona

posiadam kolor 244 moonstone - beżowo-srebrno-biały. z naciskiem na biały.
świetnie nadaje się pod łuk brwiowy, w kącikach oczu, solo, jako baza pod inny cień, jako rozświetlenie na inny cień, stosowałam w każdej chyba możliwej kombinacji na powiekach, chyba teraz trzeba będzie na kości spróbować:)
trzyma się bez większych zarzutów, całego dnia nie przetrzymuje, ale kilka godzin na pewno, kolor nie znika w zatrważającym tempie. nie przyspiesza zbierania cieni w załamaniach powieki.
nakładany palcem nie osypuje się w ogóle, z pacynką są lekkie problemy, ale nie jest to zbyt duże utrudnienie w robieniu codziennego makijażu.
mógłby być odrobinę lepiej napigmentowany, żeby był dobrze widoczny trzeba nałożyć 2-3 warstwy.
ale chyba już muszę go wyrzucić, mam go wieki, i nadal jest w pudełeczku. <które tak nawiasem mówiąc jest bardzo wytrzymałe, kilka razy mi już spadło, a cień się nie pokruszył, opakowanie się nie połamało, a "zatrzask" nie jest rozluzowany> więc jest też wydajny.

Używam tego produktu od:ok 3 lat.

Kiepski

Spodziewałam się czegoś lepszego. Szczególnie po tej firmie.
Obsypuje się przy nakładaniu, nierównomiernie się rozprowadza, zbija się w grudki. Kupiłam Jet Black i niestety żaden z niego Black a jedynie szarość..
Zupełnie nietrafiony zakup.

Radzę postawić jednak na coś innego.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy, a teraz leży...

nie wart niczego

Kupilam go dosc dawno-kolor czarny potrzebowalam do smoky eyes. no i nie byl to udanu zakup. Kolor nie jest nasycony, nie jest to ´´deep black´´ jest jakby szarawy. Strasznie sie osypuje na policzki przy nakladaniu, wiec zniszczyl mi caly makijaz. Utrzymywal sie moze z 2 godziny, po czym zostawal w zaglebieniu powieki. Nie polecam, lepiej dolozyc i kupic cos lepszego, niz uzerac sie z takim badziewiem. Dwie gwiazdki za to, ze mnie nie uczulil

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:pare aplikacji i wyladowal w koszu

taki sobie ;]

mam kolor czarny, kupiony z checia zrobienia smoky eyes. moje smoky eyes wyszly szare, polowa cienia byla na policzkach, druga polowa w zalamaniach. wole nie ryzykowac pojsca w nim na jakas impreze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

milo wspominam

Mialam dwa matowe odcienie, oliwkowa zielen ( khaki) i czarny, ktory dawal wspanialy przydymiony efekt. Cienie troche sie osypuja przy nakladaniu, ale bardzo dobrze sie rozprowadzaja, ladnie cieniuja, sa miekkie, pudrowe, trwale przez caly dzien, nie tworza skupisk w zaglebieniach i zmarszczkach i sa bardzo wydajne, juz niewielka ilosc wystarczy, aby pokryc powieke intensywnym kolorem. Nie podrazniaja oczu. Sa niedrogie. Byc moze jeszcze kiedys sie skusze na ten czarny, co do reszty kolorow, to jakos nie zachwycaja mnie. Polecam:-)

Używam tego produktu od: przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2, nie calkiem zuzyte, poszly w odstawke. Z checi jakiejs zmiany w makijazu, zaczelam preferowac rozswietlajace kolory i eyelinery. A cienie musialam wyrzucic, bo byly juz stare, ale pewnie jeszcze by daly rade, po prostu znudzily mi sie.

recenzja dotyczy innych cieni

Próbuje się doszukać jakichś plusów, ale oprócz w miarę ładnego pudełka nie widzę nic. Mam kolor śliwkowy. Skusiłam się na niego bo spodobał mi się ten piękny kolor. W pudełku prezentuje się całkiem nieźle, na oku wygląda fatalnie. Trudno go nakładać, trzeba nałożyć grubą warstwę, żeby osiągnąć jakiś efekt. Na oku dziwnie prześwituje. Szybko znika, po 2 godzinach go już nie ma. Nie ryzykowałabym z nim pójść na całonocną imprezę. Nie używam bazy, ale mam tańsze cienie, które są dużo dużo lepsze.
Daję mu gwiazdkę za to że można go użyć do obrysowania oka dając delikatny efekt.
Mógłby się szybciej skończyć, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków.

TA RECENZJA DOTYCZY Rimmel, Colour Rush, Mono Eye Shadow (Cień pojedynczy)
Jeśli jest taka możliwość proszę o usunięcie tej recenzji. Albo wskazanie mi możliwości jak mogę to sama zrobić.

Używam tego produktu od: mam go pół roku, rzadko
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

średni

Mam kolor matowy bialy. Zabralam go mamie (ktora dostala w spadku od cioci) , bo go nie uzywala, ale ja go tez praktycznie nie uzywam. po pierwsze - zaraz po nalozeniu blednie albo schodzi, ciezko powiedziec. po drugie - krotko sie trzyma na powiece.
nie jestem z niego zadowolona. dobrze ze nic mnie nie kosztowal.

Używam tego produktu od: lato 2007
Ilość zużytych opakowań: troche 1

Dobry

Posiadam odcień 022 inspiration . Podoba mi się , iż cień jest perłowy , jednak daje raczej delikatny i subtelny kolor w porównaniu z tym jaki jest w pudełeczku . Podoba mi się jego trwałość - 5 h bez żadnego rolowania .

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

świetne

nie wiem czy to te same, bo moje opakowanie jest w kształcie trapezu...
Mam odcień 244 - moonstone (księżycowy kamień) taki prawie biały.
Używam go na mokro (na całą powiekę, i na to kładę jakiś kolor)
+ kolor intensywny
+ trwały
+ ma przyjemną, lekko kremową konsystencję

Szkoda że opakowanie ciężko się otwiera i nie ma aplikatora...