Revlon, ColorStay, Soft & Smooth Lipstick

Revlon, ColorStay, Soft & Smooth Lipstick

Pojemność 3,2 ml

Supertrwała pomadka o kremowej konsystencji, która dzięki technologii SoftFlex idealnie się rozprowadza, pozostawiając na ustach uczucie komfortu i nawilżenia.

cudeńko

ta szminka jest rewelacyjna!
mam 3 kolory:
375 - ripened red
215 - sensuous spice
350- smooth nude
i pewnie zaopatrze sie jesze w kilka odcieni, kupiłam na allegro w cenie od 7 zł (!) do 10 zł. w zalezności od odcienia.
jak dla mnie ta szminka ma same plusy:
-jest cudownie kremowa i bardzo dobrze się ją aplikuje, delikatnie sunie po ustach jest miękka
- w zalezności od ilości nałożonych warstw można róznicować inttensywność koloru
- duzy wybór odcieni
- wspaniała trwałość, wytrzymuje wiele - w pracy wystarczy jedna poprawka, a czasami nawet i to niejest potrzebne
- swietna cena na allegro
- nie wysusza moich ust
- uzywa wraz z balsamem do ust daje lekki glow, choć wtedy nie jest tak fenomenalnie trwała

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania trzech

Bardzo dobra.

Musze przyznać, że Revlon szminki ma wprost doskonałe.

Ta szminka (mam kolor 295):
+ utrzymuje się na ustach kilka godzin,
+ nie wysusza ust,
+ daje ładne, satynowe wykończenie,
+ jest miękka i bez problemu rozprowadza się ją po ustach każdym możliwym sposobem,
+ ładnie pokrywa usta kolorem, doskonale się wtapia - ja pomadki najczęściej rozcieram palcami i wklepuję, ta zachowuje się wtedy świetnie,

- przezroczysta skuwka brzydko się wyciera, szminka suwa mi się również lekko po jednej ściance tego opakowanie,

Trzeba przyznać, że poza drobnymi mankamentami opakowania, produkt jest po prostu świetny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Moja ulubiona! (kiedyś)

Chętnie maluję usta na czerwono, także w ciągu dnia, dlatego szukam trwałych kosmetyków, które nie odbijają się na zębach, szklankach i policzkach znajomych ;)
Ta sprawdza się bardzo dobrze - kilka chwil po nałożeniu zastyga niemal jak tatuaż.
Zapach znośny, konsystencja w porządku, nakłada się bez większych problemów, nie potrzeba utrwalaczy. Dodatkowych błyszczyków nawet nie próbuję, żeby nie zepsuć efektu.
Jeśli chodzi o odcienie - używam 375 Ripened Red, całkiem mi pasuje - a kupiłam przez Internet, nie miałam jak sprawdzić odcienia.

Minusy: dostępność i cena. Jednak wcale mnie nie zniechęcają, zawsze można poszukać jakiejś okazji... :)
Wysuszania nie zauważyłam, może dlatego, że regularnie nawilżam moje usta.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 pomadki

Fajna, ale....

Zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, ale niestety pomimo pięknych kolorów i wszystkiego co boskie w produktach firmy Revlon, to niestety wysusza usta. Kłade na nią bezbarwny błyszczyk i jest ok.

Mistrzostwo świata!

Kocham tę pomadkę! Przełamałam sie i kupiłam pierwszą w życiu szminkę :) Choć mam już swoje lata, to nigdy nie lubiłam szminek, bo kojarzyły mi się tylko i wyłącznie z brudzeniem szklanek w dodatku na czerwono. Używałam tylko błyszczyków, choć tak samo sie kleiły, ale to dlatego, że miałam urwalone takie konotacje: szminka - czerwień, kolor, zabrudzenia; błyszczyk - przezroczysty, bezbarwny, delikatny, niebrudzący. Wiem - to idiotyczne. Ale wracając: kupiła tę pomadkę w kolorze Mocha Silk, jest to taki ciemny nude. jestem zakochana, zachwycona, używam codziennie i nie moge przestać. Kolor jest świetny: idealny do pracy. A sama pomadka kremowa, nawilżająca, po nałożeniu w ogóle jej nie czuć na ustach - jest sucha, a co najlepsze: nie zostawia śladów, nie zostaje na zębach, nie zjada się tak szybko, ma przyjemny, delikatny zapach. Jest boska! Dla mnie the best lipstick ever!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie ostatniego :)

Podziwiam, ale czekam na więcej kolorów...

Uzywam tej szminki od dwóch miesięcy i przez nią, a właściwie dzięki niej zweryfikowałam moje poglądy na szminkę idealna :-) Właściwie nie ma wad, a pół gwiazdki w ocenie odjęłam za ubogą paletę kolorystyczną. Właściwie oprócz koloru Smooth Nude, który posiadam, nie potrafię wybrac dla siebie innego koloru.. a szkoda, bo sama szminka jest rewelacyjna...

+ cudna konsystencja, lekko jakby maślana, ale trzymająca sie ust,
+ łatwośc nakładania,
+ nie wysusza nic a nic,
+ trzyma się na ustach całkiem porządnie,
+ mała srednica szminki, dzieki czemu zwiększa sie precyzja malowania.

Minusik to wybór odcieni - nawet ten mój nude jest wpadający w pomarańcz, a ja wolę nude wpadajacy w róż :-(

Mimo wszysko jest super i będę do niej wracać...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

100% satysfakcji

Cieszę się, że mogę wystawić tej szmince dobrą ocenę - miałam wobec niej duże oczekiwania po przeczytaniu pozytywnych recenzji w KWC.
Od kilku lat nie używałam szzminek czy błyszczyków z prostego powodu - żaden produkt nie spełniał moich oczekiwań - jeśli coś trzymało się na moich ustach dłużej niż pół godziny - to już było coś.
Nie do końca wierzyłam, że tania szminka Revlonu (ceny na Allegro) spełni moje oczekiwania, a jednak - szminka spokojnie wytrzymuje 3 godziny na moich ustach. Spokojnie wytrzymuje kawę, herbatę, a nawet posiłek.
Ściera się równomiernie, nie brudzi zębów, nie tworzy na ustach skorupy. Kolory są ładnie napigmentowane.
Jedyny minus - trochę wysusza wargi, ale nie ma wielkiej tragedii (moje usta są z natury wysuszone a nie widzę, żeby szminka pogłębiała ten stan, nie podkreśla też mankamentów typu wysuszone, odstające skórki).
Szminka zrobiła na mnie na tyle dobre wrażenie, że zaskoczyłam samą siebie i zaopatrzyłam się w 5 odcieni jeden po drugim :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pięciu :)

Świetna pod każdym względem

Kupiłam pomadkę Revlon na allegro, ponieważ byłam bardzo ciekawa jak się będzie sprawowała na moich wiecznie pokrzywdzonych ustach. Efekt?

Świetna pomadka, nie wysusza ust, nie gromadzi się w kącikach. Cudo! Mam odcień smooth nude:)

Na pewno skusze się na inne odcienie tej pomadki

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

KWC !!!

Najlepsza szminka jaką miałam. Ciekawe kolory w palecie, świetne napigmentowanie, oraz skład, który gwarantuje doskonałą trwałość (ok 5 godzin) bez wysuszenia ust. Podoba mi się konsystencja tych szminek, są dosyć kremowe w trakcie nakładania-robię to bezpośrednio na usta, bez pędzelka- kilka sekund po nałożeniu szminka się utrwala i zastyga.
Co ważne nie zastyga w sposób skorupiasty jak wiele testowanych wcześniej przeze mnie szminek i nie zauważyłam żeby przy dłuższym stosowaniu wysuszała. Może dlatego, że często traktuję moje usta Carmexem, gdy akurat nie maluję kolorową szminką.
Ma słabo wyczuwalny zapach , co jest również dla mnie istotne.
Dla mnie jest to najlepsza z wszystkich szminek jakie miałam.

Na załączonej fotce odcienie od góry :

-soft cinnamon
-rich rasin
-smooth coffee

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: mam 3 sztuki używane naprzemiennie-wszystkie w trakcie

Piękna mocna malina

Posiadam kolor 265 Raspberry - malinowy, piekny gleboki kolor, trwala, jedyne co trzeba ja nakladac pedzelkiem do ust, najbardziej zalezalo mi na kolorze maliny, szukam jeszcze pomadki o nieco jasniejszym kolorze, tej nie mam nic do zarzucenia, jedynie trudno dostepna, kupilam na allegro

Świetna

Jest to najlepsza pomadka, jaką posiadam. Jest naprawdę trwała, nawet po wypiciu ciepłego napoju zostaje na ustach. Nie zasycha na ustach jak farba, aczkolwiek trochę je wysusza (lecz która tego nie robi).

Jej jedyną wadą jest konsystencja. Bardzo lubię kremowe konsystencje pomadek Revlonu, ta jednak jest za miękka nawet dla mnie. Trudno ją rozprowadzić na ustach i zaznaczyć kontur. Szminka szybciutko schnie na ustach, więc trudno o poprawki Jest to jedyna pomadka, którą nakładam za pomocą pędzelka.

Poza tym nie mam tej szmince nic do zarzucenia: ma bardzo ładny kolor, którego intensywność zależy od tego, ile pomadki nałożymy, delikatny zapach i ładne opakowanie. Polecam.

Pragmatyzm i estetyka

Jak dla mnie pomadka idealna. Rzeczywiście, w porównaniu do klasycznych szminek, kolor utrzymuje się dosyć długo. Oczywiście bez rewelacji, ale też nikt cudów nie oczekuje;)Kolejnym plusem jest fakt, iż po nałożeniu, Revlon Colorstay nie tworzy zaschniętej skorupy, sprawiającej wrażenie jakby usta były pociągnięte farbą olejną. Ponadto wbrew niektórym opiniom, produkt ten nie wysusza ust; zdarzało się, że używając różnego rodzaju pomadek nawilżających moje usta były w dużo gorszej kondycji. Trzeba dodać, iż pomadka ma bardzo kremową konsystencję, jak dla mnie trochę aż za bardzo, co w moim przypadku skutkuje lekkimi problemami z równym i symetrycznym aplikowaniem kosmetyku. Ale oczywiście jak kto lubi. Warto również wspomnieć, choć jest to czysto subiektywne odczucie, o gamie kolorystycznej. Jako jedna z nielicznych dostępnych na naszym rynku serii, Revlon Colorstay soft&Smooth oferuje odcień, który przypasował mi w stu procentach. Używam koloru nr. 340 Divine Port Wine, jest to ciemna, wyrazista, ale stonowana czerwień wpadająca w bordo.
Podsumowując, ideałów nie ma, ale niektórym bardzo do nich blisko. Tak też jest w przypadku tej pomadki.

Pomadki używam od niedawna, jednak z pewnością jeszcze po nią sięgnę.