L'Oreal, Plenitude - Hydra-Matite

L'Oreal, Plenitude - Hydra-Matite

Krem długotrwale nawilżający, beztłuszczowy. Zawiera mikrosfery absorbujące tłuszcz przez co pozostawia skórę matową na cały (wg producenta) dzień. Krem ma wyjątkowo lekką, wodnistą konsystencję i dosyć miły zapach.

Cena: ok. 45 zł

wspomnienia:)

Pamiętam,że był to jeden z pierwszych matujących kremów na polskim rynku.Kiedy go kupiłam po raz pierwszy miałam jakieś 16 lat, pamiętam,że był wtedy drogi i musiałam sobie uzbierać na niego pieniądze:)Dobrze matował, nie wysuszał i nie podrażniał cery.Nie zaostrzał moich problemów z trądzikiem stąd myślę,że nie zapychał.Pamiętam też,że miał miły, świeży zapach.

Używam tego produktu od: dawno, dawno temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Wspanialy!!!

Kupowalam go regularnie,kiedy mialam ok 20 lat.
Wspominam naprawde milo.
Rewelacyjny krem dla mlodej skóry.
Konsystencja lejaca-doskonale sie rozprowadzal.
Pieknie pachnial,orzezwial.
Wydajny.
Same plusy.
Kosmetyk godny polecenia!

Używam tego produktu od:4-5 lat(10 lat temu)
Ilość zużytych opakowań:8-10

oda do nieboszczyka

Korzystam z okazji, kiedy jescze nieboszczyk Hydra-Matitte jest wśród kosmetyków żywych, póki Zło nie pochowa go w kosmetykach zapomnianych i umieszczam małą recenzję - nekrolog :)To krem moje młodości, kiedy miałam jeszcze problemy ze świecącą się skórą. Używałam go chyba przez 4 czy 5 lat, dość długo był na rynku. Mnie służył znakomicie - szybko się wchłaniał, ładnie matowił cerę, nie odczułam, by zostawiał jakąś warstewkę na twarzy. Bardzo dobrze rozprowadzało się na nim podkład. Był bardzo wydajny, nie uczulał.Szkoda, że już nie ma go wśród nas. Gdy Zło umieści go w "zapomnianych" chętnie zapalę mu świeczkę na wieczną pamiątkę.Żegnaj zielony kremiku mojej młodości. :( Żegnaj młodości... :(Używałam tego produktu bardzo długo / Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Eris film 2

byle jaki

rzeczywiscie zawiera duze ilosci glinki ktora zostaje na skorze po aplikacji-teoretycznie ma wchlaniac nadmiar sebum ale efekt jest taki ze przy regularnym stosowaniu powoduje jeszcze silniejsze "swiecenie sie". nie nawilza zupelnie. podklad nakladany na krem walkuje sie.

na pewno nie pod podkład

U mnie się sprawdził; zawiera tyle substancji matującej (co to jest: talk ? nie sprawdzałam, ale zachowuje się jak talk na skórze), że nałożony w mniejszej ilości nie nawilża, a w nieco większej - nawilża słabo, i już zaczyna się wałkować. Matową warstewkę czułam cały czas na skórze. Wg mnie nie ma mowy, żeby pokryć to fluidem, więc jest to propozycja dla pań nie używających podkładu. Oddałam siostrze po kilku zastosowaniach; zużyła, ale zachwytów nie słyszałam.