Bio-Cure, Szampon zapobiegajacy wypadaniu włosów

Bio-Cure, Szampon zapobiegajacy wypadaniu włosów

Jest to szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów osłabionych, wypadających.

Cena 19,50; w promocjach ok.15,00

Uratował mi włosy

Włosy zaczęły mi poważnie wypadać. Byłam przerażona, wypała ich ponad połowa. :( Ten szampon sprawił, że przestały wypadać i dziś (po dwóch latach) znowu mam śliczne włosy i tylko na końcach jest ich trochę mniej. Jestem taka szczęśliwa! :D Polecam!! :D

ilość zużytych opakowań: 1 (tyle wystarczyło :) )

Nie widzę efektów

Stosowałam jak producent przykazał - 3 razy w tygodniu, delikatnie masowałam i inne cuda wyprawiałam. Na 8 tyg wystarczył, więc sumienie mam czyste. Ale co z tego, skoro włosy nie? Szampon zdecydowanie przyspiesza ich przetłuszczanie. A do tego w kwestii wypadania nie zrobił kompletnie nic :(. Jestem zawiedziona, na pewno więcej nie kupię. Ale jesli ktoś nie ma takich problemów,czemu nie? Gwiazdka za bardzo ładny zapach, konsystencję i ogólną przyjemność stosowania.

ilość zużytych opakowań: 1

zadziałał

Ograniczył wypadanie moich włosów, widocznie je wzmocnił. Śliczny zapach utrzymuje się na włosach.
Gęsta konzystencja sprawia, że jest dosyć wydanjy...

Smokey eyes H&M

Bardzo dobry :D

Bardzo wzmocnił moje zniszczone farbowaniem włosy. Świetnie oczyszcza i reguluje wydzielanie łoju. Zapach jest fantastyczny :-) Włosy nabrały blasku. Pewnie skuszę się na resztę kosmetyków z tej serii.

Miło go wspominam

Bardzo polubiłam ten szampon: za śliczny zapach, konsystencję i opakowanie, które jest poręczne i wg mnie ładne. Włosy dobrze się po nim układały, nie były tak suche jak wcześniej, nie plątały się i nie przetłuszczały. Wzmocnił moje loki. Nie mam pojęcia, czy zmniejszyło się wypadanie włosów, nie zauważyłam tego. Ja traktuję ten szampon w kategorii pielęgnacyjnej, nie leczniczej. Za przyjemność uzywania daję ****, bo moim zdaniem wyróżnia się na plus na tle innych szamponów.

nie spełnia swego zadania

Przyjemny szampon, ładnie pachnie, w miarę dobrze się pieni, włosy są po nim dobrze nawilżone, delikatne. Nie podrażnia skóry głowy, co dla mnie jest także ważne.
Ale jeśli chodzi o skuteczność dotyczącą wypadania włosów to bardzo mi przykro ale ja nie widzę żadnych efektów :(

zwyczajny

Ma ladny zapach, konsystencja jest fajna, opakowanie tez moze byc:) ale nie spelnia swojego podstawowego zadania, nie wzmacnia wlosow wiec to juz go na wstepie eliminuje...:( Ilość zużytych opakowań: 3

Taki sobie!

Szampon nie zdziałał cudów na mojej głowie. Włosy jak wychodziły tak wychodzą.No może nie w takiej ilości.Na pewno mniej się przetłuszczają, a to już duzy plus.Poza tym włosy wydają się odżywione. Konsystencja szamponu trochę za gęsta, słabo się pieni, ale za to bardzo ładnie pachnie.Poręczne opakowanie. ...

Rewelacyjny

Po porodzie moich włosów na głowie było coraz mniej, i mniej... Już podczas używania pierwszej butelki stwierdziłam, że przestały wypadać. A po zakończeniu kuracji zauważyłam, że włosy odrastają i to w dość dużej ilości. Tak więc efekt przeszedł moje oczekiwania!!!

no nie wiem....

Żadnych szczególnych rewelacji nie zauważyłam. Ostatnio rzeczywiście zaczęły trochę wychodzić mi włosy,zużyłam więc cały szampon- specjalnych efektów jednak nie zauważyłam. Dodam, że jednocześnie zaczęłam przyjmować specjalne witaminy na włosy i po ponad miesięcznej kuracji stwierdzam, że niestety nie zadziałał na mnie tak jak na pozostałe recenzentki. Co prawda nieco kuracja pomogła (ale nie wiem czy to nie zasługa bardziej witamin), ale więcej go nie kupię. Co jeszcze w nim dziwnego...po raz pierwszy spotkałam się z szmponem, który tak szybko przestaje się pienić. Jeszcze nie zdążę nałożyc go na włosy a piana już znika :(Za to jest bardzo wydajny, delikatny i dość dobrze oczyszcza włosy. Jako pięlęgnacyjny Ok, ale jako preparat przeciw wypadaniu włosów nie dla mnie.

świetny

Estetyczne, poręczne opakowanie.<BR>Ładny zapach, przyjemna konsystencja.<BR>Efekty widać po kilku myciach.<BR>Naprawdę pomaga!

super

Bardzo mi pomógł, kiedy po urodzeniu dziecka włosy zaczęły mi wypadać przysłowiowymi garściami. Moja czupryna stała się silniejsza, mniej kłaczków zostawało na grzebyku.