Yves Rocher, Couleurs Nature, Crayon Sourcils [Eyebrow Pencil] (Kredka do korekty brwi)

Pojemność 1,1 g

Precyzyjna kreska, naturalny efekt. Z masłem karite ułatwiającym aplikację. Precyzyjny, lekko pudrowy wkład zapewnia jednolitą kreskę. Profilowana szczoteczka rozciera kreskę i rozczesuje brwi. Naturalne kolory zapewniają doskonały efekt.

Świetna

Robi wszystko co producent obiecuje. Bardzo łatwa i szybka aplikacja. Trwały w ciągu dnia, chociaż jeśli nałożymy za dużo łatwo wyczesać nadmiar. Utrzymuje włosy w miejscu. Można nim ładnie uzupełnić brwi, chociaż nie wydaje mi się żeby można nim było narysować je od zera.

twarda ale mocna ;)

Mam kredkę w kolorze 02 brun. Z kolorem nie za bardzo trafiłam, bo kolor ten wpada lekko w ciepły odcień. Poza kolorem nie mam zastrzeżeń. Kredka długo utrzymuje się na brwiach, nie straszny jej pot i deszcz. Ma na końcu porządnej jakości szczoteczkę spiralną do rozczesywania. Z pewnością kupię ponownie, choć tym razem w odcieniu 02.

dobra kredka

Jeden z niewielu produktów tej marki który lubię. Dobrze się rozprowadza,jest miękka, można ją rozetrzeć, dzięki czemu makijaż brwi nie wygląda sztucznie. Przypudrowana wytrzymuje kilka godzin ale trwałość mogłaby być lepsza. Fajne odcienie. Posiada wygodną do użycia spiralkę do rozczesywania brwi.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

hmm

Kredka spełnia Swoje zadanie, nie rozmazuje, długo się utrzymuje,Problem jest tylko z tym że kredka wystepuje tylko w kolorze brązowym... zdecydowanie wolę kolor grafitowy. Gdy kredka będzie występowała wtym kolorze z pewnością zostanę jej fanką.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

bardzo dobry, nierozmazujący się ołówek (+foto porównawcze odcieni)

uzywam koloru 02 Cendre (polska nazwa Popielaty)
mam też nietrafiony odcień 04 Brun (Brąz)
kupiłam na firmowej stronie YR w cenie 19zł za sztuke (promocja z 33zł/szt)

Kredkę mam zaledwie od kilkunastu dni, ale już mogę ją pochwalić, bo przetestowałam w różnych warunkach pogodowych i "życiowych".

Kredka - a właściwie ołówek - bo konsystencją zbliżona jest bardziej właśnie do ołówka, jest twardszej niż większość kredek do brwi struktury (o to mi właśnie chodziło) lecz pomimo to nie rysuje się nią opornie.

Produkt nie rozmazuje się na tłustej czy spoconej skórze, trzyma się w ryzach, nie znika w ciagu dnia.
Mialam ją podczas biegania (nie starła się), a także specjalnie zastosowałam ją na noc (nakładając ok. godz. 17) i nie straszne jej było ocieranie się o poduszkę, rano dalej była na swoim miejscu, choć może nie aż tak intensywnie jak przy nakładaniu, jednak nie roztarła się, ani nie starła całkowicie.

Mam brązowe włosy z refleksami (ciepły odcień) i zimniejsze i nieco ciemniejsze brwi.

Kolor 04 Brun - ciemniejszy brąz - jest dla mnie za ciepły, choć od biedy kredka w tym odcieniu by uszła.
Kolor 02 Cendre (popielaty), chłodny zgaszony, popielaty-brąz pasuje mi idealnie i myślę, że jesli ktoś nie ma typowo ciemno-ciepłego odcienia brwi to rozważając oba odcienie bezpieczniej wybrać właśnie 02 Cendre.

Kredka z jednej strony jest temperowana, z drugiej ma przyczepioną szczoteczkę do wyczesywania - spełniającą swoją funkcję.

Osobiście forma kredki chyba najbardziej mi pasuje, biorąc pod uwagę brak zbędnych akcesoriów (jak np. przy Aqua Brow trzeba mieć: podoże do nałożenia małej ilości, pędzelek do nałożenia produktu, szczoteczka do wyczesania, wacik do umycia podłoża).

Cenę promocyjną (19zł) uważam za rewelacyjną, a cenę standardową (33zł) za adekwatną do jakości i wygody stosowania.
Jeszcze lepszą opcją by było wysuwanie kredki - i własnie za konieczność temperowania nie mogę dać pełnej 5*.

Niestety na razie nie mogę wypowiedzieć się co do wydajności - za krótko używam.

Poniżej załączam zdjęcia porównawcze, może komuś pomogą w internetowym wyborze.
Moim zdaniem (na moim komputerze i telefonie) zdjęcie trzecie najlepiej oddaje przedstawione odcienie.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Świetna kredka do brwi

Oceniam odcień nr. 02 Cendre w Polsce jako 'Popielaty'

Powody zakupu:
Szukałam czegoś w odcieniu schłodzonego brązu, który ma być szarawym brązem. Ta kredka się okazała ideałem. Typowe brązy czy nawet odcienie ';taupe' częstokroć na mojej bladej skórze okazały się rudawe (sic!). Miałam zachwalane kredki z Catrice - i guzik odcienie 020 i 030 to kompletna pomyłka. Dają odcienie rudości, a nie chłodnego brązu. W ofercie Essence takiego koloru nie widziałam. Z innych firm to dopiero Bobbi Brown posiada odcień 'Gray' który jest dla mnie ok - inne kredki? A guzik, nie ma. :nie: YR kupiłam bo obecnie mam zbyt mało $$ na cudo z Bobbi Brown ;)

Działanie:
Kredka jest dość miękka. Łatwo dorysowuję nimi niezbędne włoski. Moje brwi od połowy w górnej części (w znaczeniu w górnej części, gdzie schodzą do skroni) mają braki - nie wyrywałam ich nigdy pęsetą sama (chodzę na wosk) - ot taka uroda . Ta kredka bez problemu dorysowuje brakujące włoski. Dobrze się temperuje. Używam do tego temperówki z TBSa, która nie niszczy drewnianej obudowy kredki.

Trwałość
Kredka się dość dobrze trzyma skóry. Może nie jest to ideał, ale jest nieźle. Po utrwaleniu woskiem kredka się dobrze trzyma na brwiach. Poprawiam ją nie tylko braki, ale też poprawiam kolorystykę moich jasnych brwi i jest ok.

Szczoteczka:
Szczoteczka to dobry patent. Jej metalowa skuwka nie pęka, a szczoteczka nieźle rozczesuje brwi.

Cena:
Jak to w YR dość spora, ale ja akurat trafiłam na promocję - 50%. Gdy ma się kartę często są promocje -40% czyli kredkę można sporo taniej kupić. Dostępność - sklep on - line i salony.

Czy kupię ją ponownie?:
Tak, zdecydowanie tak. Kredka spełnia moje oczekwiania co do koloru czy trwałości. Wygodnie się jej używa, dobrze koloruje brwi. Mimo wysokiej ceny jest tego warta. Poza tym jest wydajna.Polecam tą kredkę gdy komuś nie pasuje ta z Catrice - odcień popielaty jest idealny dla osób o bladożółtej skórze i włoskach na brwiach o kolorze 'mysi blond'.

bardzo dobra

Nidy nie byłam przekonana do używania kredek do brwi- zawsze kojarzyły mi się ze starszymi paniami które zamiast brwi mają narysowaną kredką linie.
Do zakupu zachęciła mnie koleżanka a że akurat była promocja to zdecydowałam się przetestować.
Mam odcień popielaty. Kredką bardzo ładnie można wypełnić brwi nie rozmazuje się i bardzo naturalnie wygląda. Ma wygodną szczoteczkę którą można ładnie wyczesać brwi. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Bardzo dobra !

Do zakupu tej kredki namówiła mnie koleżanka. Zakup okazał się udany ! Kredka ma idealną twardość - nie jest ani za miękka, ani za twarda. Po prostu IDEALNA ! Stosuję odcień brązowy, który idealnie pasuje do koloru moich włosów. Kredka bardzo ładnie barwi brwi. Utrzymuje się na nich przez cały dzień. Nie należy robić żadnych poprawek ! Cena warta jest jej jakości. Jest to produkt bardzo wydajny.

Bez wad

W swoim życiu przetestowałam chyba ze 100 różnych kredek do brwi, wosków, cieni itp, próbowałam te od chanel, diora, lancome i wielu innych także po te tańsze, ta nie ma sobie równych, po wielu godzinach jest nienaruszona, świetnie się nakłada, jest łatwo dostępna, jest bardzo wydajna, miękka, co prawda poprzednia wersja grzebyka była lepsza lecz ta także nie jest zła. Pasuje do każdego odcienia włosów, używałam na koleżankach o bardzo jasnych włosach, u mnie-przy ciemnym blondzie, po moją siostrę mającą ciemną oprawę oczu i u wszystkich nas odcień 03 chatain sprawdził się świetnie. Na dodatek za śmieszne pieniądze, jeśli ktoś szuka kredki idealnej to nad tą nawet niech się nie zastanawia tylko pędzi do sklepu...:) polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Świetna!

Tyle kredek wypróbowałam, tyle drogerii zwiedziłam, ale wygląda mi na to, że Yves Rocher najbardziej mi odpowiada- oczywiście w kwestii stylizacji brwi. Nie wiem jak to się dzieje, że oglądałam tyle tutoriali, tyle różnych instrukcji, ale nigdy nie jestem do końca zadowolona z moich brwi. Najbardziej wkurzają mnie rudawe brązy dedykowane blondynkom, jak też zimnoszare brązy dedykowane w ogóle wszystkim użytkowniczkom. Wiele kredek kupiłam, większość rozdałam posiadaczkom bardziej zdecydowanej urody, mianowicie takiej, gdzie ciemniejsze brwi dobrze integrują się z całością. Ja wymagam kredki jasnej, wręcz beżowej i wiem, że beżowej kredki do brwi po prostu nie da się kupić, chyba w Warszawie. Mam włosy blond i jasną karnację, więc wszelkie kombinacje z ciemnymi brwiami nie wchodzą u mnie w grę, nie lubię kiedy brwi za bardzo widać i robią pierwszy plan. Jak na ironię, mam brwi ciemnobrązowe naturalne i w zasadzie wystarczyłby żel bezbarwny, ale niestety kształt nie jest dobry i koryguję go kredką. I w tym cały problem, aby znaleźć właściwy kolor.

I właśnie przypomniało mi się, że kiedyś Yves Rocher miał w swojej ofercie kredkę do brwi dla blondynek, mającą odcień brązu w tak jasnym wydaniu, że był to niemal beż. Niestety nie ma ich już, są inne, nolens volens zdecydowałam się na zakup kredki zdefiniowanej jako najjaśniejsza, 01 Blond. Okazało się, że pasuje do mnie świetnie. Jest nieco jaśniejsza od kredki Essence dedykowanej blondynkom i chłodniejsza od Catrice również dla blond.

Kredka Yves Rocher jest o tyle dobra, że odpowiadają mi kolory. Również jakościowo produkt spełnia dobrze swoją rolę, ponieważ nie ma tu zbędnej miękkości. Kredka jest idealna do wykonania makijażu brwi, ponieważ nie rozmazuje się i brwi wyglądają przyzwoicie. Sczoteczka dołączona do kredki jest funkcjonalna, dosyć twarda, umożliwia więc dokładne wyczesanie brwi. Ja używam jej do wyczesania nadmiaru barwnika. Ogólnie do makijażu brwi używam tej kredki, przeczesuję szczoteczką, później przeczesuję jeszcze żelem bezbarwnym (obecnie Catrice).

Posiadam dwie kredki Yves Rocher w tym samym kolorze 01 Blond, na zapas. Jestem bardzo zadowolona, póki co jest dla mnie optymalna.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1+ 2 nowe

To jest to.

Wybrałam kolor brąz, z pomoca ekspedientki, okazał się on strzałem w 10. Idealnie pasuje do moich włosów, pięknie podkresla brwi.
Kredka jest twarda, ale nie z atwarda. Utrzymuje się cały dzień, ile trzeba, zupełnie bez poprawek.
Jest wydajna.
Grzebyk po drugiej stronie także się przydjae.
Świetny produkt.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jednA

Ulubiona

Długo szukałam idealnej kredki do brwi z uwagi na to, że moje brwi są dość rzadkie muszę je dodatkowo podkreślać, bez nich kobieta jest jak bez uśmiechu :) Miałam różne kredki z kolorem też był zawsze problem, za jasna, za ciemna, nietrwała. Po przeczytaniu opinii postanowiłam zaryzykować, cena również przystępna więc skusiłam się na dwa kolory. Posiadam ocień brąz i popielaty. Pierwszy jest zdecydowanie za ciemny, a popielaty to strzał w 10! Jakoś jest porównywalna do dużo droższych produktów, kredka pięknie podkreśla brwi, wyglądają naturalnie, u mnie trzyma się cały dzień bez poprawek. Duży plus za szczoteczkę do przeczesywania brwi u mnie jest bardzo pomocna. Po dłuższym czasie używania skuwka od szczoteczki zaczyna się ślizgać i wysuwać, jednak wybaczam to jej mimo wszystko :) z kredki nic się nie ściera, poleciłam ją większości koleżanek również są nią zachwycone, nie szukam kolejnej bo znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: jedna