Lululun, Plus, Fresh Red, Weekly Fresh Mask (Rozjaśniająca maseczka z acerolą)

Lululun, Plus, Fresh Red, Weekly Fresh Mask (Rozjaśniająca maseczka z acerolą)

Rozjaśniająca i rozświetlająca maseczka do twarzy z wyciągiem z aceroli z japońskiej Okinawy. Acerola to roślina bogata przede wszystkim w witaminę C. Zawiera jej 17 razy więcej niż cytryna. Ponad to zawiera witamine E, beta karoten i antyoksydanty. Kontroluje produkcje melaniny, dzięki czemu na działanie rozjaśniające i rozświetlające. Dodaje skórze promiennego blasku, działa przeciw starzeniowo.

dojrzała, sucha, mieszana
przeciwzmarszczkowe, rozświetlające
oil – free / nietłusta
w saszetce
materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach

Cudowna

Maseczki w płatach kupuję regularnie i mam swoje ulubione. Niedawno miałam okazję sprawdzić japońskie maseczki z firmy Lululum. Uważam, że są świetne i jakościowo różnią się od polskich oraz koreańskich produktów, a cenowo są podobne. Niestety nie są dostępne w Polsce.
Maseczka z acerolą jest naładowana witaminą C, a jej zadaniem jest odświeżyć, nawilżyć, rozjaśnić i rozświetlić twarz. Wszystko to dzieje się zgodnie z planem.
Maseczka jest przede wszystkim bardzo mokra. Po wyjęciu z opakowania czuć na dłoniach że została nie tylko nawilżona substancjami ale w nich zamoczona, część oczywiście zostaje w opakowaniu i może być wykorzystana np. na dłonie.
Druga pozytywna sprawa to kształt płatu. Jest bardzo dobrze wykrojony, dość mały co mi pasuje bardzo bo mam mała twarz i większość płatów muszę przycinać. Tutaj mamy wszystko na swoim miejscu. Ponieważ maseczka jest bardzo mokra, żelowa substancja którą jest nawilżona idealnie przykleja się do twarzy. Po 20 min nadal jest mokra i trzyma się bardzo dobrze. Dzięki temu możemy spokojnie poruszać się po domu i czymś się zająć. Ja trzymałam maseczkę 30 min i po tym czasie brzegi zaczęły już lekko odchodzić.
Twarz po zdjęciu maseczki była wyraźnie rozjaśniona. Widać było różnicę między twarzą a szyją. Wygląda bardzo promiennie i zdrowo. Dodatkowo dała mocne nawilżenie. Dla mnie efekt jest rewelacyjny. Jak dotąd to najlepsze maseczki z jakimi się spotkałam.