Oshiyo Nails, Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Oshiyo Nails, Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Nasze lakiery, dzięki unikalnej recepturze, należy nakładać cienkimi warstwami. Japońska jakość i unikalna receptura pozwala na stworzenie perfekcyjnego manicure,który będzie pełen błysku i nieskazitelnego wyglądu przez długi czas.

żelowa
Efekt
strukturalne, perłowe
lakiery do paznokci, lakiery hybrydowe

Wykorzystała: kilka próbek

Mega Mega Megaaaa !!!

Pierwszy lakier otrzymałam w prezencie od siostry. Kolor plum... cudowna konsystencja, nie spływa na skórki ( co jest dla mnie ważne, paznokciami zajmuję się amatorsko), znalazłam w internecie sklep internetowy..no i popłynęłam :)
mega kolory, top cudowny, wspaniały perfekcyjny, nie rysuje się a jego błysk trwa,trwa i trwa.
Wcześniej kupowałam znane firmy - na poczet firmy Oshiyo poszły w odstawkę :) Polecam każdemu z osobna ! Nie pożałujecie :D
Dodatkowo nie drażniły mojego nosa - jestem "uczulona" na ostre zapachy, te lakiery sa niemal niewyczuwalne.

Kupiony w: U konsultantki

Oshiyo Nails - lakier hybrydowy

rewelacyjne krycie, top...słów brak. Po 21 dniach wygląda jak by dopiero został aplikowany. Jak dla mnie rewelacja. Już po pierwszej aplikacji lakier równiutko "rozłożył" się na płytce paznokcia. Druga warstwa podkreśliła tylko jego piękno.