Couleurs Nature, Podkład matujący

Couleurs Nature, Podkład matujący

Jest to podkład mający za zadanie zmatowić twarz i nadać jej jednolity odcień. Występuje bodajże w pięciu odcieniach.

Cena: ok. 42,00.
Piszę około ponieważ w promocjach można go kupić nawet o połowę taniej.

no codzień OK

Naprawdę dobry podkład, ale na codzień.Jest lekki, więc nadaje się na lato - nawet w upalne dni da skórze oddychać.Nie ma specjalnych właściwości kryjących, lekko matowi, dobrze się rozprowadza, jest średnio trwały, ale bardzo wydajny.Bardzo, bardzo naturalny.Ilość zużytych opakowań: 1

nic ciekawego

Miałam go jakis rok temu.Dla mnie był taki sobie ze względu na to ze bardzo słabo krył.owsze matowił na jakis czas ale może trzech godzin? Dobrze sie rozprowadza i wsiaka w cere nie jest zbyt widoczny na twarzy.Zdecydowanie zbyt delikatny jak dla mnie.Mozna kupic go jak jest promocja w normalnej cenie nie polecam wręcz odradzam(42zł) za takie pieniadze mozna kupic cos lepszego.Ja plułam subie w brode przez cztery miesiace.

Antymatujący

Wszystko pięknie - odcień, rozprowadza się łatwo, kryje... Ale dlaczego tak nabłyszczył moją (mieszaną) cerę???

Cellulit mity

dobry

Dostałam go w prezencie, więc nie spodziewałam się zbyt wiele, a tu niespodzianka. Najważniejsze jest to, że wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Łatwo sie go nakłada, leciutko kryje. Latem było trochę gorzej, ale teraz matuje ładnie. Tubka jest niewygodna. Za każdym razem wyciskam z niej za dużo, a z powrotem włożyć się nie da :-(.

milutki

Uważam ten podkład za jeden z najlepszych z jakimi miałam do czynienia. Bardzo ładnie matuje moją twarz. Oprócz tego powouje, że buzia jest cudnie milutka w dotyku. Nie jest super kryjący, ale korektor i puder niwelują te braki. Ma jeszcze jeden plus dla mnie osobiście bardzo ważny. Nie ma się wrażenia maski po jego użyciu. jest "lekki", "przewiewny" taka druga nie męcząca skóra.