Mrs. Potter`s, Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych z aloesem i białą herbatą

Odżywka z naturalnym ekstraktem z aloesu głęboko nawilża i odżywia matowe, przesuszone włosy. Wzbogacona wyciągiem z białej herbaty chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (słońce, wiatr, wilgoć). Odżywka przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie fryzury.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid, Butylphenyl Methylproponial, Limonene.

W porządeczku :)

Świetna odżywka. Zdecydowanie mój numer 1.
+Nie była testowana na zwierzętach
+Doskonale nawilża
+Podkreśla skręt
+Nie obciąża
+Jest tania i w miarę wydajna
Używam tego produktu od: hm, 3 miesięcy?

słaba

Chciałam kupić jej starą wersję (z aloesem i keratyną), z rozpędu nie spojrzałam na etykietę i wzięłam tę (z aloesem i białą herbatą).
Nie przypadła mi do gustu. Przede wszystkim zapach miała okropny, jakiś taki nieświeży. Nic a nic nie nawilżała ani nie odżywiała. Włosy jak były matowe, tak pozostały. No ale nie wymagajmy cudów ;) Myślałam, że chociaż ułatwi rozczesywanie, ale na tym polu wypadła... miernie :/ Trzeba było się trochę namachać grzebieniem. Lekko usztywniała włosy. Była baaaardzo wydajna. Jej plusem było to, że nie powodowała szopy na głowie. Nie oceniam najniżej, bo szkód nie wywołała.

Czas używania produktu: 3 miesiące