Puder prasowany

Puder prasowany

Puder prasowany zapewniający aksamitno-matowe, długotrwałe krycie, nadając skórze gładkość jedwabiu. Posiada wybitne właściwości pielęgnujące skórę, poprawia jej elastyczność. Doskonale tuszuje niedoskonałości skóry, nadając cerze zdrowy i naturalny wygląd. Zawiera filtr ochronny. Dostępny w gamie sześciu odcieni, od transparentnego po opalony.

Cena: ok. 17 zł

stał się niezbędnikiem

Mam go w swojej szufladzie z kosmetykami na trudne czasy, gdy w portfelu pusto a pysk się błyszczy :) Ten puder kupiłam na esentii za 8 PLN. W tym wypadku cena nie świadczy o jakości ;).

Odcień transparentny nie maskuje niedoskonałości, ale rzeczywiście nadaje jedwabistego wykończenia (nieporównywalnego z, dajmy na to, efektem uzyskiwanym przy pudrach isadory, ale jednak), matuje i bardzo szlachetnie wydobywa biel twarzy. Dla osób opalonych to produkt zakazany - pewnie pobieli, ale dla mnie - zimowego bledziucha - jak znalazł.

Czemu nie jest to mój KWC? Otóż puderniczka mieści się w ogólnie akceptowanych standardach, ale puszek zupełnie nie spełnia swojej funkcji - nabiera dużo pudru i rozprasza go nierównomiernie na twarzy, Trzeba mieć pędzel, a w mojej torebce nie ma na niego miejsca. Więc puder leży w szufladzie i wracam do niego zawsze na chwilę wtedy, gdy aktualny "ulubieniec" mi się skończy. Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:siedzę w pierwszym

EDIT. 07.05.2008. Dodaję gwiazdkę. Zaczęłam nosić go w torebce, razem z małym pędzlem "do strefy T" i sprawdza się genialnie - nie podrażnia, matuje, puderniczka przeżyła wiele i nadal wygląda przyzwoicie, przymierzam się do kupna kolejnego opakowania.

najlepszy

Zdecydowanie najlepszy w swej kategorii puder kompaktowy,robi wszystko co ma robić i te kolorki , kazda osoba znajdzie coś dla siebie , cena śmieszna wydajnośc ogromna , polecam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od:roku

cztery z wielkim minusem

Na początku używałam go na podkład i nakładałam pędzlem - wtedy wyglądał koszmarnie. Ale nakładany na czystą buzię gąbeczką, jest w porządku.
Plusy:
- Jest baardzo tani (6 złotych),
- Ładnie pachnie,
- Ma ładne opakowanie (mam inne niż na zdjęciu - takie bordowe),
- Dobrze matuje,
- Nie tworzy efektu maski,
- Nie zatyka porów,

Minusy:
- Baaardzo słabo kryje,
- Szybko się kończy, ale za tę cenę nie ma co narzekać,
- Trochę brudzi ubrania,
- Szybko się ściera, muszę poprawiać makijaż średnio co 3h,
- Ciężko go dostać.

Daję naciąganą czwórkę, bo denerwuje mnie,że tak słabo kryje, ale ogólnie jest w porządku. Myślę,że jeszcze do niego wrócę.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Najlepszy jak do tej pory

Uzywałam w swoim zyciu juz takich pudrów prasowanych, ze nawet nie jestem wstanie powiedziec jakiej firmy były, ale ten jest pierwszym z którego jestem w pełni zadowolona, wysoka jakośc, daje naturalny efekt matu, dobrze sie trzyma , przynajmniej na mojej cerze, i oczywiscie cena: niewygórowana jak za kosmetyk który moze spokojnie konkurowac z tymi z wyzszej półki.

Dobry

Kupiłam go tydzień temu i powiem szczerze,że miło się zaskoczyłam:]
Plusy i mnusy:
+nie zatyka porów i ich nie podkreśla
+ślicznie wygładza i matuje moją mieszaną cerę
+wtapia się w skórę i nie mienia koloru na buzi(łatwo dobrać swój kolor)
+jeśli się dotknie twarzy,palce nie są nim ubrudzone
+nie tworzy maski Wink
+no i cena(7zł)

-średnio kryje,trzeba użyć fluidu jeśli ma się cerę problemową,ale od czego są korektory i fluidy Big Grin

NAJLEPSZY NA ŚWIECIE!!

kupiłam właściwie z przymusu, bo na mój ukochany Manhattan nie starczyło mi pieniędzy, a pilnie potrzebowałam pudru. zaryzykowałam i za prawie 9zł kupiłam najjaśniejszą Celię.

Jestem w całkowitym szoku!!! matuje perfekcyjnie, podobnie jak Manhattan, przypudruję się raz na krem matujący i mam spokój na bite sześć godzin, na cztery jeśli jest bardzo ciepło. nie tworzy maski. jest bardzo lekki, nie pogorszył stanu mojej bardzo problemowej cery. opakowania nie oceniam, bo uważam, że liczy się zawartość, natomiast jedyne do czego bym się przyczepiła - jest mało kryjący, może dlatego że mam transparentny. od tej chwili nie zmienię go na żaden inny. najlepszy puder jaki miałam.

świetny

Ładne, naturalne kolorki, dość duży wybór odcieni. Ja mam najjaśniejszy, 10, świetny dla bladych buź, nawet tych, dla których każdy podkład jest za ciemny, jak ja. Dobrze się nabiera załączoną gąbeczką, dobrze się rozprowadza, nie robi smug. Świetnie matuje, daje efekt brzoskwiniowej skórki, lekko kryje. Otacza twarz jedwabistą woalką, buzia wygląda po prostu pięknie, szlachetnie. Dobre opakowanie, z lusterkiem i gąbeczką.

Okropna mąka

Miałam jakiś czas temu ten puderek i b. niemiło go wspominam. Wcale nie stapiał się z cerą tylko tworzył taką mączną dziwną powłokę. Nie nadawał się do używania na całą twarz, bo efekt był tragiczny, ale pod oczy był super, bo ze względu na kolor jakoś tak fajnie rozjaśniał cienie. Tylko dzięki temu patentowi nie wyrzuciłam go, ale zużyłam do końca. Dodam jeszcze, że był "gruboziarnisty", a w przypadku pudrów nie jest to raczej czymś pozytywnym.

lubię:)

niezły puderek za niezłą cenę :)ładnie rozprowadza się po buźce, nie robi plam, ładne matuje choć nie na cały dzień, mam opalony kolor- buźka wygląda na lekkko opaloną :)opakowanie funkcjonalne, mam go już od paru miesięcy, noszę codziennie w torebce i nic się mu nie dzieje.....używam załączonej gąbeczki-dobra

naturalny efekt

Najważniejsza zaletą tego puderku jest właśnie jego naturalność. matuje i robi to nieźle, wciągu długiego dnia wymaga małych poprawek.Nie tworzy na twarzy jakiejś dziwnej warstwy, tylko matuje i nadaje kolorek.Stąd też wynika, ze słabo kryje. Raczej nie lubię takich delikatnych mgiełek, ale na lato rewelacja :)Puderek ogólnie b. dobry, nie wysusza skóry i (chyba) nie zatyka porów. U mnie z zaskórniakami nie było po nim problemów.Ilość zużytych opakowań: 2

marzenie..

Świetny puder. Sprzedawczyni wcisnęła mi kolor lekko morelowy, a ja jako posiadaczka bladej twarzy wracając do domu byłam z tego powodu bardziej niż niezadowolona. Kiedy wypróbowałam go na buzi : ZACHWYT...Matuje na kilka godzin i ładnie wygląda na buzi.I najważniejsze cena - spełnienie marzeń.

kochaniutki...

To był mój pierwszy puder. Uwielbiałam go. Co prawda minęly już 3 latka od kiedy skończyło mi się ostatnie opakowanie, ale nie kupiłam kolejnych tylko dlatego, że zamknęli sklepik w którym zaopatrywałam sie w ten puder i nigdzie potem nie moglam go juz dostac. Tesknie za naturalną mgielka tego pudru. Nie ustępuje on jakościa droższym pudrom, ktore mialam, od niektorych jest nawet lepszy...