Revlon, Skinlights, Diffusing Tint (podkład)

Revlon, Skinlights, Diffusing Tint (podkład)

Jest to podkład bardzo lekki i delikatny czyli akurat dla takich osób jak ja, które nie lubią czuć , że mają podkład na twarzy ci, którzy szukają podkładów kryjących nie będą z niego zadowoleni. Naprawdę daje wrażenie rozświetlenia skóry, ale nie posiada żadnych świecących drobinek jak inne produkty z tej serii, czyli nadaje się do codziennego stosowania, efekt rozświetlenia uzyskano dzięki zastosowaniu sproszkowanej macicy perłowej oraz drobinkom topazu i różowego kwarcu Poza tym jego wielka zaleta to filtr SPF 15, zawiera on też co ważne filtry chroniące również przed UVA, można go wręcz stosować jako samodzielny krem tonujący zwłaszcza latem , gdyż zawiera on też wiele składników pielęgnujących, można by je długo wymieniać m. in. witaminy A, E i C (w trwałej estrowej postaci), wyciąg z miłorzębu japońskiego, żeń-szenia, liści zielonej herbaty, z pestek winogron, czyli same najlepsze antyoksydanty, poza tym zawiera wiele mikroelemnetów jak cynk, miedź, magnez, krzem, potas.

Skład: Składniki aktywne: Titanium Dioxide 5,8%, Octinoxate 2,5%, Zinc Oxide 2,2%.

Skład: Water, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl Dimethicone Copolyol, Boron Nitride, Dimethicone Copolyol, Aluminium Stearate, Polyglyceryl-6-Polyricinoleate, Triethoxycaprylylsilane, Magnesium Sulfate, Calcium Carbonate, Conchiolin Powder (Mother of Pearl), Micronized Topaz Powder, Micronized Rose Quartz Powder, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palimitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Gingko Biloba Extract, Panax Ginseng Root Extract, Camelia Sinensis Leaf Powder (Green Tea) Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Iron Ferment, Saccharomyces Silicon Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Nylon-12, Methicone, Laureth-7, Fragrance, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben [+/- Iron Oxides, Mica].

Delikatny

+ naturalnie wygląda na twarzy
+ wtapia się w skórę
+ lekka konsystencja
+ nie tworzy smug
+ przyjemny zapach
+ ładnie rozświetla buzię
+ wygodne opakowanie

- troszkę za delikatne krycie
- w ciągu dnia znika z twarzy
- cena

Gdyby był w sprzedaży to pewnie bym go kupiła na lato, ale niestety jest już niedostępny.

Używam tego produktu od: ---

Świetny!

Nie tworzy smug, bardzo dobrze się go nakłada, idealnie wtapia się w skórę. Delikatnie rozświetla, drobinki są tak subtelne, że efekt naprawdę jest świetny! Nie mamy maski na twarzy, wygląda naturalnie. Wydajny!
Dodatkowo ma super wygodne opakowanie z pompką.
Byłby KWC gdyby ciut bardziej krył niedoskonałości (choć wtedy może bym się przyczepiła, że tworzy maskę;) ). Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Miło go wspominam

Miło wspominam ten podkład i wydaje mi się że już go nie produkują, ostatni raz cała zresztą seria skinlights była dostępna jakieś 2 lata temu. Podkład ten ma bardzo gęstą konsystencję, podobną, jak również zapachem, do kremu nivea. Ładnie rozświetla twarz nie obciążając jej zbytnio. Krył wystarczająco dobrze i nie tworzył efektu maski. Wydaje mi się iż po wyschnięciu na twarzy nadawał jej aksamitnego wyglądu. Bardzo wygodne opakowanie - pompka. Dla niektórych osób zwłaszcza z tłustą cerą może wydawać się za ciężki. Lepiej się sprawdzał w lecie.

Używam tego produktu od: po raz pierwszy 5 lat temu

wrastające włoski

nie

Do samodzielnego stosowania nie nadaje się. Mieszałam go z innym podkładem i kremem - dopiero w takiej postaci nadawał się do położenia na twarz. Sam tworzy smugi, ma dziwną oleistą, smugotworzącą konsystencję - odradzam.

oj, nie

Niestety nie jest to podkład dla mnie. Pomijając wszelkie inne właściwości przeświadcza o tym głównie fakt, że moja cera reaguje na niego alergicznie. Od momentu nałożenia do momentu zmycia go z twarzy po paru godzinach (dzielna byłam :D) czułam nieprzyjemne delikatne pieczenie połączone z uczuciem delikatnego ściągania i wysuszania. Aż sama się sobie dziwie, że nie zmyłam go od razu. No ale łudziłam się, że minie. Nie minęło, a na drugi dzień w podzięce :rolleyes: otrzymałam kilka niespodzianek świadczących o komedogennym działaniu tegoż podkładu. Poza tym jakoś nie zachwyciły mnie jego właściwości rozświetlające :nie: Rimmel Recover jest o wiele lepszy i pod względem rozświetlenia, i krycia (ten tego wcale nie robi) i nawet ceny. Także ten podkład stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: użyłam raz i nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki :rolleyes:
Ilość zużytych opakowań: parę ml z pierwszego i ostatniego, całe szczęście darowanego :)

Super

Kosmetyk naprawdę bardzo dobry. Rozświetla buzię, nadaje bardzo naturalny wygląd, nie tworzy efektu maski. Twarz jest świeża, rozświetlona - ale delikatnie, przez co nadaje się do codziennego użytku. Nie powodował zatykania porów - wręcz przeciwnie, miało się wrażenie, że skóra oddycha. Dobre, poręczne opakowanie. Wydajny. Jedną gwiazdkę odejmuję za trwałość. Nie mam większych problemów z cerą, więc dla mnie sprawdził się znakomicie.

oleisty

Rozswietlenie w porządku, ale krycie praktycznie zerowe. Wszystko by bylo ok, gdyby nie to ze jest strasznie tłusty i absolutnie nie matuje. Dobry i szybki zapychacz, dlatego radze uwazac. Wchodzi mi w pory, powoduje powstawanie zaskornikow juz po pierwszym uzyciu. Bylam zmuszona go odstawic..
Nie nadaje się do skory przetluszczajacej się.
Jeden wielki klops. Za te cene nie warto.

Używam tego kosmetyku od-
ilość zużytych opakowań: 2 podejscia

świetny podkład

Po zakupie trochę w mojej szafce przeleżał, bo początkowo nie mogłam ścierpieć jego zapachu. Po kilkakrotnej aplikacji już mi to tak nie przeszkadza. Zapach stał się prawie niewyczuwalny, już tak nie drażni. Mimo, że podkład zasługuje na najwyższa notę, jedną gwiazdkę zabiorę, właśnie za zapach. Pięknie, ale nie nachalnie rozświetla. Delikatne drobinki można zobaczyć tylko w słońcu i tylko wtedy jak się naprawdę dobrze przyjrzymy. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery. Skóra wygląda promiennie, świeżo, z klasą. Ma konsystencję piankową - nie za gęstą, nie za rzadką - jak dla mnie idealną. Ładnie kryje, ale nie tworzy tapety. Nie wchodzi w pory skóry jak to robią ciężkie podkłady. Mam jasną, trupio bladą karnację w chłodnym odcieniu i najjaśniejszy odcień pasuje mi idealnie. Dodatkowym plusem jest wygodne opakowanie z pompką. Polecam!

Nie...

Kupilam go na allegro, odcien nude. Podklad jest gęsty, a ja za takimi nie przepadam..Jest niby lekki, a wlasnie przez tą konsystencję czuje sie jakbym cos maksymalnie kryjącego dawala na twarz:( Nie kryje nawet drobnej plameczki. Co do rozswietlenia, ozywienia- nie zauwazylam nic takiego (ciągle mam w głowie LRP-twarz wyglądala na promienną;) )Zapach mi nie odpowiada calkowicie! Buteleczka bardzo ładna, wolalabym tylko aby byla pokrywka zamykająca pompkę. Podsumowując- nie jestem zadowolona :(

Podkład dla cer idealnych

Podkład kupiłam z myślą o lecie oraz aby rozświetlić moją twarz. Na wizażu miał same pozytywy - więc na co czekać - pomyślałam :) Wybrałam najjaśniejszy kolor - Ivory. Podkład sam w sobie nie jest taki zły - nie tworzy maski, ładnie się rozprowadza, nie robi smug. Jednak Jego krycie jest minimalne, powiedziałabym nawet, że zerowe. Nie kryje nic a nic. Ostatnio nie mam problemów z cerą, ale po to stosuję podkład, żeby drobne niedoskonałości krył lub chociaż wyrównywał koloryt. Podkład należy do lekkich , więc szybko znika z buzi. Z rozświetleniem też jest dziwna sprawa, bo nieby rozświetla ale nie zawsze potrafi ukryć zmęczenie lub szarą cerę :(
Wahałam się długi czas z recenzją, nawet teraz nie wiem ile gwiazdek dać - 2 czy 3? Jednak zostanę przy 3, bo nie jest najgorszy i dam mu jeszcze szansę :)

...czegoś mu brakuje, ale nie za wiele

Kupiłam go w połowie czerwca a teraz mamy już 20-08-05 a jeszcze zostało go dużo (mimo że używałam go codziennie razem z siostrą). Bardzo dobry podkład na lato, jest lekki, zawiera drobinki czegoś błyszczącego co ładnie rozświetla twarz w lecie, ale i tak trzeba ją przypudrować. Długo trzyma się na twarzy, nie spływa z niej jak to jest z innymi podkładami. Zapach jak na mój nos ma miętowy co jest dodatkowym plusem bo to ma chyba ochładzać skóre (tak mi się wydaje). Jednak przy moich problemach ze skóra słbo radzi sobie z niedoskonałościami ale gdyby nie te moje wady to byłby super. Dużym plusem jest obecnośc pompki króra umożliwia prawidłowe dozowanie podkładu. Jednak ostatnio co zauważyłam to w gorące dni w buteleczce tworzy sie woda, co trzeba dodatkową potrząsać buteleczką, jednak pobyt w lodówce przywraca jej prawidłowy stan. Kolor podkładu bardzo dobrze dostosował się do mojej karnacji IVORY. Jest on w sam raz taki naturalny a nie jakiś pomarańcz z jakim spotkałam się przy używaniu Rimmela.

Ale ogólnie podkład jest Bardzo dobry a byłby jeszcze lepszy gdyby nie te moje problemy z cera.

Tylko dla idealnej cery..

Kupiłam go zachęcona opiniami ale jednak zawiodłam się, fakt że jest leciutki, że rozświetla, plusem jest filtr i składniki pielęgnujące ale w ogóle nie kryje!i nie chodzi tu o super krycie ale takie delikatne a takiego nie moge się w nim dopatrzyć...używam go na czoło i policzki bo w ogole nie matuje i po umalowaniu nim nosa i okolic wszyscy widzieliby moje niedoskonałości...na lato to dobry produkt bo jak dla mnie to bardziej krem tonujący, uważam że dla gładkiej buzi super ale dla wymagającej nie sprawdzi się
plusem też jest cena ok 36zł