Special Eyes Eyeliner Pencil

Special Eyes Eyeliner Pencil

Kredka do oczu dzięki której można wykonać wyraźną kreskę o intensywnym kolorze. Długo się trzyma i nie rozmazuje.

Cena: ok. 20zł

Najlepsza jaką miałam

Obecnie nie maluję się czarną kredką, ale jak to robiłam, ta kredka była nierozłącznym elementem mojej kosmetyczki. Kredka jest intensywnie czarna i co dla mnie najważniejsze - bardzo miękka dlatego z łatwością można zaznaczyć kreskę na dolnej powiece, a do tego mi służyła. Myślę , że jako eyeliner z pewnością byłaby za miękka. Fakt, czasem się rozmazuje i dość szybko schodzi dlatego trzeba ją poprawiać, ale i tak jest to najlepsza kredka jaką używałam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duża ilość

Bardzo słaba

- Rozmazuje się
- Za miękka (łatwo się łamie)
- Słabo napigmentowany kolor
- Użyta na linii wodnej po prostu spływa

Jedyny plus jest taki, że jak narysuje się krzywą kreskę, to żeby całkowicie zetrzeć tego Rimmela wystarcza suchy patyczek kosmetyczny ;)

Ilość zużytych opakowań: niecała 1 - czarna

fatalna

Dostałam ją
masakra
jakaś taka szara
rozmazuje się i odbija
droga
oddałam ją mamie i dla niej jest idealna
jest wydajna dlatego 1,5 gwiazdki

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie cała jedna

pierwsza depilacja bikini

najgorsza

Mam ją parę lat, bo nie przykładam wagi do makijażu, ale jest mi wstyd, że tak słabej jakości produkt znajduje się (jeszcze) w mojej kosmetyczce - na szczęście już nie długo. Ponieważ maluję się bardziej wyraziście dosyc rzadko, ostatnio zczaiłam, że kreski nią wykonanej nie wolno przeciągac do zewnętrznego kącika, bo po jakimś czasie robi to tzw. "ksero" pod okiem i wygląda to BARDZO KIEPSKO I TANIO :/ nikomu nie życzę żałosnego spojrzenia, dziewczyny, nie kupujcie kredki Rimmela.

Używam tego produktu od: 4 lat, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka (jest już na szczęście na wykończeniu)

zdecydowane nie

pół gwiazdki za ładne nakładanie się i za to że nie podrażnia a poza tym... jedna wielka masakra; kredka jest na swoim miejscu godzinę, przy dobrej pogodzie może dwie a później najzwyczajniej spływa
starałam się z niej korzystać przy różnych warunkach ale za każdym razem efekt był ten sam, straszny, kredka wylądowała w koszu

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jedna

Beznadziejna

To najgorsza kredka, jaką miałam. Posiadam szary odcień. Kredki nie da się używać - jest twarda, trzeba się nieźle namęczyć, żeby uzyskać na powiece kreskę w trwałość zerowa. Nie wiedziałam, że jakakolwiek kredka może być tak nietrwała. Do tego ciągle się łamała...
Nie polecam. Za tę cenę, a nawet mniej można kupić duuuuużo lepsze kredki.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1, kolor szary

Ekstra

Bardzo mocno polecam. Mam ją już bardzo długo i się nie zużywa. Używam jej bardzo często, prawie codziennie. Wystarczająco miękka, świetnie się nakłada, nie rozmazuje się. Mam tą kredkę z UK, może jest lepszej jakości niż te w Polsce, chociaż nie wiem czy to możliwe. Jak dla mnie rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

rozmazuje sie

Posiadam kolor brazowy juz od kilku lat. Nie da sie jej zuzyc, bo sie tak rozmazuje, ze uzywam jej baardzo rzadko. Wytrzymuje na miejscu zaledwie 10 minut :(. Z dolnej powieki splywa i robi misia pande, na gornej sie kseruje.

Wprawdzie jest miekka i dosyc latwo sie nia maluje, ale nawet z baza nie jest trwalsza. Przypudrowanie jej cieniem przedluza jej trwalosc co najwyzej o pol godziny.

Na plus moge jeszcze zaliczyc to, ze dobrze sie temperuje i sie nie lamie, ale nawet to jej nie ratuje.

Niestety kompletna porazka. Nie moge polecic.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ciagle 1, poniewaz uzywam ja ze 2-3 razy do roku, ale pewnie wyrzuce niedlugo

Sprawdza się

Dostałam ją w prezencie od koleżanki. Bardzo fajny trwały kolor, kredka się nie rozmazuje (z innymi mam taki problem)nie jest za twarda. Plus za cenę;)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Jak eyeliner...

Wybrałam kolor czarny (161 Black Magic). Moje oczekiwania spełniała bez zarzutu. Używałam jej głównie na linii wodnej, choć narysowana przy jej pomocy kreska na górnej powiece do złudzenia przypominała tą narysowaną eyeliner'em. Kredka posiadała przyjemną kremową konsystencję. Przy aplikacji nie podrażniała delikatnej skóry powiek, ani też oczu, nie łamała się, była łatwa do zatemperowania. Czerń, choć z początku intensywna, z upływem czasu stawała się coraz bardziej niedostrzegalna. Czasem zdarzyło się jej rozmazać, szczególnie na linii wodnej.

Ilość zużytych opakowań: 1: 161 Black Magic

rewelacyjna do brwi!

Jak dla mnie kredka jest rewelcyjna,ale do brwi!
Efekt jaki daje na brwiach (kolor Magic Brown)
bije i henne i paletke do brwi sephory i wszytskie inne kredki do brwi!A najlepsze jest to,ze gdy przyjrzymy sie z bliska wcale nie widac,że coś na brwiach jest.Bardzo dobrze się trzyma.Nie jest ani za miękka ani za twarda.

Do oczu również ja lubie ze względu na jej miękkość nie podrażniającą oczu oraz to,że bardzo łatwo ją rozetrzeć gdy chcemy np smoky.Niestety jeśli chodzi o trwałość mi na dolnej powiece wew. jak i na zew. szybko znika,ale nie odejme jej za to gwiazdek bo każda kredka niezależnie od firmy i formuły u mnie na dole znika :|
Na górnej powiece trzyma się całkiem ok.

Używam tego produktu od:2 lata?
Ilość zużytych opakowań:jeszcze 1

super efekt

Dobra, średnio twarda, dobrze się nakłada, nie rozmazuje się, fajny efekt. Długo sie trzyma. Jedyna wada, to taka że żle ją nakładać na kremowe cienie, holograficzne.

Używam tego produktu od:roku