Bio Spécific Régulation, Lotion 2 en 1 purifie-matifie (Lotion 2 w 1)

Bio Spécific Régulation, Lotion 2 en 1 purifie-matifie (Lotion 2 w 1)

Razem z efektem odświeżającym, ostatni etap oczyszczenia skóry. Ten płyn zwęża również pory i zapobiega błyszczeniu się cery.

Grejfrutowe orzeźwienie

Dobry tonik do nakładania wacikiem o pięknym zapachu cytrusów. Dobrze tonizuje i wygładza skórę. Kupuję go głównie ze względu na zapach, bo są lepsze toniki.

Używam tego produktu od: Od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Brak oczekiwanej świeżości

Po demakijażu miałam uczucie zatkania, ciężkości . Miałam wrażenie że kosmetyk się lepi, jak i krem z tej serii. Mam raczej delikatną skórę i mnie podrażniał. Wyrzuciłam połowę opakowania.

fajniutki

Zuzyłam dwa opakowania i przerzuciłam się na micele, dlatego pewnie nie wrócę do niego...ale:

-bardzo dobrze zmywa wszytsko z twarzy
-zostawia uczucie świeżej, czystej buzi
-nie nadaje się do oczu
-skóra ma mniejsza skłonnośc do niedoskonałości
-ładnie pachnie
-nie podrażnia (nawet oczek, ale boję sie go tam używać jako że jest do skóry tłustej)
-ma świetną lekką konsystencję
-ładny delikatny zapach (chociaż wolę bezzapachowe...)

bardzo polecam lekko przetłuszczającej się skórze

Manicure - kolorowy french

Świetny !

Stosuję od dwoch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Najlepszy ze wszystkich toników do cery mieszanej jakie miałam a było ich wiele. Ma świetny, orzeżwiający zapach. Bardzo poprawia kondycję skóry, skuteczny i łagodny: już nie wiem co znaczą nawet drobne niespodzianki! Używałam go nawet po opalaniu, wtedy chłodził i odświeżał. Skóra po nim ma zdrowszy koloryt i jest gładsza. Extra specyfik !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

super

Bardzo dobry tonik do cery mieszanej! Rzeczywiscie alkoholowy ale nie wyobrażam sobie toniku bez alkoholu dla cery mieszanje. Bardzo ładnie pachnie, dobrze oczyscza, jest wydajny. Troche niewygodne opakowanie-trzeba uważać, żeby nie wylac.

Używam tego produktu od: dawna

Akoholowy,niestety...

nie zwróciłam uwagi na skład, a z przodu butelki nie ma żadnej wzmianki na ten temat. Dopiero po otworzeniu przeraziłam się- ale muszę przyznać, że nie było tak źle- nie ściągał bardzo skóry, lekko tylko wysuszał. Kupiłam go w jakiejś promocji, ale i tak mam nauczkę- należy sprawdzać skład!

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

bardzo dobry

Jak dla mnie naprawde fajny tonik. Matuje, oczyszcza, zweza pory (minimalnie bo minimalnie ale...). Twarz po nim wydaje sie gladziutka i miekka. Bardzo mily zapach . Wprawdzie mat nie utrzymuje sie dlugo ,ale chyba jeszcze nie stworzono toniku, ktory by matowal caly dzien :) Nie zauwazylam zeby wysuszal skore, wprost przeciwnie. Opakowanie estetyczne, chociaz troche nieporeczne. Polecam. Nie daje 5 gwiazdek, bo szukam idealu:)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2...
Recenzja: ...

ładny zapach

No ja nie wiem, co reguluje ta cała seria. Chyba grubość portfela.
Napiszę minusy, żeby już żadna się nie nacięła tak jak ja;)
- alkohol powinien od razu mnie odstraszyć, ale się uparłam, żeby kupić, to mam za swoje;)
- dość wysoka cena - np. benzacne jest sporo tańszy, chyba, że siętrafi na promocję
- przez ten alkohol skóra mi się świeci po godzinie jakbym się nie myła
- żadnej redukji grudek, zaskórników a nawet krostek

Krótko mówiąc: NIE DZIAŁA. Ale ma plus: ładnie pachnie:D Tylko co ja mam z nim zrobić? wącham sobie;) Ostatnio odkryłam jego nowe zastosowanie: zmywam nim tormentiol, jak nie chcę moczyć całej twarzy.

Oj, nigdy wiecej!

Tonik - koszmarek! Ogrom alkoholu, ktory czuc zaraz po otwarciu butelki. Brak praktycznego dozownika - na wacik czesto wylewalo mi sie go zbyt duzo.
W dodatku tonik zamiast pomoc, to podraznil moja cere tak, ze potrzebowalam dobrych kilkunatu dni zeby doprowadzic ja znowu "do porzadku". :(

ok:)

bardzo dobrze tonizuje. w jednej chwili odświeża twarz. a dzięki super zapachowi powinien mieć w nazwie "aromaterapeutyczny". fajnie oczyszcza i nawet matuje na dłuższą chwilę, czego po toniku nigdy się nie spodziewałam.

Godny polecenia

Używam go dość długo i musze stwierdzić, że stan mojej skóry znacznie się poprawił!!!!! Tonikten dobrze oczyszcza skóry i zmniejsza pory co powoduję że wyskakuje mniej krostek na twarzy. Fakt, że ma alkohol, ale cera mieszana lub tłusta potrzebuje dobrego oczyszczenia. Super zapach bardzo świeży

bez zastrzeżeń

Dla mnie idealny. Mam mieszaną cerę i świetnie sobie radzi ze świecącymi partiami twarzy, nie wysuszając przy tym miejsc suchym, mimo zawartego w nim alkoholu. Podoba mi się jego świeży zapach. Doskonale ściąga pory, matuje skórę. Skóra wygląda zdrowo i świeżo. W połączeniu z żelem regulującym do twarzy z tej samej serii daje doskonałe efekty. Fajne opakowanie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.